1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

8 особливостей Дубаю: що необхідно знати, вирушаючи на відпочинок

Image 05.06.2019

За останні десятиліття Дубай з невеликого містечка перетворився на мегаполіс ...

За останні десятиліття Дубай з невеликого містечка перетворився на мегаполіс з розкішними готелями, розвиненою інфраструктурою і, звісно, чистим теплим морем. Все це вабить мільйони туристів, які мріють вирватися з понурих сірих буднів і потрапити в земний рай хоча б на короткий період відпустки.

Однак менталітет місцевого населення мало змінився за останній час, тому слід знати, чого категорично не можна робити під час відвідування екзотичної країни, щоб отримати тільки позитивні враження й не потрапити в скрутне становище. Якщо потрібні гроші на відпустку звертайтеся в Квік Мані.

1. Носити занадто відкритий одяг або купальник за межами пляжу

Відпочивальники з різних куточків планети навряд чи будуть здивовані відкритими вбраннями гостей курорту в межах міста. Однак місцеве населення зберегло свої традиції, тому віддає перевагу одягу, що закриває більшу частину тіла. Відпочивальникам, полишаючи пляж, варто переодягнутися. До того ж закритий легкий одяг з натуральних тканин захистить ніжну шкіру від жарких сонячних променів.

2. З'являтися в громадських місцях "напідпитку" або розпивати спиртні напої

У Дубаї всі алкогольні напої, включно з пивом, знаходяться під забороною. Якщо все ж таки хочеться трохи розслабитися і випити спиртного, слід навідатися в спеціальні заклади, наприклад, у бари або ресторани при готелі. Пересуватися і прогулюватися містом в стані алкогольного сп'яніння категорично не можна.

3. Весь час залишатися в межах міської межі

Дубай — один з найкрасивіших мегаполісів, і для знайомства з ним часу, ймовірно, буде мало. Однак не варто позбавляти себе задоволення від відвідування Абу-Дабі, що знаходиться недалеко від Дубая. Саме тут розташована Мечеть шейха Зайда — надзвичайно красива споруда з мармуру. Відвідування гір Хатта також залишить лише приємні спогади.

4. Не враховувати особливості священного місяця

Деякі туристи відмовляються від поїздки в Дубай у період Рамадану. Однак курортне місто завжди радо зустрічає гостей, тому, знаючи деякі особливості, можна сміливо відправлятися в захоплюючу подорож і тоді. У цей період мусульманам заборонено їсти від світанку до заходу сонця, тому ресторанчики на галасливих вулицях не заманюватимуть гостей міста, їжа на виніс теж може виявитися недоступною. Частина ресторанів запрошує гостей у денний час, щільно зашторивши вікна — їх завжди можна відвідувати, просто не варто про це афішувати.

5. Занадто проявляти свої емоції та почуття

Не варто звертати пильну увагу на місцевих жителів, особливо жінок. Варто утриматися й від звичних рукостискань і поплескувань по плечу щодо чоловіків. Такі прояви дружелюбності можуть закінчитися прикрою поїздкою до поліцейської дільниці.

6. Не відвідати старий Дубай

Потрапляючи в мегаполіс, чимало туристів опиняється під враженням від грандіозності та довершеності хмарочосів. Найвища будівля у світі — Бурдж-Халіфа — нездоланно вабить всіх гостей курорту. Однак не всі знають, що поруч розташований квартал Бастакія, що зберіг енергетику стародавнього поселення. Ринок ароматних спецій і унікальних сувенірів допоможе перенестися в часі на кілька століть назад.

7. Не знати вихідні дні Дубая

Відпочивальників рідко цікавлять вихідні дні, але, щоб планувати своє проведення часу, слід урахувати, що в Дубаї вихідні дні припадають на п'ятницю та суботу. За шестиденного робочого тижня відпочивають громадяни лише в суботу.

8. Здійснювати піші прогулянки

Дубай — місто автомобілістів, тому для піших прогулянок це не найкраще місце через спекотний клімат та відсутність тротуарів. За відсутності автомобіля швидке й комфортне пересування містом забезпечать метро чи таксі.Всі статті Оформити кредит
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101