1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Позика боржникам

Життя повне сюрпризів, які часом стають «катастрофою», а інші приємною несподіванкою. От, наприклад, погана кредитна історія іноді перетворюється в справжню проблему, коли терміново потрібні гроші, але банківські установи відмовляють, як неплатникові. Можливість же одержати швидку позику боржникам на карту в мікрофінансовій компанії без застави й без додаткових документів – приємна новина й дуже навіть реальна. На гроші в позику онлайн с великою ймовірністю можна сподіватися, залишивши запит на сайті Qmoney.

На жаль, керівництво банків по більшій частині страждає бюрократичним підходом до клієнтів, керуючись лише негайною вигодою для свого закладу. Якщо людина облажався з погашенням отриманої суми, то його сприймають, як ненадійного і дають негативну відповідь знову і знову в різних банках України. Чергова відмова тягне тільки погіршення репутації, збільшуючи безнадійність ситуації.

Але далеко не завжди потенційний позичальник навмисне відмовляється від взятих на себе зобов'язань. Причиною могла послужити банальна мізерна недоплата по кредиту через те, що не проведено було підсумкове звірення, і «накапали» відсотки. Могла виникнути складна життєва ситуація – серйозна хвороба, несподівана втрата джерела доходу, крадіжка, зрештою, а кредит боржникам не дають – замкнене коло.

Шанс повинен бути в кожного

МФО Квікмані з великою долею ймовірності схвалить запит на позику, давши можливість підняти самооцінку, поліпшити відношення інших кредитно-фінансових організацій і вирішити грошові проблеми. Лояльне відношення до клієнтів дозволяє підтвердити заявку, якщо претендент на позичку:

 • не має кілька непогашених боргів у різних банках і фінансових організаціях;
 • не перебуває в розшуку по боргах;
 • не засуджений, як злісний неплатник.

Так кредити й позики боржникам від МФО КвікМані допомагають «убити трьох зайців»:

 • поліпшити свою репутацію, як відповідального й законослухняного громадянина;
 • рефінансувати борг у сторонніх кредитно-фінансових організаціях і банках;
 • вирішити свої грошові проблеми.

Як оформити заявку 

Усі запити на видачу грошей у позики подаються в режимі онлайн на офіційному сайті Quickmoney з будь-якої точки країни, де є доступ до інтернету. Для одержання необхідної суми, претендентові знадобляться: 

 • дані громадянського паспорта й ІПН;
 • мобільний телефон з постійним доступом;
 • платіжна карта, зареєстрована на заявника.

Порядок подачі заявки на кредит:

 • на веб-ресурсі Квікмані бігунком указати потрібну суму й перейти кнопкою «Одержати» на сторінку анкети-заявки;
 • коректно заповнити всі поля, не спотворюючи інформацію, з метою одержати терміново-кредит боржникам – так ви тільки збільшите ситуацію;
 • після підтвердження Вам на банківську карту буде перелічений кредит, яким можна розпоряджатися на свій розсуд.

Як погашається борг по позиці перед Qmoney 

Для зручності клієнтів мікро-фінансова компанія передбачила кілька варіантів внесення платежів на свій розрахунковий рахунок:

 • використовуючи, передбачену функцію в персональному кабінеті перекладом зі своєї карти;
 • через інтернет-банкінг своєї кредитно-фінансової установи;
 • у терміналах для здійснення платежів;
 • у будь-якому відділенні банку.

Прострочення не припустимі. При порушенні строків повернення коштів, система включає підвищену відсоткову ставку решту суму (3% у день). Клієнт подається в «чорний список». Якщо й ці заходи не виявляють винного впливу, то справа може бути передане колекторам або до суду, що повністю виключає можливість одержати терміновий кредит боржникові.

Щоб уникнути цього, при неможливості внесення повної суми позики в призначений день погашення, скористайтеся пролонгацією договору по мікропозиці, внісши обов'язковий платіж на поточну дату. Підключити дану функцію слідує до закінчення терміну договору, прибігати до неї можна необмежена кількість раз.

Компанія Квікмані дуже лояльна до своїх клієнтів і намагається будувати партнерські відносини на взаємній довірі. Тут не вимагають застави й предоплат, довідок про дохід і поручителів. Можливість цілодобово одержати моментально на карту необхідну позичку, і навіть тим, кому відмовили всі банки, – реальна допомога в потрібний момент.


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101