1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Історії «мільйонного» успіху підприємців

Image 29.11.2019

Хто не мріє стати мільйонером? Напевно, тільки мільярдер...

Хто не мріє стати мільйонером? Напевно, тільки мільярдер. Або ж людина аскетична, для якої дійсно важливі лише духовні цінності, а у світі матеріальному їй не потрібно нічого, крім найнеобхіднішого.

Обидва варіанти непоодинокі, а в нашій країні чимало людей взагалі ледве зводить кінці з кінцями. Декому не вистачає навіть зарплати для нормального життя, тому вони періодично змушені брати мікрокредит онлайн на карту. І хоча робити це зараз легко та навіть вигідно, в першу чергу розраховувати потрібно на самого себе. Саме так і робили герої наступних історій, які розповіли порталу Reddit про те, як стали мільйонерами. Анонімно.

Від позаштатного працівника до мільйонера

Першу історію розповів власник консалтингового агентства, що займається програмним забезпеченням. За його словами, одного разу якийсь клієнт запропонував йому повноцінну роботу в штаті компанії, але він відмовився. У підсумку вони домовились, що майбутній мільйонер перейде до розряду позаштатних працівників. Після чого настала не казкова історія успіху, а реальна — збір команди, важка праця, робота над помилками...

Потім уже згуртована команда почала шукати нових клієнтів, залучати до себе професійних розробників. Замовлення йшли суцільним потоком, кількість співробітників зростала, досягнувши нинішньої позначки в 20 людей. Зараз, за словами автора історії, справи все так же йдуть відмінно, йому вдалося знайти баланс між потребами співробітників і клієнтів, так що всі залишаються задоволеними.

Програмне забезпечення — це прибутково

Наступний автор заявив, що бізнес дає йому приблизно 300 000 доларів доходу щорічно, а вартість бізнесу коливається в районі одного мільйона. Програмне забезпечення як послуга — ось із чого стартував мільйонер. За його словами, це завжди приносило непогані гроші, тому що одну й ту ж програму можна продавати будь-якій кількості фізичних та юридичних осіб. Точніше, продаються не права на неї, а права на її ліцензійне використання. Чим більше у тебе буде покупців, тим більше ти заробиш. І навіть через тривалий час після розробки програми вона все ще може приносити дохід. Отже, написавши одну вдалу програму, можна спокійно відпочивати якийсь час, просто продаючи права на неї. І реально добре на цьому заробляти.

Автор каже, що його бізнес для нього нічого не значить, головне — вміти продавати. Ним була написана програма для електронних підписів, після чого були продані права на неї. Покупцями стали франшизи, у кожної з яких було понад сто точок. І кожна точка платила окремо.

А можна й так

Даний мільйонер здобув свій поточний статус, просто одружившись на багатій жінці, яка володіє власним бізнесом. Втім, він все ще хоче відкрити свою справу. Розробникові зі стажем 13 років не подобається сидіти, склавши руки.

Торгівля електронікою і сайтами

Історія успіху цього мільйонера почалася в шістнадцятирічному віці. Тоді Alibaba ще не мав такої популярності на території Австралії. Спочатку майбутній мільйонер торгував тут плеєрами та флешками, йому допомагали друзі й родина. Бізнес закінчився провалом, відбулася перекваліфікація у партнерський маркетинг, СЕО-просування. Після навчання на форумах типу WickedFire автор історії почав продавати сайти. Перший, проданий у сімнадцятирічному віці, коштував 3.5 тис. дол, другий — вже понад 25 тисяч, а третій обійшовся покупцеві в шестизначну суму.

Все геніальне просте

Історія наступного мільйонера просто блискуча. У нього було 400 доларів США, які він перетворив на мільйон... колумбійських песо. Як зізнається сам мільйонер, здобути такий статус простіше, ніж здається.

Буває всяке...

Передостанній мільйонер вже втратив свій престижний статус, зараз у його житті настала серйозна криза. Все почалося зі спекулятивної торгівлі на біржі протягом торгового дня. Через сім років це принесло перший мільйон. Потім сума зросла майже до двох... і автор цієї історії втратив все, що мав. Зараз на ньому висить борг в 235 000 доларів, виплатити який немає можливості.

Від імітації успіху до успіху реального

На підставі прочитаних в Інтернеті матеріалів автор останньої історії створив відео тривалістю в 2 години, в якому розповідав про дропшиппінг (пряма поставка товарів від постачальника до покупця). Це відео згодом продавалося за 800 доларів, а охочих купити його було так багато, що автор миттєво розбагатів. А все завдяки рекламі, для якої була орендована Ламборгіні та придбана підроблена футболка Гуччі. Автор ролика, стоячи біля багатого будинку, з «Ламбо» на задньому фоні, обіцяв золоті гори тим, хто купить відео. Спрацювало.


Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101