1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Дзвонять з банку по чужому кредиту, що робити в цьому випадку? Дізнайтеся прямо зараз

Image 20.06.2019

Коли надходять дзвінки від банківських установ з вимогою погасити ...

Чому надходять дзвінки по чужих позичках

Коли надходять дзвінки від банківських установ з вимогою погасити заборгованість – відразу виникає маса неприємних емоцій і тривога, адже ви ніяк не пов'язані із цим банком, не брали там позичку й не знаєте що тепер робити. Тим більше що особисто ви сумлінний позичальник і завжди погашали борги, якщо був терміново потрібний кредит з поганою кредитною історією. Постійно дзвонять із банку по чужому кредиту що робити в таких ситуаціях? Спершу потрібно розібратися, чому таке відбувається. До речі подібне може відбутися з усіма. Причин може бути дещо:  

  • Боржник ваш родич або товариш. Швидше за все, при оформленні позички він указав ваші контакти як альтернативні.
  • Людина приходиться вам родичем, але при укладанні кредитного договору ваш телефон ніде не вказував.
  • Ви поняття не маєте, хто він такий, і про яку позичку йде розмова.

У першому варіанті найчастіше просять нагадати боржникові про те, що треба оплатити обов'язкові платежі. Це відбувається тоді, коли сам клієнт укривається від банкірів і не виходить на в'язок. Ви можете сказати, що не спілкуєтеся із громадянином і попросити більше вас не турбувати. Ситуація повторюється? Напишіть заяву в поліцію.  

Другий розвиток подій відразу має на увазі наступне: телефонне переслідування виходить від колекторських служб. Щоб повернути борги, вони всіляко намагаються знайти позичальника через соціальні мережі, родичів, колег, друзів. Або ж просто прагнуть залякати або присоромити його за допомогою третіх осіб. Варіант розмови з ними такий же, як і з банком. Якщо настирливі колектори продовжують набридати або загрожувати – скаржитися необхідно в прокуратуру.  

Як не дивно, коли дзвінки надходять невідомо чому (ви знати не знаєте боржника) – часта ситуація. Швидше за все, раніше номер належав позичальникові, який напевно його перемінив, щоб не докучали з банку. Оператор стільникового зв'язку періодично продає неактивні номери. А буває, що ви придбали квартиру, де раніше проживав позичальник. У такому випадку при наступній розмові, уточніть в нього дані, що стосуються банківської організації й деталей угоди. Напишіть лист у банк, де вкажіть про помилку. У коментарі до паперу попросіть сповістити про це колекторському агентству.  

Необхідно дочекатися офіційної відповіді й відправити його копію колекторам. Щоб напевно забути про проблему, можна попросити документ про те, що ви не полягаєте в кредитних відносинах з даною установою. Хоч така послуга платна, вона назавжди позбавить вас від нервування.  

Як припинити неприємний круговорот 

Зважаючи на те, що дзвонять колектори по чужому кредиту з різних номерів – ігнорувати це не завжди виходить. Кращий варіант – звернутися в поліцію. Щоб мати незаперечні докази вимагання – записуйте всі телефонні розмови. У бесіді посилайтеся на те, що вам не відома особистість боржника, попросіть припинити набридати, пригрозіть вживанням відповідних заходів. Знову дзвонять? Наступна дія – звернення до поліції. Розповідайте всі подробиці, скажіть «мені загрожують», «набридають» і т.д., надайте запису бесід. Поліція зафіксує звернення, проведе розслідування й при необхідності передасть справа в судову інстанцію. У кожному разі банк і колектори припинять дзвінки.  

Коли надходять дзвінки по кредиту, де ви виступаєте поручителем  

Не сама приємна обставина, коли прострочення по позичці суттєва, а ви є поручителем за договором. Це значить, що прийде відповідати за взяті на себе зобов'язання. Вірніше буде відразу поговорити з позичальником і вмовити його вносити платежі по заборгованості. Разом можна придумати вихід із ситуації, наприклад, спробувати реструктуризувати або рефінансувати позику. Якщо вдасться провернути один з варіантів – не здумайте знову виступити поручителем.  

Який алгоритм дії, якщо позичальник не бажає або не може погашати зобов'язання? Тепер вам доведеться спілкуватися з колекторами й намагатися вирішити проблему. Практично кожна така історія закінчується тим, що за рішенням суду поручитель повинен виплачувати борги замість позичальника. Потім він має право стягнути кошти з боржника. Це тривалий і стомлюючий процес, тому перш, ніж погоджуватися на поручництво – тисячу раз подумайте про можливі ризики.  

Якщо дзвонять колектори по чужому боргу – не треба сильно нервувати. Просто потрібно знати схему подальших кроків. Були часи, коли подібні розмови приводили громадян у жах. Зараз ситуація змінилася, головне – бути підкованим у подібних питаннях і знати куди звертатися. Пам’ятайте, закон завжди на стороні громадянина, який ніяк не пов'язаний з боржником. Колектори не мають права вимагати повернення боргу.  Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101