1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Що робити коли багато кредитів, а платити нема чим

Image 24.01.2020

У певний момент деякі позичальники почувають розпач...

Не треба панікувати

У певний момент деякі позичальники почувають розпач, вони мають прострочення по декільком позичкам, платити по яких у силу поганого матеріального становища нема чим. Існує поняття закредитованості, яке припускає наявність у громадянина двох і більше позичок. Коли розмір доходів значно менше суми, необхідної для сплати боргів, виникає кредитне навантаження. Панікуя, багато беруть мікропозики або позики для пенсіонерів, щоб новим кредитом перекрити старий. Такі маніпуляції до гарного не приводять, борги тільки накопичуються. Раптові необдумані дії заженуть неплатника в глибоку боргову яму, видертися з якої буде вкрай складно. Якщо багато кредитів – не треба піддаватися паніці. Варто спокійно розібратися в обставинах і проробити деякі кроки, які вирішать проблему.  

Що буде якщо взагалі не платити  

Відразу треба відзначити, що робити не можна: укриватися від кредиторів, не вживати спроби вирішити все мирним шляхом. Якщо неплатник ніяким образом не намагається обговорити сформовану проблему з банком, останній може вам неабияк зіпсувати життя. Коли з боку боржника немає ніякої реакції на листи й повідомлення, що стосуються вимог погасити заборгованість, кредитор має право:  

  • Продати заборгованість колекторським агентствам. Про те, як колектори вибивають кошти із громадян, знають всі. Почнуться погрози, шантаж та ін. методи, які хоч і незаконні, але нерви пошарпають неабияк.  
  • Звернутися до суду. Після судового рішення банк доб'ється повернення власних грошей. Результат судових розглядів: зіпсована КІ, арешт рахунків, майна, заборона на виїзд за рубіж.

Коли багато кредитів, споживач скаржиться на гостру грошову нестачу – цей момент повинен бути доведений його діями. Необхідно довести, що він вжив заходів для зниження розміру боргу. Не варто чекати, поки штрафи досягнуться більших розмірів, і кредитор подасть на вас до суду.  

Що потрібно зробити, щоб не стати заручником ситуації, коли реально нема чим платити  

Треба знайти всі кредитні договори, які є по відкритих позиках. Найкраще їх відсканувати. Потім проаналізуйте графіки внесків, терміни дії угод, кредитні суми. Ті позики, по яких залишилося внести кілька платежів – поставте в пріоритет. Спробуйте в найближчі дні закрити даний кредит, що дозволить знизити загальну боргову суму.  

Розібравшись із документацією й відклавши ті договори, по яких треба чимало заплатити – приступайте до роботи з погашення боргу. Ідеальним варіантом є обіг позичальника до суду ( до того, як це зробив банк). Це допоможе зафіксувати суму заборгованості й призупинити відсотки, що набігають, штрафи, пені, комісії, неустойки.   

Коли багато боргів по кредитах – треба діяти оперативно, щоб і без того жалюгідна ситуація не збільшилася. Основне – треба оперативно довести справу до суду, для цього існує законний спосіб: складання претензії в кредитну установу. У заяві ви вимагайте банк подати на вас до суду за несплату. У ході судових позовів закон буде на боці неплатника. Тепер вас не зможуть обвинуватити в приховуванні або шахрайстві. Сума відсотків зупиниться, штрафи можна буде оспорити.  

Реструктуризація  

Кредитор може запропонувати клієнтові реструктуризацію позики, що припускає зміна поточних ставок на більш низькі. Споживачеві може бути запропоноване: відстрочка виплат на якийсь час, продовження кредитного періоду, скасування нарахованих штрафів.   

Коли багато кредитів – це тимчасовий захід, що дозволяє боржникові на якийсь час здійснити відстрочку або й зовсім припинити виплати. За ці кілька місяців треба знайти додаткові гроші, щоб розрахуватися з боргами. У кожному разі, з кожної неприємності є вихід, головне – не панікуйте й тверезо оцінюйте те, що трапилося. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101