1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Позика на карту

Сьогодні в Україні активно розвивається напрямок онлайн-мікрокредитування, адже за допомогою цієї послуги можна отримати позику набагато швидше, ніж в банківських установах. Сервіс Quickmoney дає можливість отримати кредит онлайн на карту, не виходячи з дому. 

Практично у всіх українських банках передбачена довга і копітка процедура оформлення кредиту, в ході якої проводиться аналіз наданих документів, кредитної історії та інших факторів. І це категорично не підходить для ситуацій, коли потрібна негайна фінансова допомога - на лікування, ремонт, на випадок затримки зарплати і т.д.
Quickmoney вирішує подібні питання швидко і ефективно, без залучення поручителів, застави та інших процедур, що віднімають ваш час.

Як отримати кредит?

Для того, щоб отримати кредит готівкою в Quickmoney достатньо мати громадянство України, бути повнолітнім, а також володіти картою будь-якого українського банку. Ця інформація дозволить нам проаналізувати благонадійність позичальника і прийняти рішення щодо видачі кредиту.
Вказавши необхідну суму і заповнивши невелику анкету на нашому сайті, в разі схвалення, ви отримаєте гроші в кредит на карту вже через кілька хвилин. Так як ми працюємо онлайн, не важливо в якому місті ви живете.
Ставши клієнтом Quickmoney, ви отримуєте зручний особистий кабінет, де можете вести контроль своїх фінансів і відслідковувати суму, що залишилася до повного погашення кредиту.

Сума та строки

Ситуації, в яких терміново потрібен готівковий кредит , можуть бути самими різними. Іноді зарплату затримують на пару днів і необхідно купити основні продукти, іноді - пропонують привабливу ціну на той чи інший товар, і придбати його бажано прямо зараз. У кожному з випадків сума грошей буде різною, тому Quickmoney завжди йде назустріч і пропонує вигідні варіанти вирішення!
У нас ви можете оформити позику на карту на суму від 50 до 10000 гривень на мінімум 65 днів. Максимальний термін залежить від виконання всіх зобов'язань, згідно з договором. При необхідності, можна продовжити термін кредиту, сплативши користування позикою.

Способи повернення

Повернути позику в Quickmoney так само просто, як і оформити її! Ми пропонуємо кілька способів для вашого комфорту. В першу чергу, ви можете скористатися особистим кабінетом і погасити кредит банківською картою. Також, це можна зробити через термінали самообслуговування наших партнерів або у відділенні будь-якого банку, перевівши гроші на наші реквізити. Вибір способу повернення залежить тільки від ваших особистих вподобань і комфорту.

Вчасно погашаючи позики в потрібному обсязі, ви покращуєте свою кредитну історію, що дозволить отримувати кредити і надалі, в тому числі і в офіційних банківських установах.

Переваги

Якщо ви вирішили скористатися послугою позики онлайн на карту, зручніше і вигідніше за все - звернутися до Quickmoney. Наш сервіс створений для того, щоб ви могли максимально швидко і комфортно взяти гроші в борг!

В першу чергу, співпрацюючи з нами, ви не зіткнетеся з бюрократичними процедурами. Багато людей соромляться звертатися до банків та інших фінансових організацій, так як не хочуть витрачати час на збір довідок і доводити свою здатність повернути кредит. Quickmoney дозволяє заощадити масу часу і отримати позику на карту за лічені хвилини.

Крім швидкості, ми гарантуємо прозорість. Оформляючи заявку на гроші онлайн , ви одразу бачите підсумкову суму, без прихованих платежів і комісій. Це дозволить вам відчувати себе захищеним. У нас діє низька процентна ставка, в порівнянні з іншими мікрофінансовими організаціями, тому ви не зіткнетеся з величезною переплатою і нерозумінням звідки взялася ця сума.

Сервіс Quickmoney використовує сучасні стандарти захисту вашої інформації і технології шифрування, що гарантує конфіденційність ваших даних.

Маючи можливість в будь-який момент отримати потрібну суму грошей під невеликі відсотки, ви завжди можете відчувати фінансову впевненість. У будь-якій критичній ситуації Quickmoney завжди поруч!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3.86 / 5
від 14 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101