1-й кредит
1000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
7000 до 30000 ₴
1.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Квартира в кредит: банки, які видадуть велику суму

Сьогодні середня зарплата по Україні становить 10 000 гривень і питання, де взяти грошей на квартиру, цікавить багатьох. Більшість банків надають позику на вигідних умовах і тривалі терміни, які можуть досягати 20-30 років. Сервіс «QUICKMONEY» пояснить, як взяти кредит на покупку квартири, уникнути нарахування штрафів і пені, а також яким фактором потрібно відповідати, щоб позичка з високою ймовірністю була схвалена.

Хто може взяти кредит на нерухомість?

Житло площею 40-80 квадратних метрів в Україні коштує в районі 20 000-50 000 доларів.

Банк надасть таку суму позичальникові, який відповідає наступним критеріям:

 • громадянство України;
 • вік від 21 до 60 років;
 • офіційне працевлаштування;
 • відсутність непогашених судимостей;
 • в інших банках кредити повністю закриті.

У тому випадку, якщо клієнт підходить за цими параметрами, то кредит на квартиру в Україні в 90% випадків буде ухвалений. Заповнюйте заявку, направляйте її в банківські установи та найближчим часом у вас з'явитися власне житло.

Якщо клієнт офіційно не працевлаштований, був засуджений чи не має громадянства України, то отримати гроші на покупку житла буде проблематично. Але все ж, шанси є. Спробуйте звернутися в банки, які недавно почали свою діяльність. На початку роботи вони збирають базу надійних позичальників і намагаються схвалити якомога більше позик, так як навіть злісний неплатник в майбутньому може почати регулярно вносити платежі. Направте свою анкету в такі організації і чекайте схвалення.

Вибір банку, де можна  взяти грошей на квартиру

Прийняти рішення, в яку банківську організацію звертатися ― тривалий і відповідальний процес. Від цього залежить майбутня процентна ставка, термін кредитування і безліч інших нюансів.

Щоб підібрати компанію, клієнтові потрібно вирішити, яка нерухомість його цікавить:

 • будуються житлові будинки;
 • квартира в побудованому будинку;
 • приватне будівництво на власній ділянці.

Після того як позичальник визначився з об'єктом, де придбає житло, потрібно вивчити Закон про іпотеку. Це дозволить дізнатися про всі нюанси, підводні камені та відчувати себе впевнено під час бесіди зі співробітником банку.

Назвати кращу організацію, де взяти кредит на покупку житла, неможливо. Підбір залежить від доходу клієнта, особистих вимог і різноманітності пропозицій на ринку. Навіть один банк може надати варіанти з різними умовами на придбання однієї і тієї ж нерухомості.

Якщо ви маєте позитивну кредитну історію і офіційне місце працевлаштування, то зверніться в відомі банки України. Вони зможуть запропонувати вам кілька варіантів, з яких виберіть кредит на квартиру з найбільш вигідними умовами. Також співробітник установи проконсультує вас, пояснить, як вносити платежі і повідомить, що буде, якщо їх прострочити.

У тому випадку, якщо ви не резидент України або маєте проблеми з іншими банками, то відомі організації порахують вас ненадійним і з високою ймовірністю відмовлять у кредиті на нерухомість. Сервіс «КВІКМАНІ» радить придивитися до молодих установ, так у вас з'явиться шанс отримати гроші в борг за прийнятною процентною ставкою.

Які документи потрібно зібрати, щоб отримати кредит на квартиру?

Перш ніж йти в банк і направляти заявку на отримання коштів, переконайтеся, що ви зібрали всі необхідні документи. Ось перелік:

 • паспорт громадянина України;
 • код платника податків;
 • довідка про доходи (термін працевлаштування на останньому місці повинен бути більш 6 місяців);
 • форма-3 з ЖЕКу про прописку дитини (потрібно тільки тим, у кого є неповнолітні діти);
 • довідка з ПНД;
 • паспорт на нерухомість, яку хочете придбати;
 • копія документів від нинішніх власників;
 • довідка з ЖЕКу, що борги за комунальні послуги сплачені.

Після того як документи будуть зібрані і передані в банківську установу, клієнту потрібно почекати рішення. Часто ця процедура займає від 1 до 5 робочих днів. У тому випадку, якщо кредит на квартиру в Україні буде ухвалений, кошти передадуть клієнтові відповідно до умов, які були прописані в договорі.

Як вносити платежі по іпотеці?

Коли квартира в кредит буде придбана, щомісяця потрібно вносити платежі. Дати будуть прописані в договорі при оформленні.

Внести кошти на іпотечний рахунок можна трьома способами:

 • термінал;
 • онлайн-банкінг;
 • каса в банківській установі.

Вибирайте зручний метод і вчасно вносьте платежі по кредиту, щоб уникнути нарахування штрафів і пені. Надсилайте заявки в банки і вже скоро ви розкриєте двері у власну квартиру. Сервіс «КЬЮМАНІ» допоможе вибрати кращу пропозицію на кредитному ринку.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101