1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Потрібен новий кредит, а КІ погана? Дізнайтеся, як оновлюється кредитна історія

Image 18.07.2019

Будь несвоєчасно погашений споживчий стане чорним ...

Навіщо очікувати закінчення строку давнини поганой КІ

Будь-який несвоєчасно погашений споживкредит стане чорною плямою надалі. Коли виникне необхідність у новій позичці – її попросту можуть не надати, тому що для кредитора ви ненадійні. Особливо це стосується кредитування на великі суми, автокредитування, іпотек. Варто відзначити, що й незакриті заборгованості відіграють не у вашу користь, особливо ті, по яких є хоч найменше прострочення. Потрапивши в ситуацію, коли потрібний споживкредит, а КІ погана, багато прагнуть довідатися, чи має вона строк давнини. Прагнете знати, як обновляється кредитна історія?  

Який період зберігаються дані  

Треба відразу сказати, що якщо терміново знадобилися додаткові гроші, і немає можливості або часу з'ясовувати, з якої причини банк відмовляється вас кредитувати – ви можете взяти позику без довідок про доходи, зайвих розпитів і перевірок у мікрофінансовій конторі. Тут не будуть перевіряти репутацію, головне – вчасно погасіть борги.  

Як тільки укладається угода, менеджер відправляє інформацію про клієнта в БКІ, де й зберігаються всі кредитні маніпуляції. Одержати фінансовий звіт про здійснені операції можуть тільки кредитні компанії, для приватних осіб доступ закритий.  

В інтернеті інформація відносно періоду давнини трохи відрізняється. Однак, незважаючи на одмінні цифри різних ресурсів, бюро кредитних історій встановило єдиний строк – 10 років. Переконатися в коректності цифри може кожний бажаючий. На веб-сторінці БКІ в розділі питань, що часто задаються, у пункті « через скільки років обновляється кредитна історія» ви знайдете вірну відповідь.  

Звернутися до вашої КІ можуть лише фінансово-кредитні організації, які одержали дозволи від клієнта на використання його персональних даних. Процес згоди на застосування особистої інформації здійснюється на етапі підписання угоди.  

Через який час здійснюється внесення змін 

Дані КІ постійно обновляються. Щораз, коли позичальник одержує новий кредит, здійснює платежі по відкритій позичці, погашає її – дані надходять у БКІ. Як було сказано раніше, строк давнини – один десяток років. По закінченню цього часу дані обнуляються, але відомості про «свіжі» позики обновляються й повинні зберігатися ще 10 років.  

Кожний споживач повинен пильно стежити за своєю фінансовою репутацією. Часто, погасивши позичку, кредитор несвоєчасно подає інформацію в належну структуру. У такій ситуації вам потрібно самостійно туди звернутися й заперечити свою правоту. Це єдиний варіант, коли швидко потрібний велика банківська позика і немає часу чекати, поки дані обновляться.   

Чи можна перевірити свою історію  

Зробити це реально на безкоштовній основі, але така можливість надається один раз у рік. Запит подається у формі письмової заяви, складеної належним чином, на юридичну адресу БКІ.  

Як очистити КІ  

Отже, ви не можете зараз погасити прострочення, а гроші потрібні терміново. Є кілька варіантів, які допоможуть виправити ситуацію. Ви можете взяти мікропозику і перекрити їм старі заборгованості. Таке кредитування здійснюють приватні кредитори, які не проводять ретельні перевірки позичальників на наявність зіпсованої фінансової репутації. Боржник зможе закрити існуючий кредит і вирішити хоча б на якийсь час свої проблеми.  

Інший варіант – оформити невелику позику після закриття «проблемного» і погасити його вчасно або достроково. В очах кредиторів неплатник реабілітується й стане для нього потенційно значимим. Щоб напевно виглядати для банкірів платоспроможним – покажіть квитанції про сплату комуналки, послуг зв'язку та ін. за останній період.  

Тепер ви знаєте, як часто обновляється кредитна історія. Однак щоб не довелося в майбутньому шукати всілякі лазівки, щоб поліпшити репутацію тоді, коли вона зіпсована, треба серйозно підходити к питанню кредитування. Звертатися потрібно тільки в перевірені фірми, запитувати підйомні суми для людини. Обзавестися боргами нескладно, але потрібно розуміти, що настане день чергового платежу, проігнорувати який ніяк не можна. Адже потім виникнуть труднощі, і ви не будете мати можливість діставати позикові кошти, коли вони будуть потрібні. Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101