1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Виправлення кредитної історії

Багато з людей зіштовхуються з тим, що через погану кредитну історію банки відмовляють їм у наданні кредиту. Звертатися в ломбарди нерентабельно, що ж робити?! Не варто засмучуватися, адже для виправлення кредитної історії можна взяти кошти в нас на оптимальних умовах. Ми надаємо позику в Україні усім, кому потрібна фінансова допомога.

Як одержати позику в Qmoney? 

Ми не вимагаємо від клієнтів пакета документів, для того щоб отримати гроші в кредит. Давайте докладно розглянемо цей процес: 

 • Вам необхідно вказати деякі персональні дані, і контактний номер мобільного телефону, щоб була можливість із вами зв'язатися або знайти вас; 
 • Заповнена анкета буде оброблена в автоматичному режимі буквально за кілька хвилин;
 • Після схвалення запиту сума надійде на рахунок під низьку відсоткову ставку, на заздалегідь застережений термін;

У Квік Мані можна взяти позику для виправлення кредитної історії, надавши паспорт, і маючи банківську картку. На відміну від ломбардів або банківських установ, тут відсоткова ставка значно нижча. Більше не потрібно одержувати довідку про доходи, шукати поручителя позичальника або підписувати сумнівні договори. Qmoney пропонує швидке одержання грошей, і зняття їх у будь-якому банкоматі країни.  

Це оптимальне рішення для виправлення кредитної історії за гроші. Перед тим, як відправляти заявку в обробку переконаєтеся в тому, що зазначена інформація введена правильно, і не вимагає коректування. Звернутися в дану організацію можна в будь-який час, тому що Qmoney працює цілодобово.  

Якщо у вас немає бажання стояти годинником у чергах, довго чекати відповіді на запит, і платити великі відсотки, то найкраще віддати свою перевага Квік Мані. Тут можна взяти позику на суму до 10000 грн., під щадні відсотки. Якщо у вас не буде можливості вчасно погасити заборгованість, то в даному МФО завжди є можливість продовжити термін кредитування.  

Як оформити заявку? 

Вам терміново потрібні гроші, і немає часу довго чекати? В Qmoney процедура оформлення заявки й одержання грошей не займе у вас багато часу. Давайте розглянемо, що потрібно робити покроково: 

 • Відкрити головну сторінку; 
 • Пройти процес реєстрації;
 • Вказати суму, і необхідний строк кредитування;
 • Заповнити анкету, і почекати поки вона буде оброблена;
 • Підписати договір;
 • Вказати, що вам зручний спосіб одержання грошей за допомогою перекладу їх на карту;

Перевагою Квік Мані є те, що ви дістаєте грошові кошти у вигляді мікропозики, тому КІ ніяк не вплине на відповідь за заявкою. Тому, при будь-яких труднощах звертайтеся у Квік Мані, і він завжди вам допоможе. Ми пропонуємо оптимальну пропозицію виправити кредитну історію мікропозиками онлайн на карту на прийнятних умовах.

Сума і термін позики від Quickmoney! Наша компанія завжди йде назустріч клієнту, тому суму і період кредитування ви обираєте самостійно. Нові користувачі можуть взяти до 3000 гривень строком від 30 днів. А вже при повторному зверненні сума зростає до 10 000 гривень.  

Переваги Qmoney 

 • Оперативний розгляд заявки. Протягом 20-ти хвилин ви зможете одержати необхідну вам грошову суму, тому що обробка відбувається максимально швидко; 
 • Прийнятні відсоткові ставки. Перед тим, як укласти договір вас проінформують відносно відсотків за використання коштів. Платити потрібно буде тільки ту суму, яка зазначена в договорі. Квік Мані працює прозоро й чесно, саме тому нам і довіряють;
 • Квік Мані не вимагає надавати довідку про доходи, поручителів, і не звертає увагу на погану КІ;
 • Для одержання грошей вам потрібно буде надати тільки паспорт, і мати банківську картку;

Взяти позику для виправлення кредитної історії в Qmoney – це відмінне вирішення будь-яких грошових проблем. Оформити заявку можна, не виходячи з дому, за допомогою комп'ютера. Довіртеся нам, і ви не пошкодуєте про свіє рішення. Наша організація завжди йде назустріч клієнтам, і пропонує їм лояльні умови співробітництва.  

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101