1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як взяти кредит, якщо не працюєш?

Image 06.03.2019

Але як взяти кредит, якщо не працюєш? Спробуємо розкласти в цій темі все по поличках.

Асортименти пропозицій одержати кредит до зарплати на карту сьогодні просто величезний. Але чи так усе просто, як може здаватися при збіглому ознайомленні з послугами? Вникаючи в процес оформлення, легко зрозуміти, що складностей не буде у клієнтів з офіційним працевлаштуванням. Але як взяти кредит, якщо не працюєш? Спробуємо розкласти в цій темі все по поличках.

Чи дадуть банки в борг тим, хто не працевлаштований за всіма правилами?

Подивимося на громадян очима банківської установи. Тих, хто не має офіційної роботи, можна умовно розділити на такі категорії:  

  • Що полягають на обліку в центрі зайнятості, що одержують допомогу у зв'язку з безробіттям;
  • Працюючі без договору наймання або трудової угоди, що одержують зарплату «у конвертах»;
  • Фрілансери, дохід яких проходить через цей банк;
  • Люди без постійного джерела доходів.

Кожна із цих категорій має свої особливості, певний набір ризиків. Кожний може одержати позичку, тільки на різних умовах.

Чи можна одержати кредит, якщо не працюєш, а є на обліку у ЦЗ? 

Незважаючи на підтвердження відсутності роботи, ви можете запропонувати банку невелику гарантію у вигляді допомоги у зв'язку з безробіттям. З нього ви цілком зможете погашати свою заборгованість, що цілком здатне влаштувати кредитора. 

При цьому умови можуть бути цілком комфортними, а строк – тривалим. Вам чи навряд схвалять більшу суму, тому отримати гроші на велику покупку або великий ремонт не вийде.

Як добути позикові кошти працівникам без оформлення? 

Це питання турбує наступні дві категорії громадян – фрілансерів і одержувачів «сірих» зарплат. Ці люди можуть мати стабільний і високий дохід, який цілком зможе гарантувати платоспроможність клієнта. Якщо фрілансер проводить кошти через банківську карту потенційного банку-кредитора, то він може розраховувати навіть на значну позичку на придбання житла або транспортного засобу. 

Тим, хто працює без офіційного працевлаштування, рекомендується вказувати свій реальний рівень доходу в анкеті. При цьому банк може подзвонити роботодавцеві й поцікавитися вашою зайнятістю й навіть рівнем заробітної плати. На підставі цього й буде виноситися рішення про видачу вам коштів і умовах угоди.

Як оформити кредит, якщо не працюєш взагалі? 

Це турбує останню категорію позичальників. У цьому випадку потрібно бути гранично уважним і обережним: 

  • Вам видадуть позику під досить високі відсотки. Слід тверезо оцінити свої можливості з позиції способів повернення боргу. Можливо, доведеться шукати іншого кредитора;
  • Зверніть увагу на свою кредитну історію. Навіть при невеликих простроченнях або наявності відкритих кредитів вам можуть рішуче відмовити. Якщо ви шукаєте кошти для їхнього покриття, то вам варто пошукати готові рішення по перекредитуванню;
  • Уважно читайте умови договору перед підписанням. Це позбавить від неприємних сюрпризів у вигляді несподіваного великого щомісячного платежу.

Але іноді тим, хто не працює або не може це підтвердити має сенс розглянути, інші способи терміново позичити гроші.

Приватний кредитор 

Цей варіант доступний практично всім незалежно від факту роботи. У цьому випадку вашим фінансовим «донором» на час стане приватна особа, яка на підставі розписки, завіреної нотаріально, надасть вам позичку.  

У цього методу є свої недоліки й переваги. Так, відсоткова ставка по позиці отут, як правило, сильно завищена, ваш інвестор може запросити коштовну заставу, якою можете не розташовувати. Ви отримаєте гроші в день звернення за лічені хвилини, інвестор чи навряд стане цікавитися вашою роботою взагалі. Але варто пам'ятати про криміналізацію цього сектору й звернути увагу на відкликання, рекомендації про обраного позикодавця.

Як позичити через веб-гаманець 

Це ще одна маловідома відповідь на запитання «працюю неофіційно, як взяти кредит?». Якщо у вас є інтернет-гаманець у популярній платіжній системі, наприклад, Вебмані, то можна спробувати позичити гроші тут. При видачі позики система звертає увагу винятково на оборот коштів на ваших гаманцях. Чим він вище, тим більшу суму вам можуть позичити.  

Зрозуміло, і тут є присутнім своє «але» - це завищені відсотки. Переплачувати за таку позику доведеться чимало, аж до 15% на місяць. Враховуючи специфіку й необхідність постійного обороту грошей на рахунках, такий метод не завжди популярний і прийнятний.

Підводячи підсумки 

Отже, ми запропонували самі популярні варіанти вирішення проблеми з позикою без наявності довідки про доходи. Можна виділити сильні й слабкі сторони цих способів: 

  • Плюси. Гроші приходять швидко, не доведеться інформувати про свої наміри й цілях начальство або найближче оточення;
  • До недоліків можна віднести завищені відсоткові ставки, необхідність надання застави або розписки, короткий термін і невелика сума.

 У кожному разі, перш ніж брати кредит з неофіційною роботою вам слід дуже уважно віднести до свого рішення й ретельно все зважити.

Компанія Квікмані пропонує невеликі позики на короткий строк під розумні відсотки з високим відсотком схвалення й без підтвердження доходів. Цієї компанії довіряють тисячі клієнтів по Україні, які вже змогли одержати настільки необхідні кошти.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101