1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як залишатися самим собою і «не випадати» із суспільства

Image 02.10.2019

Положення людини в сучасному суспільстві відіграє дуже важливу роль...

Положення людини в сучасному суспільстві відіграє дуже важливу роль для особистості. Прагнення підвищити свій соціальний статус, поліпшити матеріальне становище, зберегти фізичну форму, близьку до ідеальної, а також вплив мейнстрімових течій не дозволяють людям проявляти власну індивідуальність.

Боязнь бути не таким, як усі, відчувається з кожним роком гостріше. У гонитві за відповідністю багато хто втрачає власну унікальність. Як же поєднати суспільні пріоритети з наслідуванням?

Люди, які наслідують превалюючу частину громадськості, страждають від невпевненості в собі. Хоча це не заважає їм з вельми поважним виглядом цитувати чужі міркування.

По-справжньому успішні люди не прагнуть бути схожими на більшість. Зазвичай вони спокійні і врівноважені, знають собі ціну і не намагаються демонструвати оточенню свою винятковість. Безумовно, самодостатність і розумна самовпевненість викликає захоплення. Щоб досягти такого положення, варто систематично проводити роботу над собою, стимулюючи розвиток у собі найкращих якостей.

1. Уміння рефлексувати

Кожна людина знає про себе набагато більше, ніж її знайомі і близькі родичі. Прагнучи наслідувати більшість, людина не може виробити власне ставлення з приводу певних суджень чи предметів. Слід регулярно здійснювати аналіз власних думок і дій, щоб зрозуміти справжню мету свого існування.

Сформовані персональні цілі допомагають досягти бажаного результату значно швидше, ніж проста відповідність поширеним стереотипам.

Гармонія із власним «Я» підвищує стійкість до стресових ситуацій. Приділяючи певну кількість часу рефлексії, ви незабаром помітите відособленість своїх думок від громадських інтересів, точки дотику і незгоди, підвищите власну самооцінку та впевненість у своїх силах. Рефлексія дає свободу, якої позбавлені всі без винятку наслідувачі.

2. Помірний егоїзм

Дотримати баланс між персональними інтересами та інтересами суспільства вкрай важко для наслідувачів. Тільки знаючи собі ціну і володіючи егоїзмом в рамках розумного, можна досягти поваги та визнання з боку оточуючих.

Бути помірним егоїстом означає прислухатися до інтересів суспільства, вміти співпереживати, але водночас не применшувати своїх потреб. Щоб досягти такого гармонійного співвідношення, слід регулярно займатись самовихованням особистості.

3. Цілеспрямованість на шляху до мрії

Люди, які зосереджені на особистих інтересах, прагнуть до досягнення поставлених цілей найефективнішими і найшвидшими способами. Цілеспрямовані особистості мають властивість добиватися бажаного швидше за інших. Такий підхід не завжди дає позитивні плоди.

Гідні поваги авторитети добре усвідомлюють, що незначні невдачі іноді набагато корисніші за низку перемог.

Здорова самовпевненість, уміння відволікатись від особистих потреб і необмежені часовими рамками цілі допомагають зосередитись на підсумковому результаті будь-якої дії. Терплячість, стійкість до стресів і ретельно спланований порядок дій відкривають нові горизонти можливостей.

4. Сила духу

Слабкодухість і «безхребетність» — вороги, які сприяють втраті власного «Я». Таких людей часто називають ненадійними. Їхні вчинки спонтанні, мовлення розпливчасте, а обіцянки часто залишаються невиконаними.

Досягти поваги, довіри і завоювати авторитет можна, виховавши у собі відповідальність за слова та вчинки. Уміння тримати себе в руках в будь-якій неприємній ситуації приваблює інших людей і спонукає прислухатись до порад. Вірність своїм судженням і принципам, а також послідовність — головні «соратники» справжнього лідера.

Особистості, які мають сильний характер, також уміють визнавати свої промахи, мають гарне почуття гумору, нормально сприймають критику і не сприймають підколки та усмішки, отримані на свою адресу.

Внутрішня гармонія і повнота особистості наділяє їх впевненістю у власних силах. Наслідувачі, навпаки, систематично піддаються стресам і «пливуть за течією». Острах бути незрозумілим і неприйнятим суспільством, а також побоювання втратити займане місце пригнічує та руйнує їх зсередини.

