1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як дізнатися заборгованість по кредиту

Image 18.04.2018

Питанням "чи є у мене борги?" Періодично варто задаватися кожному, так як іноді краще зайвий раз все перевірити ще раз, ніж потім зіткнутися з несподівано великою заборгованістю.

Купівля будь-якого товару в кредит - заняття досить приємне, до тих пір, поки не настає термін платежу. У кожного з нас можуть виникнути ситуації, коли не виходить внести його вчасно і утворюється заборгованість по кредиту. Навіть один день прострочення може зіпсувати ваш рейтинг. В майбутньому це позначиться на збільшенні вашого боргу, адже на тіло кредиту будуть нараховані не тільки відсотки, а й штраф і пеня.

Є й інші причини, які можуть вплинути на виникнення заборгованості. Це залежить від:

  • способу оплати - вносячи платіж через термінал, інтернет-банкінг або відділення, зверніть увагу на суму комісії. Якщо не врахувати її, на кредитний рахунок надійде менше коштів, а значить на різницю буде накладено штраф;
  • терміну оплати - багато фінансових установ і термінали попереджають, що кошти будуть зараховані на рахунок протягом декількох днів. Тому, навіть якщо ви вносите гроші за день до обумовленої дати, є ризик допустити прострочення;
  • людського фактора і технічних неполадок - не можна виключати ризику, що термінал зламається або в платежі буде допущена помилка. На такий випадок варто завжди зберігати чек до зарахування грошей на рахунок.

Періодично варто перевіряти борги по кредитах для того, щоб завжди тримати ситуацію під контролем і планувати свій бюджет. Точно знаючи суму до повернення, ви зможете грамотно розставити пріоритети і вчасно закрити кредит.

Як дізнатися суму заборгованості?

Банки та інші фінансові організації, що обслуговують фізичних осіб, зазвичай дають можливість подивитися борги по кредитах через інтернет. Це найбільш зручний спосіб, так як не потрібно нікуди їхати, витрачати свій час, стояти в чергах і підлаштовуватися під робочий графік установи. В онлайн режимі це можна зробити за кілька хвилин, для цього необхідний особистий кабінет на сайті банку або МФО. Таку можливість надає і компанія "Quickmoney". На нашому сайті ви можете дізнатися точну суму заборгованості, а також погасити її за допомогою банківської карти.

Є й інші способи, як дізнатися заборгованість по кредиту:

  • подзвонити в банк або МФО на гарячу лінію. Але не думайте, що суму боргу вам повідомлять просто на прізвище. Ця інформація є конфіденційною, а значить вам зададуть секретне питання, щоб підтвердити особистість;
  • налаштувати смс-оповіщення - раз на місяць або частіше вам буде приходити повідомлення з нагадуванням про дату платежу, і сумою, що залишилася. У разі несплати, ви також отримаєте повідомлення про виниклу заборгованості;
  • відвідати відділення з паспортом і договором, де вам розкажуть як дізнатися борги по кредитах і можуть видати роздруківку з графіком платежів.

Питанням "чи є у мене борги?" Періодично варто задаватися кожному, так як іноді краще зайвий раз все перевірити ще раз, ніж потім зіткнутися з несподівано великою заборгованістю. Також, обов'язково варто отримати в банку або МФО документ про закриття кредиту, який підтверджує, що ви виконали всі домовленості. Це допоможе уникнути ситуації, коли на буквально кілька залишилися гривень боргу нараховують штраф, який через кілька років перетворюється в солідну суму. Тому, при оформленні кредиту варто враховувати не тільки вигідну процентну ставку, але і якість сервісу, що заощадить вам масу часу і нервів.

Одна з переваг "Quickmoney" - зручний особистий кабінет, в якому зберігається вся інформація про ваших кредитах - повній сумі, внесених платежах, залишку боргу. Ми допоможемо вам тримати бюджет під контролем і відчувати себе в фінансової безпеки !


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 2.5 / 5
від 6 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101