1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Споживчий кредит

Багато хто з нас стикався з ситуацією, коли з'являються термінові непередбачені витрати, а накопичень не вистачає для їх покриття. У такій ситуації може виручити банк, або інша фінансова установа, надавши споживчий кредит. Що таке споживчий кредит, начебто знають всі, але ось тонкощі його оформлення відомі далеко не кожному. Ще кілька років тому для здійснення великої покупки, необхідно було відкладати місяцями, а то й роками. Щоб придбати меблі, зробити ремонт, відпочити у відпустці, потрібно було жертвувати повсякденними потребами. Сьогодні принцип накопичення змінився принципом кредитування. Якщо ви запланували витрати, які не можна здійснити за допомогою разового вкладення, можна отримати необхідну суму в кредитній установі. Це дозволяє не пропустити вигідну пропозицію, яке зазвичай має коротким терміном дії. Дуже важливо відповідально вибирати фінансова установа-кредитор. Варто врахувати процентну ставку, можливий заставу, інші вимоги, що пред'являються банком або МФО. Споживче кредитування може бути цільовим та нецільовим.

Види споживчого кредиту

  • цільової видається на певні потреби, строго позначені. Це може бути оплата медичних витрат, освіти, автокредит, позика для розвитку бізнесу або покупки житла. Такий позику вважається досить вигідним, тому що по ньому зазвичай низька процентна ставка. Мінус же в тому, що ви не зможете отримати таку позику готівкою, банк переведе їх на рахунок тієї компанії, де ви купуєте товар або послугу. Якщо ви ще не визначилися з місцем покупки, або ваші потреби не можна назвати цільовими, в якості альтернативи можна оформити нецільовий кредит;
  • взяти споживчий кредит нецільового типу можна, якщо ви не хочете повідомляти фінансова установа про те, навіщо вам потрібні кошти, якщо ви плануєте зробити кілька покупок, або не можете підтвердити цільове призначення. У такому випадку гроші можна отримати готівкою на карту, або на руки. Процентна ставка може бути трохи вище, але можна знайти фінансову установу з комфортними для вас умовами. До того ж, термін погашення також обговорюється.

Споживчий кредит в Києві можна оформити практично в будь-якому банку. Так як це досить затребувана послуга, багато установ пропонують програми споживчого кредитування. Але, у всіх банках досі панує бюрократія. Це означає, що вам знадобиться виділити пару годин в робочий час, відстояти черзі, зібрати документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Швидше за все менеджер попросить вас надати контакт колеги або родича, який буде готовий поручитися за вас. Все це забирає багато часу і сил, викликає певну незручність.

Як взяти споживчий кредит готівкою без довідок? Для цього достатньо звернутися в перевірену МФО. Мікрофінансові організації зазвичай спеціалізуються на нецільових кредитах, тому вам не доведеться пояснювати, навіщо вам потрібні гроші, і кошти будуть передані безпосередньо вам, а не магазину або установі. Вигідні умови кредитування пропонує компанія Quickmoney.

Переваги Quickmoney

У Quickmoney можна отримати споживчий безвідсотковий кредит онлайн на будь-які цілі, за низькою відсотковою ставкою і з зручною системою повернення.

Онлайн - означає, що вам не потрібно нікуди їхати, спеціально виділяти час, і навіть збирати документи. Подати заявку можна з будь-якого гаджета з доступом в Інтернет - навіть смартфона або планшета. У заявці потрібно вказати бажану суму, планований термін повернення, основні дані про себе і номер карти, виданої українським банком. Цього достатньо для прийняття позитивного рішення щодо видачі. Незважаючи на те, що процентна ставка в МФО зазвичай трохи вище ніж в банках, це повністю окупається зручністю користування таким кредитом. Адже ви економите час і нерви, а також маєте можливість продовжити термін остаточного погашення позики, просто доплативши за користування послугою.

Споживчі кредити ще ніколи не були такими доступними, як з Quickmoney!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101