1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Взяти кредит без місця роботи

Image 16.08.2019

Багато жителів стикаються з тимчасовими фінансовими труднощами...

Як оформити банківську позичку без роботи

Багато жителів зустрічаються з тимчасовими фінансовими труднощами, і щоб хоч якось покрити непередбачені витрати нічого не залишається, як позичати. Родичі або друзі – для більшості малоприємний варіант, тому кращим рішенням стає кредитування. Однак і тут виникають деякі моменти, які утрудняють укладання угоди або зовсім роблять її неможливої. Мова йде про тих позичальників, які працевлаштовані неофіційно. Кредит без місця роботи оформити в банку можливо, але є ряд жорстких умов, виконати які багатьом не під силу.  

Інша справа – мікрофінансові установи. Приватні кредитори видають мікропозику до зарплати без маси документів, причому дістати кошти ви можете готівкою в день звернення. Немає ні нервування, ні марної трати часу. Однак деякі громадяни, « по старинці» все-таки віддають перевагу кредитуванню в банківських установах.  

Оформити кредит (або будь-який іншій) без довідки в банку можливо тільки в тому випадку, якщо споживач переконає банкірів у своїй платоспроможності. Не варто надавати підроблені документи, адже служба безпеки напевно виявить шахрайство, і клієнт гарантовано потрапить у чорний список. У цьому випадку про кредитування в цій організації доведеться надовго забути.  

Щоб заявку схвалили, потрібно максимально відповідати вимогам банку (вік, гарна КІ, стабільний дохід і т.д.). Але що робити, якщо немає офіційних заробітків? Пошукайте поручителя, надайте предмет застави. У якості підтвердження фінансової стабільності прийдеться пред'явити документацію, яка підтвердить покупку спонукуваного або нерухомого майна, регулярні великі витрати, інші істотні витрати. Доказом платоспроможності можуть бути виписки з рахунків інших банківських установ, активні депозити. Гарна КІ стане додатковим важелем в ухваленні схвального рішення. Однак усі ці маніпуляції не гарантують того, що вас прокредитують. Адже основним документом для видачі кредиту все-таки є довідка про доходи.  

Хто стовідсотково видасть позичку без офіційного заробітку  

Кредит без постійної роботи доступний у приватних кредиторів. МФО ведуть активну діяльність на території країни й кредитують усіх, кому здійснилося 18 років. Фінансові компаній не висувають жорстких вимог відносно документації і надають позики по спрощеній процедурі. Єдина умови взаємовигідного співробітництва з такими організаціями – точне дотримання всіх пунктів договору й своєчасне погашення заборгованості. Якщо ви в анкеті вказали достовірну інформацію, не допустили помилки, проживаєте на території країни і маєте можливість вчасно виплачувати борги – ви гарантоване одержите схвалення.  

Кредитуючись у МФО, не потрібно ходити по банках і просити про позичку, яку важко взяти без працевлаштування. Не потрібно винаходити схеми й обмірковувати всі можливі варіанти вирішення фінансових безладь. Взявши позику у МФО, ви заощадите масу часу й нервів, до того ж зможете користуватися мікропозичкою вже через п'ятнадцять-двадцять хвилин після подачі заявки.  

Як позичити, не виходячи з дому  

В умовах божевільного буденного ритму зовсім бракує часу на вирішення особистих проблем, навіть тих, які пов'язані з гострою нестачею грошей. Тому дуже важливо дістати необхідні кошти, перебуваючи дому, у подорожі, офісі, лікарні, університеті.  

Сучасні кредитні контори пропонують відмінну опцію: можливість кредитування через інтернет. Не треба нікуди їхати й збирати стосу паперів. Оформляйте онлайн заявку й вже через кілька митей одержуйте необхідну суму на карту. З документів знадобиться тільки паспорт, індивідуальний номер платника податків. Відправивши заявку, на електронну пошту прийде угода, підтвердивши умови якого, ви стаєте клієнтом МФО. Тепер головне вчасно оплачувати внески й не допускати прострочень.  

Де краще кредитуватися: у банку або МФО 

Кожна окрема ситуація визначає кращий варіант для позичальника. Якщо кошти потрібні терміново, немає можливості надати документи з місця роботи, не підходьте по віку (пенсіонер, студент), погана КІ – однозначно треба звертатися в МФО. При наявності одного їх цих параметрів у банку вам напевно відмовлять.  

Однак якщо потрібний великий кредит на довгостроковий період – доведеться шукати лазівки, які допоможуть прокредітоваться в банку. Як правило, мікрофінансові контори кредитують на невеликі суми строком до 2-х місяців, тому якщо ці умови вам не підходять – шукайте альтернативні варіанти.  

Позика грошей без місця роботи – реальна послуга, яку швидше всього можна одержати в приватного кредитора. Подібні організації не перевіряють позичальників на предмет платоспроможності, тут не має значення, де ви працюєте й скільки заробляєте. Але якщо потрібна більша сума (на автомобіль, квартиру, бізнес) – потрібно звертатися по допомогу в банк.


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101