1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Позика безробітним

У житті можуть зустрічатися різні історії, і підготуватися до всіх з них абсолютно нереально. Це відноситься і до втрати роботи, особливо в сучасних умовах. Фінансова криза в Україні торкнувся абсолютно кожного, і складно знайти людину, яка б не потребував допомоги. Пережити складний період, коли є стабільна робота, ще хоч якось можна, а ось при її відсутності - все куди складніше. Та й ринок праці зараз такий, що дуже складно знайти нову роботу, яка задовольняла б усім вимогам. А адже планові і непередбачені витрати від цього нікуди не діваються. Виходом із ситуації може стати займ безробітним на карту.

Звертатися в банк буде не кращим рішенням, адже подібні фінансові установи дуже скрупульозно підходять до видачі кредитів і першою вимогою до позичальника буде наявність роботи і підтвердженого стабільного доходу. Але це не привід впадати у відчай. Позику безробітним без відмови можна отримати в мікрофінансової організації.

Де взяти кредит безробітному?

МФО Quickmoney пропонує невеликі позики на карти приватним особам. Вони видаються на досить невеликий термін і в невеликих розмірах, що також зазвичай не практикують банки.

Що є відмінною рисою мікропозик, так це те, що рішення видати чи кредит безробітним приймається дуже швидко, і в переважній більшості випадків воно позитивне. Незважаючи на відсутність працевлаштування, вам не потрібно надавати величезну кількість документів. Після оформлення заявки на сайті Quickmoney, ви буквально протягом декількох хвилин довідаєтеся, яке рішення було прийнято. І гроші відразу ж надійдуть вам на карту.

Основні переваги позики безробітним в Quickmoney:

  • мінімальний набір документів - від вас потрібен тільки паспорт громадянина України;
  • лояльні вікові умови - кредит може отримати як студент, так і пенсіонер;
  • не потрібно пояснювати менеджеру установи мета, на яку вам потрібні гроші;
  • доступно кілька варіантів погашення позики - в особистому кабінеті, через термінал, в банківських відділеннях;
  • немає необхідності шукати поручителя або готувати заставу;
  • компанія працює онлайн, а тому оформити заявку можна в будь-який час доби, просто зі свого гаджета.

Нерідко, в мікрофінансові організації звертаються люди, що втратили роботу, але вже мають кредит в банківській установі. Непередбачені життєві події можуть трапитися з кожним з нас, і далеко не у всіх є накопичення, яких би вистачало на все. Тому, в Quickmoney можна оформити рефінансування кредиту. Це означає, що ви можете використовувати нову позику для своєчасного внесення платежу по вже існуючому, що допоможе вам уникнути прострочення, а відповідно - штрафів і погіршення фінансової ситуації. А коли ви знайдете нову роботу, зможете погасити всі заборгованості.

Завдяки онлайн калькулятору, встановленого на нашому сайті, ви можете самостійно вибирати умови кредитування. У кілька клацань миші ви можете встановити суму позики, термін погашення заборгованості, а система прорахує і виведе на екран відсоток і фінальний обсяг кредиту. Абсолютно всі дані показуються в повному вигляді без прихованих комісій і додаткових платежів.

До того ж, мікропозики дуже вигідні на випадок, якщо ви не хочете влаштуватися на першу-ліпшу роботу після звільнення, виключно, щоб не втратити в грошах. У вас буде необхідна сума на життя і можливість знайти саме ту пропозицію, яка найкраще відповідатиме вашим запитам.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3.33 / 5
від 3 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101