1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як взяти кредит по закордонному паспорту

Image 06.08.2019

Щоб кредитор видав позику, необхідно якимось чином довести ...

Необхідна банком документація – доказ платоспроможності позичальника

Щоб кредитор видав позичку, необхідно якимось образом довести свою платоспроможність. Це довідка з місця роботи, додаткові виписки з рахунків і т.д. Крім того, необхідно надати доказову базу, що свідчить про місце реєстрації споживача. Це страхувальний механізм банку на випадок несплати клієнтом заборгованості, адже злісного неплатника потрібно буде десь шукати. Дуже часто, у чинність тих або інших обставин, громадяни задаються питанням, реально взагалі одержати кредит по закордонному паспорту? 

Варто відзначити, якщо кошти необхідні терміново й немає часу на вивчення вимог банкірів (фінансові організації висувають різний перелік необхідної документації для надання позики) кожний повнолітній громадянин може оформити мікропозику без відмови в мікрофінансовій установі. Приватні компанії не є прихильниками жорстких умов видачі кредитів і працюють по спрощеній процедурі кредитування. МФО – це швидкий спосіб обзавестися грошима в момент, коли в них виникла гостра необхідність.  

Чи реально одержати кредит по закордонному паспорту 

Для одержання будь-якого виду банківської позички треба пред'явити конкретну документацію. Основний момент – треба надати всі довідки, які підтвердять платоспроможність клієнта. У першу чергу це виписка з місця роботи із вказівкою певного рівня заробітної плати.  

Паспорт – основний документ кожного жителя, що засвідчує його особистість. Він потрібен при різних фінансових операціях, у тому числі і при процедурах кредитування. Незалежно від переліку необхідних паперів, він завжди стоїть першим у списку. Бувають ситуації, коли він недійсний: перша сторінка без підпису людини, не вклеєна фотокартка по досягненню певного віку, є сильні пошкодження сторінок, що унеможливлює ідентифікацію записів.  

Закордонний паспорт, як альтернатива основному документу, особу, звичайно ж, підтверджує. Однак взяти кредит по закордонному паспорту ви не зможете. Такий документ іноді стає додатковим елементом для ідентифікації. Як не крути, при укладанні кредитного договору потрібно надати основний паспорт, причому він повинен знаходитися в належному виді.  

Чому не можна оформити позику без внутрішнього паспорта  

Існує кілька причин, чому неможливо позичити в банківській установі тільки по одному закордонному паспорту. Його прийнято вважати недійсним для проведення кредитної угоди. По-перше, у споживача повинна бути реєстрація, ця обов'язкова вимога всіх банків. Відповідно немає внутрішнього документа – немає прописки. По-друге, – це мінімізація ризиків з боку банкірів. Іноді попадаються несумлінні споживачі, які кредитуються в декількох банках одночасно або укладають договір за допомогою підставної особи.  

А чи можна взагалі де-небудь взяти позику по закордонному паспорту 

На це питання є однозначна відповідь: так, можливо. У законодавстві прописано одна умова, що дозволяє законним шляхом укласти угоду без наявності цивільного документа. Прокредитоваться реально тоді, коли клієнт подає заявку в іноземну банківську установу, яка перебуває в іншій державі. За кордоном закордонний паспорт приймається як основний папір позичальника, що засвідчує його особистість. У всіх інших випадках (кредитування на території рідної країни) без внутрішнього паспорта ніяк не обійтися. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101