1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Перекредитування

У період економічної кризи проблема непогашених заборгованостей перед банками й іншими фінансовими організаціями стала актуальна для багатьох, тому що відсотки по тілу позики в грошовому еквіваленті ростуть, а при недотриманні умов повернення ще й підключаються штрафні санкції. Фінансові «хвости» збільшуються, перетворюючись у нескінченну «головну біль». Так може скористатися можливістю перекредитування? Усього то й треба, взяти кредит онлайн на банківську картку в МФО, незалежно від регіону проживання в Україні.

Як мікропозику допоможе зупинити зріст боргів 

Якщо строк внесення платежу по діючому зобов'язанню в банку або іншій фінансовій організації вже на підході, а коштів для виконання зобов'язань не вистачає, то у вас є можливість взяти в Qmoney позику для погашення кредиту. Зробити це можна незалежно від часу доби, у будь-якій точці країни, отримавши грошовий переказ на пластиковий банківський продукт. 

Так боржник забезпечує собі рефінансування й закриває основний борг. Невисока відсоткова ставка в мікрофінансовій компанії Квікмані, спрощена процедура надання грошей, можливість вибирати період повернення і продляти його онлайн, зручні способи погашення отриманої позички мінімізують фінансові й тимчасові витрати. 

Звичайно, перекредитування кредитів в Україні можливо оформити й безпосередньо в банку-позичальнику, але для цього доведеться надати офіційні докази поважної причини, по якій клієнт не може виконати умови договору, зібрати довідки про доходи, розкрити інформацію про майно, що перебуває у володінні, переконати адміністрацію, що перегляд плану по відшкодуванню боргу набуде позитивний результат і допоможе сплатити борг перед установою. 

Вигода від закриття проблемної позики очевидна: 

 • зниження платежів на місяць і додаткових переплат у цілому; 
 • попередження заходів щодо обтяження майна по заставі;
 • можливість погасити відразу кілька боргових зобов'язань.

Надання позички від компанії Квікмані онлайн 

Правила надання фінансової допомоги від Qmoney досить прості, і подати заявку на неї, можна не виходячи з будинку. Для цього потрібно зробити кілька простих кроків: 

 • зайти на сайт позичальника Qmoney і визначитися із сумою позики, перемістивши бігунок на формі «Одержати гроші» і перейти по відповідній до вкладки; 
 • коректно заповнити анкету-заявку, не допускаючи неточностей, щоб не пішла відмова – не варто приховувати, що потрібний кредит для погашення іншого кредиту;
 • указати реквізити платіжної карти вашого банку;
 • дочекатися підтвердження запиту й виконання транзакції по кредиту на перекредитування, що дозволить у даній ситуації закрити колишній борг, або значно знизити суму, забезпечивши вигідну відстрочку.

Суми й ставки для користування позикою

Мікрофінансова організація КвікМані передбачає дуже лояльні вимоги, і одержання необхідної суми лише при наявності паспорта громадянина України, пластикової карти й смартфона. Компанія працює навіть із незначними сумами і є можливість поповнити свої фінанси від 50 гривень і до 10 000. Термін погашення боргу – від 65 доби, а крайній строк може бути продовжений за домовленістю. Відсоткова ставка – 1,75 у день, а для новачків діє акційна пропозиція. 

Qmoney дозволяє користувачам пускати гроші на самі різні цілі, а також взяти кредит на перекредитування, за умови, що ви не злісний неплатник, внесений в «чорний список» фінансовий установ. 

Повернути отриману позику можна будь-яким зручним способом: 

 • у персональному кабінеті на сайті компанії перекладом зі своєї карти; 
 • через платіжні термінали, скориставшись готівкою;
 • у кожному відділення банку.

Чому користувачі вдаються до допомоги Квікмані: 

 • потрібну суму можна одержати, не виходячи з будинку в лічені хвилини; 
 • не потрібно додаткових довідок, застави й поручителів;
 • компанія не практикує схованих комісій;
 • є можливість отримати кредит, при наявності інших кредитів;
 • повернути гроші так само легко, як і одержати.

Сервіс Qmoney дозволяє сотням людей у день вирішити свої проблеми, уникнути неприємних ситуацій, порадувати рідних і близьких приємними сюрпризами без турбот і бюрократичних тяганин. 


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 1.14 / 5
від 7 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101