1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Шахрайство з банківськими картами

Image 29.08.2018

Шахрайство з банківськими картами - схеми, види і способи шахрайства з картами | QuickMoney

Не секрет, що в Україні дуже поширене шахрайство з банківськими картами. Злочинці дізнаються секретні дані, користуючись психологією, акторською майстерністю і сучасними технологіями.

З кожним роком кількість людей, яких вдалося обдурити, дізнавшись у них реквізити неправомірним шляхом, тільки збільшується. Переважна більшість з них самостійно повідомляє їх по телефону. Але є й інші схеми шахрайства з банківськими картами, більш того, постійно з'являються нові, так як зростає і обізнаність населення. Вже досить багато людей знають, що термін, до якого карта дійсна, тризначний код, вказаний на зворотному боці, а також пін-код не можна нікому повідомляти, навіть якщо цю інформацію запитує чоловік, який представився співробітником банку. Але не всі встигають вчасно зорієнтуватися, адже шахраї часто бувають досить переконливі. Вони можуть представитися родичами, які потрапили в біду, і такими, що потребують фінансової допомоги. Довірливі люди можуть не розпізнати обман, особливо коли їх підштовхують до швидкого переказу грошей.

Телефонні шахрайства з банківськими картами також знайомі тим, хто займається продажами на онлайн-майданчиках. Покупець і продавець не зустрічаються особисто, гроші в таких випадках переводяться на карту. Так можна обдурити недосвідченого продавця, попросити сфотографувати карту з обох сторін, або продиктувати код, який прийде в смс. Якщо не знати, як працюють шахраї з банківськими картами, можна легко попастися на цю вудку. У такій ситуації головне не приймати поспішних рішень, порадитися з близькими, можна навіть подзвонити в банк і дізнатися наскільки правомірні такі дії. Якщо той, хто телефонує представився співробітником банку, він може використовувати один з наступних приводів дізнатися дані карти:

  • ваша карта заблокована, і для розблокування необхідно вказати певну інформацію;
  • по карті можуть проводитися підозрілі операції, і для їх перевірки необхідні відомості, доступні тільки вам;
  • важливо пройти верифікацію при реєстрації картки;
  • вам надійшли кошти, але для їх зарахування потрібно вказати дані карти.

Телефонні види шахрайства з банківськими картами найбільш поширені. Якщо ви зіткнулися з ними, варто зв'язатися з банком і поліцією, вказати телефон, з якого вам дзвонили і всю інформацію, яку вам вдалося дізнатися. Можна записати запис розмови, це допоможе при розслідуванні.

Також відомі способи шахрайства з пластиковими картами, з використанням сучасних технологій. До них відносяться:

  • скріммінг - на щілину прийому карти банкомату встановлюють спеціальний пристрій, що зчитує інформацію з карти;
  • фішинг - зловмисники створюють фальшивий сайт банку, і дані, які ви вводите, потрапляють безпосередньо до них;
  • установка блокування видачі коштів. Після того, як банкомат відлічить вам гроші, вони будуть не видані, а заховані за встановленою шахраями пасткою. Багато користувачів думають, що це помилка банкомату, і як тільки відходять від нього в пошуках іншого, зловмисники заберуть гроші.

На такий випадок, на банкоматах влаштовані камери, які можуть зафіксувати протиправні дії шахраїв. Якщо ви запідозрили щось недобре, відразу ж зв'яжіться з банком. У разі, коли ви вже встигли запросити видачу коштів, але банкомат їх не видав, не варто відходити від нього до консультації з фахівцем банку.

Знання способів шахрайства допоможе вам уникнути пасток зловмисників і зберегти свої кошти.


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101