1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як зберегти і примножити фінанси, не допустивши фатальної помилки?

Image 04.07.2019

Низький рівень грамотності населення в деяких питаннях часто ...

Низький рівень грамотності населення в деяких питаннях часто стає причиною великих неприємностей. Особливо коли мова заходить про фінанси. В результаті необдуманих дій ризик отримати непосильні борги чи позбутися дорогого майна дуже великий. Щоб не допускати серйозних помилок, варто заздалегідь перестрахуватися і засвоїти важливі рекомендації, тому звертаючись до нас, Ви можете бути спокійні,   у нас найвигідніші кредити онлайн!

Будь-який кредит — це тягар

Необдумано взяті на себе кредитні зобов'язання призводять до фінансового краху. Але бувають ситуації, коли кредит у банку стає не тільки необхідністю, а й вигодою.

Широко розповсюджена послуга «товарний кредит» багатьом допомагає придбати товари, що стрімко дорожчають. Відсутність потреби довго збирати потрібну суму і немов би «фіксування» вартості на поточний момент — основні переваги такого рішення.

Іноді кредит беруть люди, які прагнуть зберегти і примножити свої заощадження, задіявши їх у активах, що стабільно приносять прибуток. Велика кількість пропозицій від фінансових структур дозволяє обирати кредити з пільговим безвідсотковим періодом. Строго дотримуючись умов договору, можна не переплачувати банку ні копійки.

Серйозну небезпеку кредити становлять лише для тих людей, які з самого початку не планували повертати кошти банку або взяли на себе занадто важку ношу, не маючи стабільного заробітку тощо.

Закрився банк — прощай кредит?

Відкликання ліцензії у банківських структур — серйозна неприємність не тільки для керівництва, а й для клієнтів. Абсолютно наївно гадати, що немає кредитора — немає й боргу. Керуючись подібною оманою, можна дуже підкосити свою репутацію, що в подальшому стане перешкодою для отримання позик.

У форс-мажорних обставинах, коли у банку відкликають ліцензію, структура продовжує свою роботу, але в дещо іншому режимі. Тимчасове керівництво бере управління у свої руки до моменту повної ліквідації. Всі дані за неоплаченими кредитами фізичних і юридичних осіб передаються в Агентство, що займається страхуванням вкладів (АСВ), або у інший подібний заклад.

Кожен позичальник у такій ситуації зобов'язаний дізнатися нові реквізити та продовжити внесення платежів. Зробити це можна через офіційний сайт АСВ або банківської організації. Водночас умови кредитування залишаються незмінними.

Неможливо відкладати кошти з малої зарплати

Величина заробітної плати суто відносна! Отож, маючи навіть порівняно невеликий прибуток, можна регулярно відкладати кошти на мрію. У цьому питанні важливо зберігати постійність. Навіть відкладаючи потроху, можна в кінцевому підсумку домогтися фінансового благополуччя.

Поставивши це собі за мету, варто переглянути особисті витрати та мінімізувати ті пункти, які не є необхідністю.

Державні банки — найнадійніші

Сумнівне твердження. Щоб зайвий раз переконатися, зверніться до статистики журналу Forbes. Рейтинг демонструє 3-ку лідерів з банків з іноземними капіталами. У ТОП-20 значиться лише кілька держструктур.

Що стосується банківських установ, то законодавчо ризики рівні що для комерційних структур, що для державних. Тому ймовірність відкликання ліцензії залежить лише від майстерності ведення фінансової політики керівництвом.

Державна участь ніяк не впливає на успішність структури. А страхові компанії пропонують однакові умови їм усім, страхуючи фіксовану невелику суму.

Страховка покриє всі витрати у разі форс-мажору

Придбання пакета страхових послуг — задоволення не з дешевих. Тому кожен покупець, купуючи його, розраховує на відшкодування збитків або додатковий дохід. Це омана.

На практиці страховка покриває лише частину ризиків, але не всі повністю. Кожна програма індивідуальна, і перед покупкою варто уважно ознайомитися з умовами виплат в разі настання страхових випадків. Важливо чітко розуміти написане в документі до моменту його підписання, оцінюючи переваги та недоліки.

Наприклад, страхування по ОСАГО не покриє суму витрат, якщо з вини водія було пошкоджено дорогий транспортний засіб. КАСКО страхування не стане виплачувати компенсацію в разі аварії, коли водій був нетверезий. А туристичне страхування не компенсуватиме клієнту сонячні опіки та інше.

Необов'язково збирати на старість

Політика держави спрямована на збільшення пенсійного віку як для чоловіків, так і для жінок. Така тенденція змушує задуматися багатьох поки що сповнених сил людей «а чи варто займатися пенсійними накопиченнями?». Звичайно, так! І чим раніше потурбуватися цим питанням, тим на більш комфортне життя людина може розраховувати у похилому віці.

Відкриття накопичувального внеску — практичне рішення, яке гарантує стабільний невеликий приріст особистих заощаджень. Навіть малі відсотки дивідендів допоможуть не тільки зберегти накопичення, а й усунути вплив зростання інфляції.

Державна валюта — найнадійніша

Українські гривні — знайома й зрозуміла нам валюта, тому для більшості громадян України вона здається стабільною. Але це далеко не так. На жаль, купівельна спроможність гривень значно нижча, ніж у світової валюти, і вона постійно знижується. Тому нівелювати різницю можна, відкривши депозитний вклад або придбавши облігації. В процесі аналізу таблиці зростання й падіння курсу гривні до долара протягом останніх 10 років нескладно зробити висновок про те, наскільки ослабла сила нашої національної валюти.

Однак все не так однозначно і залежить від прагнень та строків у кожному конкретному випадку. Якщо людина ставить перед собою короткострокові цілі і мріє самостійно накопичити на мрію за 1,5 року або менше часу, то не слід заглиблюватися в тонкощі валютних стрибків. Якщо ж мова йде про суми, що перевищують половину річного доходу — це зовсім інше. Визначайте цілі накопичень заздалегідь із приблизним часовим періодом, і чим він більший, тим більше довіри слід проявляти до найстабільніших валют світу.

Виграш в лотерею — на тебе маю надію!

Наше життя — гра. Цілком здорове почуття азарту притаманне багатьом з нас. Але коли воно переростає в щось більше, це стає швидше статтею витрат, ніж навпаки.

Виграш у державну лотерею — це вкрай рідкісне везіння, і шанси кожної людини наближені до 1 на 85 000 000. Багато людей наївно вважає, що якщо систематично брати участь в лотерейних розіграшах, то коли-небудь обов'язково пощастить. Ще більш абсурдні думки, що чим більша кількість квитків буде куплена, тим вищі шанси на перемогу.

Важливо розуміти устрій лотерейної системи. Багатомільйонне населення країни регулярно бере участь у розіграшах, забезпечуючи чималий прибуток державі. Виграє (мова йде про суттєві суми, а не про просту компенсацію за витрачені на квитки гроші) лише мала частка гравців, а компанія, яка проводить розіграші, сповна компенсує збитки коштом тих, хто програв. Тому сподіватися на щасливий квиток цілком не варто.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101