1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як правильно поводитися з грошима

Image 14.02.2020

Завдяки тому, що деякі банки пропонують клієнтам...

Завдяки тому, що деякі банки пропонують клієнтам можливість знизити витрати за допомогою кешбека, люди почали витрачати менше грошей. Різницю не можна назвати великою, але заперечувати практичну користь кешбека безглуздо.

У сучасному світі важко вести бажаний спосіб життя, зберігати високий соціальний статус, реалізовувати свої здібності і таланти без наявності фінансових можливостей. Так, цей світ влаштований таким чином, що лише володіння певним рівнем доходу є головною умовою приналежності до шановних членів суспільства. Але давайте не будемо нарікати на недосконалість світобудови, а спробуємо засвоїти декілька корисних уроків. Вони допоможуть раціонально використовувати наявні в нашому розпорядженні ресурси та знаходити можливості для підвищення доходу.

Урок № 1. Вчимося лічити гроші

Чи знаєте Ви, скільки грошей вам потрібно для підтримки нинішнього рівня життя? Яка мінімальна сума знадобиться вашій родині для виживання, якщо з якоїсь причини Ви втратите нинішнє джерело доходів? На скільки потрібно підвищити ваш фінансовий достаток для досягнення будь-якої мети (придбання машини чи квартири, реалізації нового бізнес-проекту чи кругосвітньої подорожі)? На жаль, більшість наших співгромадян не зможе дати точну відповідь на жодне з поставлених питань. Але ж незнання точних фінансових показників означає неможливість планування та грамотного розподілу коштів, через що й відбувається перевитрата сімейного бюджету.

У такій ситуації можна звернутися в мікрофінансову організацію і взяти позика онлайн на карту в Україні для відновлення власної купівельної спроможності. Адже мікропозики є практично єдиною можливістю миттєво компенсувати фінансовий баланс.

Урок № 2. Вчимося розрізняти поняття «дорого» і «корисно»

Нові моделі електронних гаджетів з'являються ледь не кожні кілька місяців. Водночас новинки зазвичай коштують набагато більше попереднього випуску. Чи означає це, що Ви повинні витратити всі зароблені гроші на новий смартфон, якщо наявний у вас пристрій справно працює і виконує всі необхідні функції?

Розглянемо ще один приклад. Вартість сумочок від кутюр становить декілька тисяч доларів. Чи означає це, що менш дорогі сумки не зможуть задовольнити ваше прагнення виглядати модно і сучасно? Завжди співвідносьте вартість того чи іншого товару з його корисністю, враховуючи при цьому свої фінансові можливості.

Урок № 3. Вчимося створювати пасивний дохід

У наш час існує безліч джерел для отримання додаткового доходу. Однак перш, ніж почати свою інвестиційну діяльність, слід навчитися оцінювати ризики і отримати хоча б мінімальні знання за обраним напрямом. Запам'ятайте головне правило: інвестувати можна тільки ту суму, втрата якої не позначиться на вашому нинішньому рівні життя. Крім того, не можна вкладати всі вільні кошти в один актив, яким би прибутковим він не здавався.

Урок № 4. Вчіться обмежувати свої витрати

Це один з найскладніших уроків, адже кожна купівля робить нас трішки щасливішими. А оскільки емоційний сплеск від купленої шоколадки, шуби чи діаманта швидко проходить, нам потрібно знову витрачати гроші на непотрібні, по суті, речі. Спробуйте відчувати щастя від інших речей — від яскравого заходу сонця і блиску зірок, від усмішки вашої дитини і теплих обіймів коханої людини. І, можливо, тоді вам не доведеться вдаватися до шопінгу, щоб відчути задоволення від життя.


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101