1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як одержати кредитну карту студенту і наскільки це можливо

Image 15.11.2019

За всіх часів студентам доводиться нелегко...

Що це за студент, у якого завжди є гроші

За всіх часів студентам доводиться нелегко. З однієї сторони починається самостійне життя, з іншого боку – ще не настав час фінансової незалежності. Хтось користується батьківськими благами, а для когось це неприйнятно з багатьох причин. Молоді люди як ніхто прагнуть жити собі на втіху. Та й на навчальний процес грошей іде чимало: заплатити за які-небудь, курси, приміром, або замовити курсову в інтернеті. До того ж на буденні моменти треба мати кошти: їжа, розваги, одяг. Коли виникає потреба в додаткових фінансах – на банк сподіватися не доводиться, адже там схвалюють заявку тільки з 21-23 років. Гарним виходом стане кредитка. Як отримати кредитну карту студенту без роботи? Чи реально це?   

Оформити кредитку просто 

Кредит для студентів у банку – малоймовірна опція. Банкіри зажадають довідку про дохід, надати яку можуть одиниці. Кредитні картки вважаються самим популярним банківським продуктом, доступним кожному бажаючому. Серед молоді пластик дуже затребуваний, адже часто потрібні гроші на оплату житла, навчання, продуктів харчування, поїздок із друзями на природу або до моря і т.д. Щоб отримати карту потрібно прийти в представництво банку з паспортом і індивідуальним податковим номером або замовити пластик в онлайн режимі.  

Вигоди правильного використання карти 

Учням у вузах необхідно наперед думати про своє майбутнє. Якщо є реальна можливість зробити корисну інвестицію (нехай навіть нематеріальну), то чому б не скористатися шансом. Мова йде про кредитну історію. Регулярне використання банківських карт дозволяє створити КІ й побудувати відмінну фінансову репутацію. Це вигідний спосіб, що працює на перспективу.  

Кожна картка має кредитний ліміт і пільговий період, протягом якого ви можете користуватися банківськими коштами без відсотків. Робіть покупки, погашайте борги вчасно й у такий спосіб формуйте собі гарний кредитний рейтинг.  

У майбутньому, коли знадобиться послуга кредитування (на бізнес, додаткову освіту, автокредит), банк буде вже вас розглядати не як молодого громадянина без КІ, а як відповідальну особу, здатне вчасно погашати заборгованість. Адже кожний великий банк перевіряє позичальника на предмет сумлінності й платоспроможності за допомогою даних, що зберігаються в БКІ України.  

Студентські кредитні карти: вчимося застосовувати з розумом  

Завжди є ймовірність, що молоді люди, що тільки що втекли від батьківської опіки, не мають почуття відповідальності, коли справа стосується запозичення. Недосвідченість диктується масою спокус: днем хочеться прикупити новеньку сумочку, увечері піти в бар із друзями, а ранком заскочити на каву із круассаном у ресторан. Дуже важливо розставляти пріоритети й не бездумно витрачати кошти. Кредитка – відмінна можливість контролювати свої видатки, вона вчить бути відповідальними й дорослими.  

Головне – навчитися використовувати пластик не як елемент для розваг, а як механізм, що допомагає перекривати «діри», усувати тимчасові фінансові безладдя за допомогою позикових коштів на умові низького відсотка (або взагалі без нього).  

Не можна зловживати банківськими картками. Несвоєчасне погашення боргів чревате недобрими наслідками в майбутньому. Ви зіпсуєте собі рейтинг і через пару років, коли знадобляться гроші, вам попросту відмовлять у видачі позики. Не посприяє схвальному рішенню ні ваша робота, ні стабільні заробітки. Тому фінансова відповідальність – це один з головних параметрів, що вказує на самостійність.   

Молодіжний спожкредит по карті Приватбанку 

Багато учнів вищих навчальних закладів одержують стипендію, нарахування якої здійснюється на картку Приватбанку. Це значить, що користувачі – постійні клієнти даної організації. Споживачам може бути запропонована кредитна лінія в розмірі до трьох стипендій. Видавати пластик можуть винятково при наявності паспорта громадянина країни.  

Кредитна карта студентам при грамотному підході може стати ідеальним фінансовим помічником і в майбутньому забезпечити гарну КІ. І навпаки – зневага борговими зобов'язаннями негативно відіб'ється на рейтингу й стане причиною постійних відмов при спробі кредитування в банках. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101