1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Чи можливо взяти кредит онлайн без фото?

Зазвичай потреба в грошах найгостріше відчувається саме в той момент, коли готівка закінчується, а до зарплати треба чекати ще кілька днів. В таких ситуаціях не обійтися без надійного та безвідмовного кредитора, який не буде ставити незручних запитань і не почне вимагати великої кількості довідок. На щастя, в будь-який момент, 24/7, можна скористатися послугами МФО, які погодяться видати кредит онлайн без фото паспорта і без довідок про доходи. Так, звичайно, гроші можна позичити в родича або доброго друга, але мало кому хочеться псувати взаємини з-за фінансових питань. З іншого боку можна взяти позику у приватної особи під розписку, але такі маніпуляції можуть погано закінчитися, особливо, якщо кредитор пов'язаний зі злочинним світом. Однак кредит онлайн без фотодокументів не скасовує ретельну перевірку платоспроможності позичальника, яку кредитор здійснює за допомогою скорингових систем.

До того ж позичальник у будь-якому разі повинен надати свої паспортні дані, що містять, зокрема, фотографію, номер і серію паспорта. Також клієнт МФО повинен мати банківську карту на своє ім'я — на карти друзів, родичів і знайомих гроші переводитися не будуть, а дізнатися ім'я власника карти допоможе все та ж скорингова система. Таким чином, позики на карту без фото обличчя мають ту ж ступінь надійності, що й звичайні онлайн-кредити в Україні — взяти гроші на третю особу неможливо, навіть маючи на руках чужий паспорт.

Вимоги

Більшість мікрофінансових організацій лояльно ставляться до своїх клієнтів, добре розуміючи їхні потреби і бажання, тому гроші в кредит у більшості випадків отримують без довгих бюрократичних зволікань. Але якщо Ви зацікавлені отримати позитивне рішення за вашою заявкою, слід дотримуватися таких правил:

  • заповнювати заявку, використовуючи достовірну інформацію, не допускаючи помилок і спотворень паспортних даних, що може бути розцінено як спроба шахрайства;
  • відповідати на дзвінки операторів МФО — вони можуть поставити вам уточнювальні запитання, що допоможе ідентифікувати вашу особистість.

Крім того, позичальник повинен відповідати стандартним вимогам кредитора — мати повнолітній вік, реєстрацію в одному з населених пунктів країни, а також мобільний телефон, на який надійде СМС з кодом для підписання договору. Багато мікрофінансових організацій в обов'язковому порядку перевіряють кредитну історію, але навіть якщо ваша кредитна репутація далека від ідеальної, Ви все ж зможете отримати мікрокредит без фото всіх необхідних документів.

Вигідні мікропозики

Онлайн кредит без фото з паспортом в руках можна взяти в різних компаніях, але набагато важливіше знайти кредитора, який пропонує максимально вигідні умови кредитування. Розглянемо організацію QuickMoney, в якій можна оформити миттєву безвідсоткову позику. Така унікальна пропозиція доступна лише тим, хто раніше не співпрацював з цією організацією. Але щоб скористатися цим бонусом, потрібно взяти невеликий мікрокредит, сума якого не перевищує 500 грн.

Якщо вам потрібно більше грошей, можна оформити до 3 тисяч гривень, але в цьому разі доведеться сплачувати процентну ставку 1,75% на день. Для постійних клієнтів, які не допускали прострочень у виплаті боргу, компанія може підвищити ліміт до 10 тисяч гривень.

Термін повернення боргу теж має велике значення, адже клієнт повинен мати можливість підібрати дату погашення відповідно до своїх життєвих обставин. У QuickMoney термін кредитування досягає 65 днів. Проте позичальник може сплатити позику швидше, достроково, або перенести її повну виплату на більш пізній термін, скориставшись функцією пролонгації договору з оплатою вже нарахованих відсотків.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101