Приватна позика

Нерідко ми можемо опинитися в ситуації, коли терміново потребуємо фінансів. Іноді ця ситуація може навіть йти на годинни. Порівняно недавно чи не єдиним виходом у такій ситуації був приватна позика. Але тепер, коли є можливість оформити кредит онлайн в Київі, Харкові, Одесі, по всій Україні, можна скористатися цією послугою. У чому ж переваги такого фінансового продукту, чому він краще?

Принцип одержання позики від Квікмані

У цілому, по країні більшість фінансових організацій віддають перевагу отримувати підтвердження платоспроможності позичальника або інші гарантії повернення боргу. Можна, звичайно, взяти приватний кредит, він видається без застави й предоплат, але відрізняється високим рівнем криміналізації й шахрайства.  

При зверненні в Qmoney ви можете отримати швидку позичку з мінімальним пакетом документів і без ризику опинитися жертвою злочинців. Для видачі коштів необхідно зареєструватися в сервісі, подати заявку. При цьому досить підтвердити свою особистість, дотримуючись простих інструкцій. Уже через кілька хвилин вам на карту перерахують кошти.

Якщо ж ви берете кредит від приватної особи, вам доведеться підписувати розписку або навіть надавати в заставу коштовні речі й документи. Ви повинні знати, що вимагати у вас залишити паспорт або права, а також інші папери, які можуть підтвердити особистість, ніхто не має права, тільки копії.

Чому кредит від Quickmoney – краще? 

Якщо ви вирішуєтеся взяти гроші під відсотки в приватної особи під заставу, то не завжди вам нададуть докладний опис предмета перед видачею. У результаті з вами розраховуються тільки по розписці, а заставу можуть повернути зіпсованим або пошкодженим. ¬¬ Квікмані пропонує чисті безстанові позички без предоплат або поручителів і інших гарантій. Але це не єдина перевага співробітництва. Щодня сотні людей віддають переваги таким послугам завдяки цілому ряду плюсів: 

 • Цілодобова робота. Можна дістати кошти навіть посередині ночі;
 • Швидкість ухвалення рішення й зарахування;
 • Чесні умови. Кредит видається без додаткових комісій, схованих платежів, відсотків;
 • При повторному зверненні все можна оформити буквально за хвилину;
 • Позичка до 500 грн. новим клієнтам без відсотків;
 • Доступно з будь-якого обладнання, у будь-якому місті. Ви можете взяти реальні кошти як у Києві, так і в невеликому селищі, ваше місцезнаходження не має значення;
 • Безпечно для ваших даних.

Це служить вагомою підставою, щоб вибрати Quickmoney замість того, щоб брати гроші в борг під відсотки від приватних осіб. Це може бути не тільки спосіб перехопити до зарплати, але й кошти, які стануть підмогою в бізнесі. Ви отримуєте в особі компанії лояльного інвестора, який може підтримати вас, коли це особливо необхідно.

Строки та суми 

КвікМані добре знайома своїм клієнтам саме по щадних відсотках, комфортних умовах одержання фінансів у борг. Ви можете претендувати на одержання позички розміром до 10 000 грн. При цьому термін може становити 30 днів і навіть більше. Для того щоб точно дізнатися всі деталі вашого договору, потрібно виконати ряд кроків: 

 • Вибрати необхідну суму, нажати кнопку «одержати гроші»;
 • Система автоматично перенаправляє вас на форму реєстрації;
 • Внесіть необхідні дані, перейдіть до етапу підтвердження умов;
 • Вас ознайомлять із точними термінами, відсотками, порядком їх нарахування;
 • Після підтвердження всіх даних ви просто чекаєте переклад на карту. Звичайно це займає кілька хвилин.

Це особливо зручно, коли гроші потрібні терміново. Не завжди можна отримати приватну позику в Україні вночі або раннім ранком.

Порядок погашення 

Компанія Квікмані активно використовує всі сучасні засоби, що дозволяють не тільки одержувати, але й віддалено погашати ваш борг. Ви можете вносити гроші кожним із трьох способів: 

 • Термінал самообслуговування систем-партнерів;
 • Через особистий кабінет клієнта Qmoney;
 • У касі будь-якого банку по реквізитах.

Якщо ж ви брали мікропозику від приватної особи, то там повертати доводиться або перекладом на карту, або взагалі тільки готівкою при особистій зустрічі.

Таким чином, мікрокредит від Квікмані – це можливість отримати гроші швидко, на підставі мінімуму документів і онлайн заявки. Навіть при першому зверненні на всю процедуру може піти не більш півгодини, включаючи перевірку даних. Найголовніше максимально докладно заповнити документи з точністю до букви. Навіть невелика друкарський помилка може стати причиною відмови у видачі грошей. 


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3 / 5
від 3 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101