1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит від нерезидента: особливості оформлення в Україні

Image 12.12.2019

Якщо необхідно дістати кошти для здійснення ефективних планів...

Гарний спосіб обзавестися додатковими ресурсами – прокредітоваться в закордонній організації

Якщо необхідно дістати кошти для здійснення ефективних планів – кращим варіантом є кредитування. Бувають випадки, коли пропонуються програми по величезних тарифах, іноді відмовляють у видачі позички взагалі. Вигідно прокредитоваться можна в організації, яка перебуває за межами країни. Такі установи часто пропонують більш привабливі умови угоди. Кредит від нерезидента допомагає вирішити фінансові труднощі, для його одержання необхідно знати деякі моменти.  

Якщо гроші знадобилися терміново, немає часу на біганину й збір паперів – звернетеся в приватну фірму. Мікрофінансові контори оперативно видадуть кредит без перевірок. Кредит не має цільового призначення, його можна витратити на бізнес-процеси й особисте.  

Для того, щоб одержати позичку в іноземній валюті резидент (юр. особа, фіз. особа-підприємець, фіз. особа) укладає угоду за допомогою підписання відповідної угоди. Кредитор може надавати позику тільки через уповноважений банк, погодився обслуговувати фінансові операції за договором. Таким чином, клієнти здійснюють погашення боргу по безналу.  

Позика від нерезидента: реєстрування в Національному Банку України 

При оформленні позички в закордонних компаніях слід урахувати один важливий момент: такі угоди ( згідно з вимогами законодавчих актів) повинні бути обов'язково зареєстровані в НБУ.  

У НБУ необхідно реєструвати всі договори, які передбачають виконання громадянами взятих на себе зобов'язань перед іноземними організаціями по притягнутих ними позичкам (сюди ставиться й фінансова допомога, що підлягає поверненню).  

Якщо предметом угоди є безповоротна фінансова підтримка, реєстрація в НБУ не потрібно, тому що такий договір не передбачає погашення заборгованості. Контроль здійснюється й головним органом збору податків. Не потрібне реєстрування договорів, по яких резиденти одержують комерційні (товарні) позики, кредити під державні гарантії.  

Кредит від нерезидента: як правильно зареєструвати в рідній державі  

Кожний позичальник, що одержав позичку в закордонного партнера, зобов'язаний офіційно її зареєструвати в порядку, передбаченому законодавством. А якщо ні, то йому загрожує штраф у розмірі 1% від позикової суми, переліченої за курсом національної валюти. Держреєстрація здійснюється в НБУ, як тільки центральний банк дає «добро» на проведення операції, нерезидент починає процедуру перерахування позикових коштів клієнтові. Варто відзначити, що оформлення всієї документації лягає на плечі позичальника й не завжди з першого разу виходить добитися успіху. Бюрократичні моменти можуть неабияк порвати нерви, тому краще відразу переглянути всі папери й вникнути в деталі.  

Для полегшення участі позичальника українські банкіри беруть на себе передачу документації у відповідний орган. Отже, який же порядок реєстрації кредитних угод:  

  • Клієнт подає в банківську установу, яка обслуговує кредит, необхідний пакет документації.  
  • Після того, як папери перевірені, вони передаються відповідної до організації.
  • Уповноважений орган направляє паперу в НБУ.
  • Національним банком здійснюється заключний реєстраційний етап: вносяться дані в спеціальну електронну базу, після чого споживач одержує реєстраційне свідоцтво.

Позика від нерезидента оформляється в Україні строго в порядку, передбаченому законодавством. Усі сторони договірних відносин зобов'язано виконувати всі параметри партнерства, от тільки на плечі українського споживача лягають додаткові завдання, пов'язані з реєстрацією паперів у НБУ. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101