Кредит онлайн без фото

Зазвичай потреба в грошах найгостріше відчувається саме в той момент, коли готівка закінчується, а до зарплати треба чекати ще кілька днів. В таких ситуаціях не обійтися без надійного та безвідмовного кредитора, який не буде ставити незручних запитань і не почне вимагати великої кількості довідок. На щастя, в будь-який момент, 24/7, можна скористатися послугами МФО, які погодяться видати кредит онлайн без фото паспорта і без довідок про доходи. Однак кредит онлайн без фотодокументів не скасовує ретельну перевірку платоспроможності позичальника, яку кредитор здійснює за допомогою скорингових систем.

До того ж позичальник у будь-якому разі повинен надати свої паспортні дані, що містять, зокрема, фотографію, номер і серію паспорта. Також клієнт МФО повинен мати банківську карту на своє ім'я — на карти друзів, родичів і знайомих гроші переводитися не будуть, а дізнатися ім'я власника карти допоможе все та ж скорингова система. Таким чином, позики на карту без фото обличчя мають ту ж ступінь надійності, що й звичайні онлайн-кредити в Україні — взяти гроші на третю особу неможливо, навіть маючи на руках чужий паспорт.

Вимоги

Більшість мікрофінансових організацій лояльно ставляться до своїх клієнтів, добре розуміючи їхні потреби і бажання, тому гроші в кредит у більшості випадків отримують без довгих бюрократичних зволікань. Але якщо Ви зацікавлені отримати позитивне рішення за вашою заявкою, слід дотримуватися таких правил:

  • заповнювати заявку, використовуючи достовірну інформацію, не допускаючи помилок і спотворень паспортних даних, що може бути розцінено як спроба шахрайства;
  • відповідати на дзвінки операторів МФО — вони можуть поставити вам уточнювальні запитання, що допоможе ідентифікувати вашу особистість.

Крім того, позичальник повинен відповідати стандартним вимогам кредитора — мати повнолітній вік, реєстрацію в одному з населених пунктів країни, а також мобільний телефон, на який надійде СМС з кодом для підписання договору. Багато мікрофінансових організацій в обов'язковому порядку перевіряють кредитну історію, але навіть якщо ваша кредитна репутація далека від ідеальної, Ви все ж зможете отримати мікрокредит без фото всіх необхідних документів.

Вигідні мікропозики

Онлайн кредит без фото з паспортом в руках можна взяти в різних компаніях, але набагато важливіше знайти кредитора, який пропонує максимально вигідні умови кредитування. Розглянемо організацію QuickMoney, в якій можна оформити миттєву безвідсоткову позику. Така унікальна пропозиція доступна лише тим, хто раніше не співпрацював з цією організацією. Але щоб скористатися цим бонусом, потрібно взяти невеликий мікрокредит, сума якого не перевищує 500 грн.

Якщо вам потрібно більше грошей, можна оформити до 3 тисяч гривень, але в цьому разі доведеться сплачувати процентну ставку 1,75% на день. Для постійних клієнтів, які не допускали прострочень у виплаті боргу, компанія може підвищити ліміт до 10 тисяч гривень.

Термін повернення боргу теж має велике значення, адже клієнт повинен мати можливість підібрати дату погашення відповідно до своїх життєвих обставин. У QuickMoney термін кредитування досягає 65 днів. Проте позичальник може сплатити позику швидше, достроково, або перенести її повну виплату на більш пізній термін, скориставшись функцією пролонгації договору з оплатою вже нарахованих відсотків.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101