1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як одержати кредит за дорученням у банку, це можливо?

Image 17.11.2019

У банківських послугах бідує практично кожний громадянин...

Кому може знадобитися послуга кредитування

У банківських послугах бідує практично кожний громадянин: хтось разово робить операції, а хтось є постійним клієнтом організації. Часто ті, кому необхідно здійснити фінансову маніпуляцію, не можуть самостійно прийти в представництво банку. Це може бути пов'язане з похилим віком споживача, його інвалідністю. Щоб зробити задумане, потрібно виписати спеціальний документ на ім'я довіреного особи, який дозволить оформити позику замість клієнта. Останнім часом кредит за дорученням актуальний для літніх громадян. Така опція не поставлена на потік у вітчизняних банках, скористатися послугою непросто.  

Відразу хочеться відзначити, якщо виникла потреба в додаткових грошах (на оплату комуналки, зв'язку, продуктів харчування, одягу, лікування та ін. моментів), ви можете швидко обзавестися декількома тисячами. Незважаючи на почесний вік позичальника, взяти кредит без довідок і поручителів можна без нервування й збору гір паперів у мікрофінансовій організації. Приватні компанії кредитують громадян до 75 років на короткий строк. Ви можете одержати готівку прямо в день звернення.  

Чому банкіри не поспішають кредитувати  

Чи можна отримати кредит без зацікавленої особи? Так, однак, такі випадки рідкі й часто закінчуються невдачею для клієнта. Жоден банк не буде поспішати видавати таку позичку, адже це величезний ризик. До того ж треба перевірити, чи живий позичальник, чи дієздатний. А от якщо банківської організації буде запропоноване майно як застава – це вже інша справа. Предмет застави завжди можна вилучити в рахунок погашення боргу й кредитор не втратить свої ресурси.  

Оформлення генерального документа  

Що стосується самого документа, у якому зацікавлена особа довіряє вам здійснення різних операцій, у тому числі фінансових, то він повинен бути складений максимально правильно й деталізоване. Папір повинна містити пункти, що стосуються права подачі документації, підписи, оформлення кредиту, одержання готівки і т.д. Доручення на кредит оформляється банківським службовцем, у якого є на це повноваження. Оформлення документації здійснюється в присутності всіх сторін угоди, у тому числі й людини, на чиє ім'я укладається кредитний договір. Завіряє папір керівник відділення банку, у якому береться позичка.   

Деякі банківські установи зробили оформлення письмового повноваження громадянина платним. Вартість може варіюватися залежно від установлених правил кожної окремої структури. Помніть, взяти позику за дорученням, виписаної в іншому місці (а не в даному банку), швидше за все, не вийде. Одержати кредит можна тільки по документу, який вам зробили в банку, де плануєте кредитуватися. Не варто дивуватися, адже в законодавстві немає чітко прописаних принципів діяльності кредиторів у таких ситуаціях. Банкіри мають якусь юридичну волю в цих питаннях, що дозволяє їм шукати свою вигоду у всьому.  

Комусь удалося взагалі прокредітоваться?

З юридичної точки зору кредитування за дорученням реально. Однак як свідчать історії громадян і самих банківських службовців – таке в банках не проходить. Кредитор неодмінно зажадає особисту присутність позичальника, його підпис на договорі. Але й це не гарантує одержання позички. Шанси на позитивний розв'язок збільшуються, коли споживачем надається предмет застави, що значно мінімізує банківські ризики. 


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101