1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Приватна позика

Нерідко ми можемо опинитися в ситуації, коли терміново потребуємо фінансів. Іноді ця ситуація може навіть йти на годинни. Порівняно недавно чи не єдиним виходом у такій ситуації був приватна позика. Але тепер, коли є можливість оформити кредит онлайн в Київі, Харкові, Одесі, по всій Україні, можна скористатися цією послугою. У чому ж переваги такого фінансового продукту, чому він краще?

Принцип одержання позики від Квікмані

У цілому, по країні більшість фінансових організацій віддають перевагу отримувати підтвердження платоспроможності позичальника або інші гарантії повернення боргу. Можна, звичайно, взяти приватний кредит, він видається без застави й предоплат, але відрізняється високим рівнем криміналізації й шахрайства.  

При зверненні в Qmoney ви можете отримати швидку позичку з мінімальним пакетом документів і без ризику опинитися жертвою злочинців. Для видачі коштів необхідно зареєструватися в сервісі, подати заявку. При цьому досить підтвердити свою особистість, дотримуючись простих інструкцій. Уже через кілька хвилин вам на карту перерахують кошти.

Якщо ж ви берете кредит від приватної особи, вам доведеться підписувати розписку або навіть надавати в заставу коштовні речі й документи. Ви повинні знати, що вимагати у вас залишити паспорт або права, а також інші папери, які можуть підтвердити особистість, ніхто не має права, тільки копії.

Чому кредит від Quickmoney – краще? 

Якщо ви вирішуєтеся взяти гроші під відсотки в приватної особи під заставу, то не завжди вам нададуть докладний опис предмета перед видачею. У результаті з вами розраховуються тільки по розписці, а заставу можуть повернути зіпсованим або пошкодженим. ¬¬ Квікмані пропонує чисті безстанові позички без предоплат або поручителів і інших гарантій. Але це не єдина перевага співробітництва. Щодня сотні людей віддають переваги таким послугам завдяки цілому ряду плюсів: 

 • Цілодобова робота. Можна дістати кошти навіть посередині ночі;
 • Швидкість ухвалення рішення й зарахування;
 • Чесні умови. Кредит видається без додаткових комісій, схованих платежів, відсотків;
 • При повторному зверненні все можна оформити буквально за хвилину;
 • Позичка до 500 грн. новим клієнтам без відсотків;
 • Доступно з будь-якого обладнання, у будь-якому місті. Ви можете взяти реальні кошти як у Києві, так і в невеликому селищі, ваше місцезнаходження не має значення;
 • Безпечно для ваших даних.

Це служить вагомою підставою, щоб вибрати Quickmoney замість того, щоб брати гроші в борг під відсотки від приватних осіб. Це може бути не тільки спосіб перехопити до зарплати, але й кошти, які стануть підмогою в бізнесі. Ви отримуєте в особі компанії лояльного інвестора, який може підтримати вас, коли це особливо необхідно.

Строки та суми 

КвікМані добре знайома своїм клієнтам саме по щадних відсотках, комфортних умовах одержання фінансів у борг. Ви можете претендувати на одержання позички розміром до 10 000 грн. При цьому термін може становити 30 днів і навіть більше. Для того щоб точно дізнатися всі деталі вашого договору, потрібно виконати ряд кроків: 

 • Вибрати необхідну суму, нажати кнопку «одержати гроші»;
 • Система автоматично перенаправляє вас на форму реєстрації;
 • Внесіть необхідні дані, перейдіть до етапу підтвердження умов;
 • Вас ознайомлять із точними термінами, відсотками, порядком їх нарахування;
 • Після підтвердження всіх даних ви просто чекаєте переклад на карту. Звичайно це займає кілька хвилин.

Це особливо зручно, коли гроші потрібні терміново. Не завжди можна отримати приватну позику в Україні вночі або раннім ранком. Що потрібно, щоб отримати кредит? Отримати гроші на нашому сайті дуже просто, оскільки ми не так вимогливі до своїх клієнтів як багато банківських організації. Для оформлення мікропозик вам знадобиться український паспорт, Іпн (ідентифікаційний код) та банківська карта. Також ми видаємо позики особам які досягли 18-річного віку. Заповніть заявку прямо зараз і через 15 хвилин отримаєте необхідну суму.

Порядок погашення 

Компанія Квікмані активно використовує всі сучасні засоби, що дозволяють не тільки одержувати, але й віддалено погашати ваш борг. Ви можете вносити гроші кожним із трьох способів: 

 • Термінал самообслуговування систем-партнерів;
 • Через особистий кабінет клієнта Qmoney;
 • У касі будь-якого банку по реквізитах.

Якщо ж ви брали мікропозику від приватної особи, то там повертати доводиться або перекладом на карту, або взагалі тільки готівкою при особистій зустрічі.

Таким чином, мікрокредит від Квікмані – це можливість отримати гроші швидко, на підставі мінімуму документів і онлайн заявки. Навіть при першому зверненні на всю процедуру може піти не більш півгодини, включаючи перевірку даних. Найголовніше максимально докладно заповнити документи з точністю до букви. Навіть невелика друкарський помилка може стати причиною відмови у видачі грошей.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3 / 5
від 3 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101