1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Рейтинг кращих МФО: де взяти мікропозику онлайн

Продовжуємо говорити разом з експертами сервісу «QUICKMONEY» про кращі мікрофінансовa організації України, які готові надати позики на будь-яких умовах в тому числі клієнтам із зіпсованою кредитною історією і простроченням. Також розповімо як оформити кредит в сервісі мікропозик в режимі онлайн, щоб отримати позику на картку в будь-який час доби. Тут міститься друга частина великого списку діючих МФО з різними умовами та вимогами, а також вказані посилання на їх офіційні сайти.

Ваша Готівочка

Спеціалізується на швидкому розгляді всіх заяв, реєстрація на сайті займає 5 хвилин. МФО створена в 2012 році, швидко і динамічно розвивається, розширюється. На даний момент має філії в більш ніж 30 містах України.

Основні умови:

 • видають від 200 до 7000 грн;
 • терміни короткі - від 1 до 16 днів, але можна продовжити;
 • процентна ставка - 2% в день;
 • заявки розглядаються від осіб 18-75 років.

Ваша Готівочка працює в Запоріжжі, Одесі, Миколаєві, Харкові і т.д. Жителі міст, де є фізичні відділення, можуть забрати гроші готівкою. Для інших є онлайн оформлення. Тут часто влаштовуються конкурси та акції. В якості призу можна отримати, наприклад, 100% знижку на будь-який займ. Характеризується прозорістю розрахунків і посиленою системою захисту персональних даних клієнтів.

CASHPOINT (Кеш поінт)

Має найширшу мережу фізичних відділень ― готівку можна отримати в 113 містах України. В онлайн режимі гроші в борг видаються в усіх куточках нашої країни.

Особливості:

 • на офіційному сайті вбудована інтерактивна картка для зручного пошуку найближчого до дому пункту;
 • при першому зверненні схвалюють 200-2000 грн терміном до 14 днів;
 • максимально можлива сума - 7000 гривень;
 • процентна ставка - від 1,99% до 2,5% в день;
 • гнучкі умови пролонгації та відстрочення;
 • пропонують безпроцентну позику новим клієнтам.

Найбільша кількість офісів зосереджені в Києві, Одесі, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі та інших великих населених пунктах. У більш маленьких містах також можна знайти різні адреси в кількості 4-6 штук.

Швидко Гроші

Має у своєму розпорядженні відділення в більш ніж 40 різних містах, всього офісів налічується більше 200. Займається наданням фіндопомоги населенню різних соціальних груп. Онлайн кредит дають на будь-яку карту України або готівкою, якщо це зручно.

Умови:

 • пропонує кредит на карту до 30000 грн;
 • діє акція «0,01% на перший займ»;
 • середні терміни повернення - 30 днів, але можна продовжувати.

Історію не перевіряють, довідок з офіцльного місця працевлаштування не просять. Головне, щоб був прибуток, і ви були впевнені, що зможете погасити борг у встановлений час. Офіси Швидко Гроші є в Кривому Розі, Києві, Одесі, Нікополі, Херсоні, Полтаві, інших великих і не дуже великих населених пунктах. Адреси можна знайти на офіційному сайті МФО.

У нашому сервісі по підбору онлайн мікропозик «QUICKMONEY» знайдуться мікрофінансові організації різної спеціалізації: з миттєвою видачею грошей до зарплати або з тривалим експерс кредитуванням на довгі терміни. Щоб підібрати відповідні МФО, на головній сторінці в меню виберіть вкладку «гроші онлайн цілодобово», «мікрокредит на карту» або «компанії».

Як оформити онлайн кредит в МФО?

Далі розглянемо загальний порядок оформлення, щоб у читача не залишилося сумнівів і питань. Термінові гроші ― це простіше, ніж здається. Для отримання коштів вам потрібно пройти всього три етапи:

 • подати заявку і зареєструватися на сайті;
 • пройти процедуру верифікації особистості;
 • ідентифікувати банківську карту або електронний гаманець.

Далі докладніше розкажемо про дії і процесі.

Що потрібно, щоб оформити онлайн мікропозику?

Якщо ми говоримо про час, то на всю процедуру у нового клієнта піде 20-60 хвилин. При повторному зверненні, коли особистий кабінет вже є, гроші можна отримати за 5-10 хвилин.

Вам будуть потрібні:

 • будь-який пристрій (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон);
 • інтернет-зв'язок (мобільний або домашня мережа);
 • доступ до діючого номеру телефону (перевірте рівень зарядки на самому девайсі);
 • банківські реквізити, що належать особисто вам (картка, електронний гаманець з невеликим позитивним балансом).

З документів найчастіше просять тільки паспорт та ІПН. Потрібно буде зробити фото або відсканувати, щоб завантажити документи в особистому кабінеті ― так шансів на схвалення більше.

Порядок дій

Після вибору відповідної компанії на сервісі мікропозик «КВІКМАНІ» можна переходити на її сайт і починати процедуру оформлення.

Покрокові дії:

 1. Вказати бажану суму і термін повернення. Натиснути кнопку «Отримати гроші».
 2. Для реєстрації особистого кабінету необхідно вписати номер телефону і основні персональні дані (ПІБ, вік, регіон проживання).
 3. Після створення ЛК потрібно заповнити анкету. У ній вказуються паспортні дані, рівень доходу, відповіді на питання загального характеру. Далі вона відправляється на перевірку, яка зажадає півгодини.
 4. При успішній верифікації вам прийде повідомлення про схвалення заявки або відмова.
 5. Якщо відповідь позитивна, потрібно ідентифікувати банківську карту. Для цього з неї знімуть і повернуть невеличку суму. Це необхідно, щоб переконатися в належності реквізитів особисто вам. Не можна отримати гроші на чужу картку, ПІБ в паспорті і на картці повинні збігатися.
 6. Для підписання онлайн договору потрібно погодитись на обробку персональних даних і запросити код АЦП на номер телефону. Він служить аналогом вашого підпису від руки і підтверджує згоду з умовами.
 7. Гроші надійдуть миттєво або протягом часу, обумовленого організацією. У рідкісних випадках доведеться почекати 1 годину або день, але частіше за все позикові кошти будуть у вас вже протягом 1-2 хвилин.

Отримати мікропозику на банківську картку навіть з поганою кредитною історією ― не проблема. Головне, знайти відповідну компанію. Можна подавати заявки відразу в кілька місць. Тоді для реєстрації у всіх МФО потрібно буде повторити алгоритм дій з самого початку. При повторному зверненні перші етапи пропускаються. Потрібно тільки зайти в ЛК, створити заявку, дочекатись рішення і підтвердити підписання договору. На це йде 5-10 хвилин.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101