1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як можна взяти кредит за ксерокопією паспорта в Україні?

Image 16.04.2019

Дізнайтеся, як можна взяти кредит за ксерокопією паспорта в Україні

Останнім часом ходить багато слухів, про те, що залишати де-небудь копії документів (в обмінних пунктах, у банках) чревате серйозними наслідками, тому що їх можуть використовувати шахраї для оформлення «лівих» грошових і споживчих позик. Міф це або сумна реальність? Чи можна взяти кредит по ксерокопії паспорта в Україні? На законних підставах можна одержати схвалення кредиту за 5 хвилин у МФО компаніях, надавши скани паспорта й коду.

Але навряд чи в, нечистих на руку, здобувачів вийде це зробити під чужим іменем, тому що додатково потрібно вказати номер мобільного телефону й платіжної карти, які належать власникові особистих паперів. Отримані дані перевіряються по своїх каналах, уточнюючи особистість претендента й вірогідність наданих відомостей. До того ж, сума мікропозик не настільки катастрофічна, особливо якщо порівнювати її з іпотекою.

Можливо чи для одержання позики надати копію паспорта?

Ксерокопія не може замінити оригінал, що засвідчує особистість, документа й не має юридичну чинність. Незважаючи на те, що для оформлення пакета паперів у банку, потрібні копії цивільного паспорта й ІПН, кредитний менеджер завжди зажадає показати справжні екземпляри й тільки потім приступить до формування портфеля на позику. Навіть нотаріальне свідкування не може вплинути на регламент роботи банківського фахівця.

Чи можуть шахраї одержати кредит по копії паспорта?

При сумлінному дотриманні посадових обов'язків співробітниками фінустанов, це неможливо, якщо тільки не ідеться про винятковий випадок, коли створюється злочинна змова з банківським працівником, з метою взяти гроші на чуже ім'я. Якщо такий факт має місце, то менеджер цілком може «забути» випросити оригінал і просто прийняти чужі копії.  

Заявка, у цьому випадку, формально виконана за законом, і тому ухвалюється до розгляду керівництвом банку. Злочинець, після схвалення запиту, по підроблених документах одержує гроші, ділить прибуток з «підсадженою качкою». Хоча співробітник може діяти й самостійно. Дійсний же власник паспорта довідається про зроблену угоду лише після того, як йому прийде повідомлення про заборгованість, що утворювався, по рахункові.

Коли ж шахраям вдається заволодіти оригіналом, то одержати кредит по копії чужого паспорта стає ще простіше. Вони просто знаходять виконавця у своєму середовищі, який зовні дуже схожий із зображенням на фото. У цьому випадку перешкод для махінації майже не існує, якщо служба безпеки не виявить пильності. Навіть якщо авантюристам удалося «провернути таке дільце», то обчислити їх нескладно, а ця дія буде кваліфікуватися слідчими органами, як карне правопорушення. Тому хоч і трапляються казуси, то вони досить рідкі.

Як потрібно діяти, якщо кредит відкритий без вашого відома?

У першу чергу, не панікувати – зайві емоції тільки будуть заважати раціональним діям. Потрібно відвідати найближче відділення банку, який надіслав повідомлення про несплату, і повідомити про те, що ви не зверталися в їхню установу з питань кредитування. 

Можливо, спілкування зі службою безпеки принесе свої плоди, виявивши серед співробітників шахрая, або виявивши лже позичальника на записах відеокамер. Постарайтеся також згадати, де були ви в той день, коли був оформлений запит на позику. Якщо були відсутні в місті (відпустка, відрядження), або, може, перебували на лікуванні, то це послужить незаперечним доказом невинності.

Якщо фінустанова відмовляється розбиратися в цім питанні, потрібно йти в поліцію, до суду, заручившись підтримкою гарного адвоката.

Чи можна оформити кредит по скану паспорта? 

  Відскановані документи можуть стати доступні або в кредитному відділі банку, або в «обміннику», і тоді визначити шлях до шахрая буде просто – дата й місце вихідної операції з оригіналами відомі, хто ними займався, уточнити не важко буде, як і відстежити, з якого IP-Адреси були відправлені скани. 

 Тобто план дій потерпілого аналогічний описаному вище. Сучасні технології дозволяють за допомогою спецреєстру відслідковувати будь-які операції по грошових позиках, з нерухомістю та інші. Потрібно бути видатним хакером, щоб провернути все безслідно, а такі таланти не розмінюються на 10 тисяч. А от отримати мікропозику по скану паспорта в МФО законному власникові, цілком реально й безпечно. Мікрофінансові компанії одержують дохід відповідно до правил законодавства України й несуть повну відповідальність перед законом за конфіденційність отриманої інформації й безпека передачі даних.

Qmoney, офіційно зареєстрована МФО компанія, надає мікрокредити в режимі онлайн у будь-якій точці країни, перелічуючи грошові суми на платіжні карти клієнтів.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101