1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як поліпшити кредитну історію

Image 12.02.2019

Варіанти вирішення питання, як поліпшити кредитну історію - QuickMoney

Дана стаття має своєю метою розкрити актуальні для багатьох питання: як поліпшити кредитну історію, якщо це можливо, які моменти негативно на неї впливають, чи можна оспорити факт внесення в «чорний список». Ні для кого не секрет, що кожна людина, хоч раз у житті, була змушена позичати, і якщо не банківський кредит, то в приватної особи. Або, як сьогодні стало популярно, у мікрофінансових компаніях, де дають кредит з 18 років без довідок і поручителів.

На жаль, ні всі позичальники виявляються сумлінними платниками по боргах. Ця обставина спонукала фінансові установи створити єдиний центр, де фіксувалися б такі клієнти – бюро кредитних історій. Тепер будь-які офіційно діючі фінансові суб'єкти мають можливість довідатися про платоспроможність кожного претендента на одержання позички, щоб оцінити свої ризики. 

Як можна опинитися в списках неблагонадійних позичальників 

Якщо клієнт вчасно й у повному обсязі виплачує отриману позику, то його репутація буде на висоті. Йому завжди будуть йти назустріч будь-які фінансові установи й компанії, при черговому запиті на кредит. Потенційному здобувачеві будуть робити цікаві пропозиції по збільшенню ліміту, по вигідних умовах нової позики, рекомендувати відкрити депозит під високий відсоток і так далі.  

Тут усі гранично зрозуміло. Але що ж може послужити причиною зіпсованого рейтингу позичальника? Може неповернення коштів? Звичайно, але є й інші причини – це: 

  • несвоєчасні виплати по боргах – позичальник постійно пропускає останню дату щомісячного внеску, забуває оплачувати страховку або обслуговування рахунку; 
  • незначна недоплата по кредиту внаслідок непроведеного звірення останнього платежу – на мізерний залишок боргу «капають» комісійні, включаються штрафні санкції, а людина може й не підозрювати, що став злісним неплатником;
  • повна відсутність кредитного минулого – клерки вважають це неприродним фактом і можуть відмовити в позиці, а також кілька відмов в інших фінансових організаціях, незалежно від причини;
  • недотримання всіх пунктів договору, включаючи й дострокове погашення, якщо воно виключене неприпустимо за умовами оферти;
  • помилково внесена інформація із провини працівників банку або МФО.

Як поліпшити кредитну історію, зіпсовану по власній провині 

Якщо за вами в минулому значиться гріх несумлінних погашень по боргах, то відомості про це будуть зберігатися в БКІ, вже після повного розрахунків, ще десять років. Ненадійному позичальникові жоден банк не дасть грошей. Чи можливо виправити ситуацію? 

Є небагато способів, як змінити кредитну історію. Усі вони спрямовані на те, щоб самому перекрити негативне відношення банкірів, продемонструвавши платоспроможність і відповідальність за взяті зобов'язання. 

  • можна взяти невелику позику в іншому банку або МФО й виплатити борг, з дотриманням усіх пунктів договору; 
  • оформити споживчий кредит і також виконати всі його умови;
  • довести, що ви маєте реальну можливість для повернення отриманих коштів з урахуванням відсоткової ставки, надавши підтвердження стабільного високого доходу;
  • як варіант – відкрити кредитну картку й злегка ввійти в мінус, щоб повернувши гроші обілити свою репутацію;
  • не допускати надалі негативних моментів у вашої КІ.

Усі перераховані вище способи зажадають певного часу, але повною мірою виправдають себе. Але якщо час квапить і гроші потрібні терміново, прагну поділитися ще одним секретом, як можна виправити кредитну історію експрес-методом.  

У різних банках оформите кредитки й заведіть електронний гаманець. З однієї картки знімаєте певну суму перекладом на сервіс-програму, а звідти перекидаєте на другу карту й забуваєте про них на пільговий період. Потім проробляєте зворотню операцію. Все абсолютно законно, і ось уже ваш імідж, як клієнта, піднятий на новий рівень. 

Усі ці хитрості допоможуть і в інших випадках, включаючи відсутність минулого по взаємодії з фінансовими установами, відмови без пояснень, дострокові погашення заборгованості.  

Тим же громадянам, які задаються питанням: « як закрити погану кредитну історію?», потрібно зауважити – це неможливо. Не вірте тим, хто пропонує «провернути це дільце» за гроші – вони шахраї. Система українського БКІ повністю виключає подібні варіанти й купити бездоганний статус не вийде. Її база надійно захищена, а допуск до інформації має дуже обмежена кількість фахівців. І якщо навіть припустити немислиме, що один з них погодиться на злочин, то дані про позичальника однаково залишаться в банках, де були зафіксовані неоплачені борги. 

Що робити, якщо ваш рейтинг зіпсований помилково співробітників банку 

Тепер допоможемо розібратися, як потрібно діяти, якщо ви точно знаєте, що неоплачених кредитів не було, оплата здійснювалася вчасно, а раптом з'ясовується, що в центрі інформації присутні інші відомості. 

У першу чергу потрібно зробити запит у бюро – послуга платна, якщо звертатися віддалено. Скільки коштує, буде зазначено, при подачі запиту. Якщо підтвердиться, що помилка таки закралася в дані, доведеться писати заяву на проведення перевірки, заповнивши форму на офіційному сайті. У банки будуть зроблені запити, і на підставі отриманих відповідей інформація або буде відкоректована, або вас повідомлять із БКІ про негативний статус, що підтвердився, і процедура буде завершена. Хто допоможе в цьому випадку? Тільки співробітники банку, де зафіксовані порушення з вашої сторони. Прийдеться намагатися врегулювати питання в досудовому порядку, надавши документи, що підтверджують повний розрахунок, або захищати свої права в судових органах. 

Як отримати гарну кредитну історію тепер зрозуміло. Залишається тільки використовувати ці знання у своєму повсякденному житті, і раз у рік перевіряти свій статус позичальника, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. 

Отримати онлайн кредит у МФО Qmoney можна без довідки про доходи й навіть із поганою КІ. Заявки приймаються цілодобово з будь-якого регіону України. Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101