1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Взяли непідйомну позику? Дізнайтеся, як знизити відсоток по кредиту

Image 24.07.2019

Знизити розмір кредитних платежів хоче кожен позичальник ...

Актуальне питання для всіх позичальників

Знизити розмір кредитних платежів прагне кожний позичальник, який одного разу переоцінив свої фінансові можливості. Коли виникають грошові труднощі й нема чим оплачувати взяті на себе зобов'язання – потрібно терміново шукати вихід, адже ситуація може збільшитися. Справа неплатника може дійти до суду, потім довести правоту буде вкрай складно. Перебираючи в голові можливі шляхи вирішення проблеми, боржники не догадуються, що є простий спосіб зменшити ставку. Кілька кроків допоможуть вирішити питання « як знизити відсоток по кредиту». А якщо споживачеві вже сьогодні потрібні гроші, а існуюча позичка не дозволяє оформити новий кредит – оформіть микропозику без відсотків у мікрофінансовій конторі і тимчасово вирішите грошові труднощі.  

Як зменшити суму ще на етапі укладання угоди 

Плануючи скористатися послугами кредитування, кожний прагне заощадити й прокредітоваться на самих вигідних умовах. Перш ніж укладати угоду, спробуйте змінити її тарифи. Звичайно більш високі відсотки банкіри пропонують споживачам з низьким рівнем доходів. Якщо клієнт надасть документацію, що підтверджує додаткові джерела прибутки, наявність спонукуваного й нерухомого майна – для банку зменшується ризик неповернення, для клієнта – збільшуються шанси на оформлення угода із привабливих тарифів. Додатковими паперами можуть бути: техпаспорт на автомобіль, закордонний паспорт із візами за останній рік і т.д.  

Знайдіть поручителя  

Без поручництва розраховувати на велику позику по низьких ставках не приходиться, тому що жоден банк не стане ризикувати власними ресурсами у випадку неплатоспроможності користувача. Поручництво гарантує наступне: якщо клієнт не в змозі виплачувати борг або ухиляється від сплати – його зобов'язання переходять до поручителя. Прагнете в якості гаранта залучити членів родини? Краще відразу роз'яснити їм усі зобов'язання й попередити про ризики.  

Чи реально знизити виплати по діючій позиці  

Маючи за плечима гарну КІ, ви можете спробувати рефінансувати існуючу позичку. Перекредитування в іншій банківській установі дозволить повністю або частково закрити невигідну заборгованості і оформити позику по більш низьких відсоткових ставках. Перекредитування здійснюється або у вашому банку, або в іншому. Запланували здійснити рефінансування? Не поспішаєте повідомляти потенційного кредитора, що потреба в послузі викликана грошовими труднощами або з метою економії. Оформляючи договір, не набувайте додаткові опції, які побільшають загальну кредитну суму й перекриють потенційні вигоди.  

Уважно вивчите всі умови угоди й кредитної програми. Враховуйте не тільки суму позики, а й розмір відсотків, які доведеться виплачувати. Приміром, аннуїтетная схема погашення спершу вам здасться привабливою, але потім ви виявите, що платити тут прийде більше, чим по старому боргу.  

Один з варіантів – реструктуризація  

Зменшити виплати боргу можна шляхом реструктуризації. Приміром, клієнт якийсь час назад кредитувався по високих відсотках, а тепер установа знизила тарифи. Позичальник має право запросити можливість рефінансування або реструктуризації на більш прийнятних умовах. Банк, швидше за все, піде назустріч, адже він не захоче, щоб їх клієнт пішов до конкурентів.  

Погашення раніше встановленого строку  

Цей варіант не всім доступний, однак є самим оперативним і ощадливим вирішенням питання як зменшити ставку по кредиту. Позичальник може повністю або частково зробити внесення платежу. Тобто, оплачуючи, наприклад, половину суми, що залишився, база для нарахування відсотків відповідно знизиться, як і поменшається загальне число внесків. 

Плануєте взяти кредит? Потрібно завжди думати про наслідки й можливих ризиках. У житті трапляється всяке. Наступає момент, коли нема чим платити кредитні внески й доводиться шукати шляхи вирішення фінансової проблеми. Чи можливо знизити відсоткову ставку по кредиту? Так, ви можете зменшити суму шляхом поручництва, рефінансування, реструктуризації. Якщо виникли грошові труднощі – не панікуйте. Вихід із ситуації є завжди. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101