5. Здатність мислити і діяти далекоглядно

Гармонійний стан особистості відкриває перед будь-якою людиною нові горизонти. Відсутність страху дозволяє діяти нестандартно і отримувати позитивні результати. Далекоглядність особливо корисна для просування кар'єрними сходинками.

Проявіть далекоглядність — оформляйте мікропозика під 0 відсотків за будь-яких фінансових проблем. Таким чином вам вдасться і переплати уникнути, і відносини з близькими не зіпсувати проханнями про послугу.

Уміння складати план дій, пояснювати суть та ефективність кожного його пункту привертає оточуючих і вселяє їм упевненість у ваших силах. Цілеспрямованість і допомога оточенню у складанні слушного плану дій сприяє досягненню бажаного. Про результативність самовдосконалення можна судити за стрімко зростаючою планкою особистості, що не може не відзначити ваше оточення.

6. Вміння слухати

Помірна самовпевненість наділяє людину здатністю вислухати точку зору співрозмовника, навіть маючи інші погляди на предмет розмови.

Авторитетні люди завжди готові вислухати різні думки, щоб зіставити особисті ідеї та судження з думками суспільства. Водночас вони здатні не лише формувати оцінки, а й визнавати власну неправоту.

Уміння зберігати спокій під час прослуховування нової інформації має прямий зв'язок з інтелектуальним розвитком. Гармонійній та цілісній особистості властиво добиватися істини, тому внутрішній баланс переконань і принципів не страждає від отриманого інформаційного потоку. Вислухавши опонента, навпаки, можна витягти цінні відомості з його висловлювань.

7. Правдивість і прямолінійність

Відкритість робить спілкування приємним і комфортним для обох співрозмовників. Впевнена в собі людина створює враження успішності в оточення. Близький до ідеального баланс правдивості й точності робить сказане простим і переконливим для сприйняття. Після розмови з такими людьми не залишається відчуття недомовленості та неясності.

Лідери не демонструють свою правоту, але спокійно відстоюють свої погляди на конкретні речі. Відсутність страху перед можливими помилками та вміння визнавати свої слабкі сторони дано лише небагатьом. Ці якості можна інакше назвати сміливістю, якої так не вистачає наслідувачам.

8. Врівноваженість

Гармонійні особистості не опускаються до обговорення і різко негативної критики свого оточення. Оцінки та судження, складені стосовно навколишніх, мають шанобливий характер. Вони не намагаються применшити достоїнства і підкреслити некомпетентність своїх співрозмовників у будь-яких питаннях розмови.

Самовпевнені натури уникають емоційних випадів і не реагують на гарячність опонентів. Об'єктивність та здорові оцінки — відмінні якості таких людей.

9. Лояльність та вміння працювати в колективі

Бажаного результату завжди простіше досягти, працюючи спільно, чим і керуються в міру самовпевнені люди. Лояльне ставлення до оточення в команді дозволяє направити основні ресурси на досягнення кінцевої мети.

Такі люди не лише прекрасно почувають себе у команді і в стані нею керувати, а й підвищують ефективність діяльності групи. Ті ж, хто звик наслідувати, некомфортно почувають себе в колективі. Часто висловлюють невдоволення, не можуть підлаштуватись під загальні цілі і заважають роботі проявами егоїзму.

10. Наполегливість та стійкість

Персони, які здатні проявляти індивідуальність, легко справляються зі спокусами та своїми хвилинними слабкостями. Такі люди завжди залишаються вірними своїм словам. Вони відповідальні, тому намагаються працювати максимально продуктивно. Це допомагає уникнути почуття провини за невикористані можливості чи даремно розтрачений час.

Всі перепони на шляху до досягнення цілей такі люди сприймають як новий досвід, нехай навіть і негативний. Складні ситуації, що вимагають відповідальних рішень, додають впевненим у собі людям ще більше впевненості.

Таким чином, самовпевненим лідером є людина, яка має внутрішню гармонію і здатна підлаштовуватись під ситуацію. Ці якості можуть проявлятись як у більшій, так і в меншій мірі, але вони є в кожному з нас, так само, як і прагнення до наслідування. Займаючись саморозвитком і самовдосконаленням, варто правильно оцінювати «інструменти» досягнення успіху.


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101