1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Простий спосіб відповісти на питання «як дізнатися, чи взяли на мене кредит?»

Image 27.05.2019

Збільшилася кількість доступних фінансових послуг, таких як займ ...

Що збільшилася кількість доступних фінансових послуг, таких як позика без перевірки або гроші до зарплати по паспорту, викликало хвилю угод, оформлених без відома позичальника. Іноді про факт заборгованості клієнт довідається, коли сам потребує грошей. Тому актуальність питання «як довідатися, взяли чи на мене кредит» залишається незмінної.

Як у принципі таке можливо?

Насправді, оформити позику без відома учасника не так уж і просто. Для цього потрібно не тільки заволодіти копіями документів, але й знайти людину, зовні схожого на їхнього власника. До того ж сучасні механізми видачі позик і позичок припускають наявність оригіналів документів і проведення перевірки паспорта. Таким чином, у групі ризику виявляються в першу чергу ті громадяни, які втрачали своє посвідчення особи й ідентифікаційний код.

 Є також схеми, що припускають участь самих співробітників організацій-кредиторів. Але такі махінації досить швидко виявляються службою безпеки. Відповідальність за такі злочини не варто вигоди, отриманої від них. Проте подібні епізоди трапляються й інформованість, як довідатися про свої кредити, може виявитися досить корисною.

Способи довідатися про свою кредитну історію

Цей рейтинг дозволяє завжди одержати точну інформацію про те, у яких банках оформлені угоди на позичку. Як тільки ви оформляєте позику, дані про вас і вашому боргу заносяться в єдину базу. Там же буде відображатися якість і своєчасність виконання умов договору. Якщо по ньому з'являться прострочення – це вплине на кредитний рейтинг і ускладнить одержання позики надалі.

Для одержання виписки, досить звернутися в бюро кредитних історій. Один раз у рік ця послуга надається повністю на безкоштовній основі. Досить відправити заяву встановленої форми на поштову адресу організації. Другий варіант – відправити запит самостійно через контактні дані обраного бюро. За надання такої довідки негайно онлайн, з вас можуть попросити додаткову плату. Вносити її чи ні – вирішувати вам.

 Є ще один метод, як перевірити, оформлений чи на мене кредит – подати заявку на оформлення нової позички. Не варто побоюватися – поки ви не підпишете договір, ви нічого не будете повинні. Для того щоб з'ясувати вашу надійність як платника, потенційний кредитор сам відправить запит у бюро. У випадку відмови, вам можуть коротко повідомити, що у вас є борг.

Чи може сторонній отримати подібну інформацію?

Питання конфіденційності в грошових питаннях вкрай важливий для всіх учасників. Тому всі банки й інші організації, пов'язані з фінансовою діяльністю громадян, ретельно бережуть її. Сторонньому буде складно одержати відомості подібного роду, без відома суб'єкта. 

 Є методи, які не можна назвати законними. Для цього необхідно бути в змові зі співробітником банку або бюро, щоб вам видали чужу кредитну історію. Якщо вам пропонують варіант, як довідатися про наявність кредитів у родичів або близьких – варто проявити обережність. Іноді такими методами можуть діяти шахраї, які збирають персональні дані фізичних осіб. Надалі ця інформація може бути використана для оформлення угод у кримінальних цілях.

Чому експерти рекомендують регулярно перевіряти свій рейтинг?

Не варто вважати, що знання того, як довідатися які в мене кредити потрібно тільки тим, хто постійно цим користується. Вчасно виявлений факт дозволить оперативно відновити справедливість і реабілітувати вас. 

Справа в тому, що якщо банк звернеться до суду про стягнення боргу саме з вас, довести свою непричетність буде хоч і можливо, але складно. До того ж процес розгляду може помітно затягнутися, оскільки банк може прагнути просто повернути свої гроші, а не відновлювати справедливість і карати шахрая. За цей час у вас може з'явитися гостра необхідність у грошах і оформленні позики.

Своєчасне виявлення проблем допоможе набагато скоротити витрати часу, сил і коштів на їх вирішення. Досить просто володіти інформацією про те, як довідатися є кредит чи ні, щоб надалі уникнути великої кількості неприємностей.

Компанія Квікмані вже зарекомендувала себе як відмінний партнер. Послуги компанії допоможуть вам у потрібний момент вирішити фінансові проблеми.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101