1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Що буде якщо не платити онлайн позику

Image 08.02.2019

Наслідки несплати мікропозик

Зараз можна побачити безліч сервісів, що видають кредитні кошти в режимі онлайн. У МФО практично всі можуть взяти необхідну грошову суму, на підходящий період часу. Тільки в них можна взяти мікропозику з поганою кредитною історією. Деякі вважають, що можна не повернути гроші, і їм це «зійде з рук». Давайте розберемося, що буде якщо на платити онлайн позику.

Наслідки несплати 

Коли ви звертаєтеся в МФО, вам пропонують ознайомитися із правилами й умовами кредитування, якщо вас усе влаштовує, то укладається договір. У ньому зазначені персональні дані, сума боргу, строк повернення, і відсотки за використання грошей. У випадку, якщо ви вносите платіж вчасно, то ніяких проблем не виникне. Але, якщо ви не віддаєте кредитні гроші, то вам потрібно знати про наслідки такої недбалості.  

Під час підписання договору в ньому чітко вказується сума, і строк повернення позики, тому, якщо ви не виплачуєте все в застережений термін, то вам загрожує відповідальність перед законом. МФО може подати в заяву до суду, у якому буде зазначене, що ви не дотримуєте пунктів договору. Як правило, результат суду завжди на користь МФО.  

Так само, ви можете зіштовхнутися з колекторами, які будуть дзвонити, і зустрічатися з вами, із проханням повернути гроші. Погодьтеся, що краще не доводити ситуацію до такого положення, і навіть не думати про те, щоб не віддавати заборгованість. Тому завжди уважно читайте умови договору, який підписуєте, і тоді вам не доведеться зіштовхнуться з якими-небудь неприємностями. Не варто перевіряти, що буде якщо не платити мікропозику.  

Досить розповсюдженою практикою у випадку несплати є процес, коли МФО відсуджує у клієнта його майно. У принципі, у таких ситуаціях, суд теж є на боці МФО, тому що цей пункт чітко прописаний у договорі. Не варто сподіватися, що вас не знайдуть, тому що в анкеті ви вказуєте персональні дані, тому не можна просто взяти й не віддати борг. 

Що робити, якщо немає можливості повернути позику? 

Якщо ви зіштовхнулися з тим, що не можете повернути борг, то першою справою потрібно зв'язатися із представником організації, який розповість, як законно вирішити це питання. У багатьох МФО є можливість продовжити термін кредитування, завдяки чому позичальник може сплатити борг. Але, не варто думати, як не платити мікропозику, і уникнути відповідальності.  

МФО завжди йдуть на зустріч своїм клієнтам, і сприяють у непередбачених ситуаціях. Тому, якщо немає грошей, то не тікайте від зобов'язань. Постарайтеся вирішити це питання в рамках чинного законодавства. Якщо ви будете дотримуватися всіх пунктів договору, то ніяких проблем у вас не виникне. Не варто значитися боржником, і псувати кредитну історію.  

Переваги співробітництва із МФО 

Звертаючись у МФО, ви можете бути впевнені в: 

  • Оперативному взятті кредитних коштів, і швидкому розгляді заявки; 
  • Оформленні заявки за допомогою інтернету;
  • Позитивному результаті заявки;
  • Прийнятній відсотковій ставці;
  • Якщо ви не повертаєте борг вчасно, то організація може продовжити термін кредитування;

Зважаючи на те, що дані організації пропонують своїм клієнтам вигідні умови співробітництва, не потрібно думати про те, як не платити позику у МФО, тому що це загрожує серйозними наслідками. Мало того, що ви зіштовхнетеся із судовими розглядами, зустрічами з колекторами, так ви ще можете позбутися майна через несплату боргу. Тепер ви знаєте, що буде якщо не оплатити кредит. Дізнатися детальну інформацію про те, що робити, якщо ви не можете віддати позику можна дізнатися на сайті організації. Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101