1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як зберегти теплі відносини в майбутній сім'ї, не похитнувши матеріального добробуту

Image 01.06.2019

Соціальне опитування, проведене дослідницькою компанією Magnify Money в 2017 році...

Соціальне опитування, проведене дослідницькою компанією Magnify Money в 2017 році, показало, що практично чверть шлюбів сучасних людей розпадається через фінансові причини. Щоб уникнути суперечок з приводу спільного майбутнього бюджету, варто заздалегідь застрахуватися і вирішити фінансові моменти ще до одруження.

Створення спільного бюджету

Загальні цілі та прагнення зближують людей. За даними проведеного опитування, 7 з 10 людей чесно зізналися, що приділяли своїм витратам недостатньо уваги, що й стало причиною розриву.

Проаналізуйте свої витрати за останній квартал, визначивши для себе найважливіші, які дійсно були необхідні, а також розтрати, які можна було б вилучити. Поговоріть зі своїм партнером і вирішіть, яку суму ви готові разом відкладати на реалізацію спільних планів. Будьте послідовні — розпливчастим мріям не місце у фінансових питаннях. Чітко позначте мету та розрахуйте реальну суму накопичень.

Навіть якщо ваша сім'я не має значної суми грошей, не варто сумувати. Визначтеся з пріоритетами та бажаннями, які хотілося б здійснити в першу чергу.

Розміри вкладень для кожного з партнерів

Рецепт щастя індивідуальний для кожної сім'ї залежно від конкретного стану справ. Простіше домовитися парам, де працюють обидва партнери. Деякі вважають за краще розділити обов'язки порівну: один платить за комунальними рахунками, інший займається придбанням продуктів і товарів для будинку. Головне правило — відчувати себе єдиним цілим. З цим твердженням повністю згоден фінансовий консультант Білл Нельсон.

Щоб спростити систему поділу доходів, можна завести 2 індивідуальних рахунки і один загальний. Після кожного надходження доходів можна відкладати по 20% на особисті потреби і зробити цю суму недоторканною.

Взаємне інформування

Фінансовий розподіл теж індивідуальний для кожної пари. І навіть якщо один з подружжя повністю бере на себе відповідальність за розтрати та їх планування, не варто залишати без уваги другого члена сім'ї.

Інформування партнера про плани на майбутні покупки і розтрати створює відчуття надійності й довіри, і більш характерно для міцних сімейних союзів. Для контролю влаштовуйте спільну ревізію з підрахунком витрачених коштів.

Шлюбний договір: так чи ні?

Цілком зрозуміло, що ідея укладення шлюбного контракту та її обговорення напередодні весілля здасться багатьом не надто романтичною. Однак за кордоном це вже стало нормальною практикою. Доцільність підписання цього документа визначається індивідуально, особливо коли у одного з закоханих в рази більше активів. Ними можуть бути особисті накопичення, успішний бізнес чи об'єкти нерухомості.

Також питання укладення контракту актуальне для людей, які мають дітей від попередніх шлюбів і бажають передати їм наявні у власності матеріальні блага.

У нашій країні одна лише згадка про шлюбний контракт викликає у партнерів почуття недовіри. Тому, обговорюючи цю делікатну тему, варто розвіяти побоювання майбутнього партнера, пояснивши причини, або знайти інший варіант. Залучення до обговорення фінансового консультанта допоможе спланувати майбутній сімейний бюджет і зробити укладання шлюбного контракту менш «травматичним».

Заснування весільного фонду

Якщо всі фінансові питання, пов'язані з майбутнім одруженням, лягають на плечі майбутнього подружжя, варто завчасно розрахувати потрібну суму для його проведення. Оскільки будь-яке весілля передбачає великі витрати, накопичувати гроші потрібно заздалегідь.

На думку Білла Нельсона, не потрібно обмежувати себе у довгострокових планах на користь проведення помпезного весільного святкування. Краще заздалегідь визначитися з точною сумою, в яку увійде все необхідне. Бракує грошей, візьми кредит на весілля в Квік Мані.

Заплановану суму витрат потрібно розділити на решту місяців до святкування, щоб визначити розмір щомісячних накопичень. Далі варто оцінити реальність таких вкладень. Надмірно великі витрати можна скоротити, заощадивши на окремих пунктах, щоб уникнути боргів і кредитів.

Як показало дослідження, пари, що піклуються в першу чергу про дорожнечу обручок і святкових вбрань, зазвичай розпадаються в майбутньому.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101