1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як взяти машину в кредит

Image 13.07.2018

Як взяти машину в кредит - купівля авто в кредит | QuickMoney

Величезна кількість людей сьогодні мріє купити автомобіль, але для багатьох з них ця мрія так і залишається нездійсненною. Це пов'язано з постійними стрибками курсу валют, зростанням цін, нестабільністю зарплат. Що ж робити в такому випадку?Ще кілька років тому, тільки зайшовши в автосалон, можна було зустріти менеджерів, які представляють різні банки, які навперебій пропонували купити машину в кредит. Сьогодні до розстрочкам відносяться більш обережно, адже вигідні умови зустрічаються досить рідко.

Але навіть при напіввоєнному положенні, нестабільну політичну ситуацію і глибокій кризі, можна взяти авто в кредит. Відомі як мінімум 3 схеми, що дозволяють здійснити таку покупку, якщо на руках немає повної необхідної суми.

Як взяти машину в кредит?

  1. У банку - для цього не обов'язково звертатися безпосередньо до фінансової установи. Багато великих дилери пропонують залишити заявку і мінімальний пакет документів в автосалоні, скласти їх допомагає фінансовий менеджер, який і передасть ваші дані банкам-партнерам. Потім банки аналізують інформацію про вас, оцінюють вашу платоспроможність і надійність, повідомляють потрібні додаткові документи. Тут є свої мінуси, серед яких значні початкові витрати - на перший внесок, реєстрацію, комісію, оформлення, кілька видів страхування. Також, при погіршенні економічної ситуації, є ризик, що банк прийме рішення підняти процентну ставку;
  2. Лізинг раніше був доступний тільки юридичним особам, але сьогодні обмеження зняті. Як у випадку з кредитом, так і з лізингом, клієнт користується новим авто і щомісяця сплачує внесок. Відмінності полягають у тому, що власником автомобіля є лізингова компанія, в той час, як ви просто орендуєте автомобіль, поки не викупите його за залишковою вартістю після закінчення терміну оренди. Звичайно, за вами залишається право відмовитися, як і за фактичним власником автомобіля. Всі обов'язки, що стосуються реєстрації, страхування, техобслуговування і т.д. лягають на плечі лізингової компанії. До плюсів такого способу відносяться менші початкові витрати і можливість орендувати новий автомобіль по закінченню термінів договору. Мінуси - ви не отримуєте автомобіль в свою власність, щомісячний внесок перевищує такий при виплаті кредиту. І завжди існує ризик вилучення автомобіля лізинговою компанією;
  3. Покупка в групах - даний спосіб, як отримати машину, нагадує фінансову піраміду. Передбачається, що організована злочинна група людей щомісяця вносить певну суму грошей, при бажанні перевищуючи її, якщо справи йдуть непогано. Таким чином, через час в скарбничці буде достатня сума грошей, що дозволяє придбати авто. Отримає її той, хто на даний момент вніс найбільше. При цьому, всі продовжують поповнювати касу, в тому числі і власник автомобіля. Поступово кожен член групи зможе здійснити свою мету. Організатори таких схем зазвичай встановлюють невелику комісію, на якій і заробляють. В результаті, можна досить швидко обзавестися автомобілем, тільки от є ризик потрапити у фінансову піраміду.

Сьогодні ​оформити кредит​ на машину можна, можливо навіть легше, ніж в докризовий пору, так як банки теж постраждали, а кредити - один із способів їх заробітку. Автодилери пропонують комфортний сервіс, фізичні особи отримали доступ до лізингу. Однак, підвищилися процентні ставки, подорожчали страховки, тому уникнути суттєвої переплати не вийде.

Якщо ви все ж вирішили придбати авто, не володіючи повною сумою, не поспішайте приймати рішення. Досліджуйте всі варіанти, визначте, де краще взяти кредит. Зменшити щомісячний платіж і термін кредитування можна за допомогою гарного великого внеску.

Якщо відповідально підійти до питання і продумати всі можливі нюанси, вже незабаром можна обзавестися новим власним автомобілем!


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101