1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

У вас велика прострочення? Дізнайтеся, як здійснюється процедура стягнення боргів

Image 25.06.2019

Мікрокредитування і споживчі кредити стали для громадян невід'ємними ...

Наслідки прострочення

Мікрокредитування й споживчі кредити стали для громадян невід'ємними складовими сучасного ритму. Але часто трапляється, що з деяких причин виникає прострочення й позичальник не погашає кредитні зобов'язання. І якщо боржник не може перекредитуватися в іншій банківській організації або хоч якось почати виплачувати борги – банк передає справу колекторам або починається процедура стягнення боргу по кредиту в примусовому порядкові. Такі маніпуляції з боку банку починаються через 90 днів після того, як припинилися будь-які внесення платежів за кредитним договором. Хоча у випадку несвоєчасної сплати – банкіри будуть нагадувати про прострочену заборгованості вже через три дні.  

Функція служби безпеки банку 

Прострочення вже є, клієнт не бажає її погашати – за справу береться відділ безпеки. Як правило, у службі працюють кремезні чоловіки із загрозливим зовнішнім виглядом, манера поведінки яких часто нагадує представників колекторських агентств. Вони будуть набридати дзвінками й проханнями повернути борг, однак згідно із законом не мають права загрожувати. Отут саме час піти на контакт зі співробітниками банку й знайти шляхи вирішення проблеми. А якщо ні, то – справу передадуть колекторам. Про методи їх роботи багато знають не з чуток, зв'язуватися з ними – собі дорожче. Якщо вимоги й погрози колекторів не допомогли і клієнт відмовляється вносити плату – справа доходить до суду. Тут важливо до винесення судового вирішення повідомити про позовну давність (якщо така є) 

Судове провадження  

Примусова вимога погасити борги відбувається в порядку позовного й виконавчого провадження. Кожний етап займає чимало часу, період здійснення заходів залежить від складності кожної окремої ситуації. Позовне проведення дозволяє стягнути заборгованість при повній відмові позичальника платити по кредиту. За рішенням суду здійснюється процедура повернення позикових коштів ( з урахуванням штрафів і витрачених грошей кредитора на судовий процес) з рахунків споживача. Якщо його коштів недостатньо – починається процедура вилучення майна.  

Стягнення кредиту: судовий порядок

На початковому етапі підготовляється документація, що підтверджує наявність кредитних боргів. Потім позичальнику пред'являється претензія, якщо вона передбачена претензійним порядком або законодавством. Потім подається до суду позовна заява. Починається процес судових засідань, у результаті яких виноситься рішення на користь банку. Тому слід пам'ятати, що добровільне невиконання боргових зобов'язань чревате фінансовими та майновими втратами для неплатника. Йому доведеться оплачувати послуги адвоката, відшкодовувати судовий збір, покривати видатки на виконавче провадження і т.д. 

Якщо стягнення заборгованості по кредитній карті неможливо

Незаможним громадянам важко одержати кредит, тому що банк не бажає зв'язуватися з тими, з кого потім буде неможливо зажадати взяте. Однак і забезпечені громадяни часто стикаються з фінансовими труднощами, через які не можуть погашати борги. Суд прийняв рішення не на користь відповідача? Пристав починає процес вилучення майна в рахунок погашення ( крім майна можуть стягуватися коштовності, автомобіль, побутова техніка). Виключенням є тільки заставне майно, де проживає позичальник з неповнолітніми дітьми. Що зробить пристав, якщо в боржника немає нічого, що могло б стати предметом стягнення? 

Методи роботи приставів, якщо з боржника нема чого взяти 

Існує два шляхи того, як з особистих коштів позичальника буде зніматися плата в рахунок боргів. З офіційної зарплати щомісяця будуть здійснюватися відрахування (утримання до 50% від суми заробітків). Якщо боржник працевлаштований неофіційно – заарештовуються його рахунки, наявні у фінансових організаціях ( крім рахунків з допомогами соцвиплат).  

Як відбитися від боргів  

Як тільки з'явилися фінансові труднощі, ви бачите, що не можете виконувати взяті на себе зобов'язання й ще не почалася процедура стягнення заборгованості за кредитом – зверніться в банк і поясніть ситуацію. Можливо, разом ви зможете знайти вихід і уникнути проблем ще на досудовому етапі. Коли справа дійшла до суду – найміть досвідченого адвоката. Підкований юрист знайде лазівки й зробить усе можливе для зменшення боргового зобов'язання або відстрочки платежів на якийсь час. Однак адвокатські послуги – задоволення дороге й іноді оплата за юридичний супровід рівняється борговій сумі. 

Можна відстоювати свої інтереси самостійно. У цьому випадку треба досконально вивчити договір, усі деталі справи, запросити в банку виписку руху грошей по рахункові, зібрати документи, які можуть бути доказом вашої правоти і т.д. У кожному разі не потрібно боятися труднощів – їх треба відразу вирішувати, щоб не збільшити й без того неприємне положення. Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101