1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.02 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Чому можуть відмовити в кредиті

Image 23.02.2019

Хочете знати, чому банки відмовляють у кредиті? Тут є відповіді на цю тему

Коли в людини з'являються певні плани, що вимагають фінансових витрат, часто доводиться звертатися за кредитом. Однак, не завжди все йде, як задумано – відмова в наданні, як грім серед ясного неба, валить усі мрії, а то й ламає долі. Тому перш ніж звертатися у фінансову структуру, зважте свої шанси й максимально продумайте всі можливі варіанти вирішення імовірних проблем з одержанням позики. Це можна прорахувати з максимальною ймовірністю, якщо знати можливі причини, чому банки відмовляють у кредиті. Багато із цих причин можуть вплинути й на запити в МФО, де по більшій частині видають позики онлайн без відмов.

Як ухвалюються рішення по наданню позички 

Розгляд запитів здобувачів на надання позички в кожній фінустанові підпорядковане певному порядку й проходить по встановленому регламенту. Така процедура може бути повністю комп'ютеризована й здійснюватися на основі скорингової програми. При колегіальному ухваленні рішення, відсутня вагомість одноособової вказівки. І отут не зайвим буде відзначити, що окремі пропозиції «впливових брокерів» через «своїх людей» домогтися схвалення заявки – чистої води, шахрайство. Чи павряд президент банку «входить у долю» зі своїм клерком і лобіює кредитні кошти його клієнтам. 

На жаль, керівництво банківських структур і МФО не розкривають причин відмови, що могло б допомогти претендентові виправити ситуацію, переглянувши підхід до проблеми, і тільки окремі одкровення брокерів і вищих посадових осіб допомагають розібратися, чому можуть відмовити в кредиті.  

Причини відхилення запиту на позику 

Гідний дохід, офіційне працевлаштування й гарна кредитна репутація не є абсолютною гарантією одержання статусу позичальника, що завжди викликає здивування в сумлінного платника й тиху радість, власників поганої кредитної історії. Реальним поводом відмови у видачі грошей може бути: 

• Невідповідність здобувача вимогам банку. Це може бути вікова категорія із установленою верхньою планкою, наприклад, до 60 років, або розмір виробничого стажу й зарплати, офіційне працевлаштування і так далі.

  • Інформація, подана претендентом, не відповідає дійсності. Багато думають, що «забувши» повідомити про діючий кредит, можна сховати даний факт – у кожному банку є своя система одержання даних про всіх колишніх і існуючих клієнтів фінансових установ і компаній. Щоб не довелося ламати голову, як довідатися причину відмови в кредиті, не варто намагатися використовувати фіктивні довідки й документи – це тільки збільшить ситуацію. Якщо потрібна позика на погашення боргів, не повідомляйте ціллю покупку нерухомості – це буде розцінено, як приховання реального призначення майбутніх витрат.
  • Недостатність заставного забезпечення, причиною якого може стати, на погляд банку, невисока ціна щодо ринкової вартості, перспектива тривалої реалізації. Визначати оцінки майна можуть і самостійно, і вдавшись до послуг незалежної комісії.
  • У пакеті документів є такі, що не відповідають установленим нормам законодавства України, тобто папери, не відповідні до правомірності й законності якої-небудь угоди (придбання авто, будинку та ін.).

Перераховані вище факти, пояснюють, чому відмовляють у кредиті з гарною кредитною історією. Знаючи про ці моменти, слід впевнитися, що до вас вони не ставляться, тоді удача, швидше за все, посміхнеться здобувачу.

Тепер розглянемо інші причини неможливості одержати грошову позичку. Вони більш очевидні й зрозумілі:

  • Негативна історія погашення попередніх боргових сум, причому, у різних банках або МФО. Одні фінансові установи, враховуючи незначні погрішності по простроченнях, можуть надати позику, але умови відсоткової ставки приведуть до шоку. Інші фінустанови віддадуть перевагу відхилити заявку такого клієнта. Чиста кредитна історія теж може зіграти злий жарт – банкіри з побоюванням ставляться до здобувачів, ніколи не пользовавшимся кредитними послугами. Що робити в такому випадку? Можна спробувати попросити незначний споживчий кредит і, дотримуючи всі умов оферти, сплатити борг. Або оформити кредитку, зробити покупки в рахунок наданого ліміту й так само сумлінно повернути гроші на карту. Тепер особистий рейтинг позичальника має задовільний рівень.
  • Маючи діючу непогашену заборгованість, або трохи, розраховувати на нову позику не має змісту, навіть при своєчасному внесенні щомісячних платежів. Швидше за все відмова піде через ризик занадто більших боргових зобов'язань, якщо потенційний позичальник не доведе свою високу платоспроможність.
  • Одночасна подача запиту на видачу позички в кілька банків, може бути розцінена, як складне матеріальне становище здобувача, що спровокує відмова скрізь. Помніть, що всі кредитно-фінансові організації постійно обмінюються інформацією, і кожний крок клієнта завжди, як на долоні.
  • У випадку, коли ви упевненні, що ніколи не мали проблем по боргах з установами-кредиторами, а вам по черзі відмовляють у всіх банках, терміново звернетеся в Бюро КІ. Імовірно, у дані центру закралася помилка, яка псує вашу кредитну історію.

З якої причини можуть відмовити в кредиті, крім перерахованих? Усе залежить ще й від негласного регламенту. Консультант, що ухвалює заявку, обов'язково звертає увагу на те, як виглядає претендент, як поводиться. Неохайний одяг макіяж, що викликає, стан алкогольного або наркотичного сп'яніння, зайва самовпевненість або нервозність також можуть вплинути на остаточний вердикт.

Підводячи підсумок усьому сказаному, залишається відзначити, що не існує єдиних правил для всіх фінустанов і компаній по наданню кредитів і критерії підходу до даного питання відрізняються по своєму набору. Як взяти необхідну позичку, можна вирішити, тільки виходячи із конкретної ситуації, реально оцінивши свої можливості і ймовірні вимоги банку.

МФО Квікмані в Україні надає кредити без застави, без довідок про доходи. Переклад грошей здійснюється на картку протягом декількох хвилин після подачі запиту.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101