1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Чи дадуть кредит, якщо немає кредитної історії

Image 04.11.2019

На думку фахівців в області фінансової сфери, кредитної історії...

Що збільшує шанси на одержання позички

На думку фахівців в області фінансової сфери, кредитної історії приділяється чимала роль, яка часто стає вирішальним фактором у прийнятті схвалення відносно позички. Навіть при наявності в позичальника високого офіційного доходу, банкіри можуть відмовити у видачі. Наявність КІ багато чого говорить про громадянина. Зокрема це стосується його платоспроможності, сумлінності. Аналіз споживачів здійснюється на основі отриманих даних із БКІ. Немає кредитної історії – немає відповідно до ніякої інформації про потенційного клієнта. Брати «кота в мішку» у якості позичальника не хочеться ні однієї банківської організації, адже це величезний ризик.  

Якщо вам відмовляють в одержанні кредита, немає часу на розгляди й збір маси додаткових паперів, що підтверджують благонадійність, то варто звернутися за допомогою в мікрофінансову контору. Там видадуть гроші за годину, і не зажадають гори документації. Однак якщо потрібен великий кредит на тривалий строк – без банківського кредитування не обійтися.  

Чому немає КІ  

Тим, у кого фінансова репутація є і вона гарна – проблем з оформленням не буде. Але що робити тим, у кого вона відсутня? Така ситуація могла виникнути по наступних причинах:  

• Громадянин ніколи не кредитувався. Це стосується тих, хто в силу свого юного віку попросту не встигнув це зробити (ледь переступив поріг 18-ти років) або дорослих громадян, яким не доводилося зустрічатися з даною послугою.  

• Колись КІ не мала такого великого значення, як зараз. Дані могли передаватися в БКІ тільки по згоді споживача. Сьогодні подібна відмова рівняється відмові кредитуватися. Згідно із законодавством, кредитори не зобов'язано брати згода клієнта на передачу даних у відповідні структури.

• Могло відбутися реальне очищення даних. Таке трапляється вкрай рідко. Строк зберігання КІ – десять років. Якщо з моменту останніх записів пройшов цей період і більше споживач не звертався до подібних послуг – його КІ очистилася.

• Бувають незаконні методи очищення даних. Подібне здійснюється за гроші. До цих способів не слід прибігати, краще спробувати законним шляхом вирішити проблему.

Чим чревате відсутність кредитної історії   

Дадуть позику якщо немає КІ? Скоріше ні, чому так. Відсутність даних у БКІ не можна назвати величезним мінусом, адже це значить, що громадянин ніколи не брав деяку суму в борг. До розряду несумлінних він, звичайно ж, не належить. Однак для банкірів такий клієнт чистий, як аркуш паперу. Що він собою представляє як платник, наскільки він буде сумлінно виконувати свої зобов'язання – кредиторові таке важко вгадати. Тому їх сторожкість цілком з'ясовна.  

Якщо немає кредитної історії, вам напевно запропонують варіант кредитування, при якому буде потрібно пред'явити більше додаткових паперів, що підтверджують різні джерела доходів, можливо, знадобиться поручительство, запропонують меншу суму позики, нетривалий період кредитования. До того ж, не маючи КІ, швидше за все, банк прокредитує на умовах підвищених відсоткових ставок.

Що робити якщо пропонують не дуже вигідні умови?  

З однієї сторони не хочеться переплачувати, витрачати час і нерви на збір документації. З іншого боку – якщо потрібний разовий спожкредит, можна все-таки спробувати його взяти. У кожному разі, імовірність того, що хтось надасть позику, цілком існує. Але тим, кому потрібно терміново одержати іпотеку або автокредит – необхідно мати хоч якусь КІ, без якої великі кредити взагалі не дають.    

Як взяти позичку, якщо причина у відсутності КІ 

Ви можете самостійно сформувати історію за рахунок невеликих мікропозик. Приміром, можна придбати недорогу техніку в кредит, яку пропонують у спеціалізованих торговельних точках. 

Ще один варіант – мікрокредити. Кредитний період до двох місяців, суми невеликі. Ви зможете швидко погасити заборгованість і в такий спосіб сформувати фінансову репутацію. МФО – приватна фірма, де одержати мікропозичку нескладно. Компанії не проводять ретельні перевірки клієнтів і не вимагають гори документів.  

Можна оформити кредитку, процедура її одержання зводиться до мінімальних вимог. Роблячи покупки за допомогою грошей, що перебувають на кредитному ліміті (безкоштовне користування коштами протягом одного-двох місяців), ви можете створити КІ. Дані про фінансові операції надходять у банк, таким чином, кредитор буде бачити, з ким має справу.  

Відсутність кредитної історії може трохи зіпсувати настрій, однак, це не вирок. Небагато терпіння й кілька нескладних маніпуляцій, пов'язаних із дрібним спожкредитуванням допоможуть створити КІ, при наявності якої вам відкриті двері в будь-який банк. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101