1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит без довідок і поручителів

Кредит готівкою без довідок і поручителів - одна з найбільш затребуваних послуг, скористатися якою можна просто і швидко за допомогою компанії Quickmoney.

На жаль, ситуації, в яких терміново потрібні гроші, виникають непередбачено і вибивають багатьох з нас з колії. В останні роки в Україні часто затримують зарплати, і далеко не кожен може відкласти гроші на покупку побутової техніки, якщо наявна раптово вийде з ладу. Можна звернутися в банк, але тоді варто бути готовим до черг, папок документів, безлічі питань. Також, співробітники банків просять надати контакти колег, родичів і друзів, готових виступити поручителями.

Взяти кредит без довідок і поручителів можна в мікрофінансової організації "Quickmoney". Отримати гроші онлайн ще ніколи не було так просто!

Як оформити позику?

Оформити позику без поручителів можна на сайті Quickmoney в будь-який зручний для вас час. Неважливо, живете ви в Києві, або місті поменше, адже їхати до відділення не буде потрібно. Всі процедури здійснюються онлайн.

Ми пропонуємо просту і зручну форму заявки, заповнивши яку, ви отримаєте кредит без довідок і поручителів вже через кілька хвилин. Ви економите масу часу! В першу чергу бо не збираєте документи, не чекаєте, поки бухгалтерія підготує підтвердження доходів. А так як нам не потрібно перевіряти цей стос паперів, то і на прийняття рішення йде набагато менше часу. Колеги, родичі і друзі навіть не здогадаються про ваші фінансові складнощі.

Ми схвалюємо кредити студентам, пенсіонерам, а також людям з обмеженими можливостями. При цьому нам не важливий ваш соціальний чи фінансовий статус, наявність нерухомості або поручителя. До кредитної історії ми теж ставимося досить лояльно, адже прекрасно розуміємо, що негативні взаємини з минулим кредитором далеко не гарантує не добропорядність позичальника. Загалом, сервіс Quickmoney намагається схвалити кредит і допомогти кожному клієнту.

Замість довідок і контактів знайомих, Quickmoney необхідно, щоб у вас була особиста карта будь-якого українського банку. Цієї інформації достатньо для перевірки особистості і прийняття позитивного рішення.

Способи повернення

Користуючись позикою від Quickmoney, ви отримуєте доступ до особистого кабінету, в якому зберігається вся ваша історія кредитів і платежів. Тут ви можете відстежити решту суми і погасити її з прив'язаною банківської карти.

Якщо онлайн-повернення з якої-небудь причини вам незручний, це не привід засмучуватися. Повернути позику можна за допомогою звичайного банківського переказу в будь-якому відділенні, або через термінал самообслуговування.

Вчасно погашаючи заборгованість, ви не тільки уникаєте штрафних санкцій, а й покращуєте свою кредитну історію, що в подальшому дозволить взяти позику на більшу суму в банківській установі.

Чому Quickmoney?

В останні роки в Україні мікрофінансові організації придбали величезну популярність, так як все більша кількість людей відчуває нестачу грошей, а бажання зв'язуватися з банками ні у кого немає.

Дуже важливо відповідально підійти до вибору МФО, щоб у кризовій ситуації не взяти позику з величезною процентною ставкою і повною відсутністю сервісу.

Quickmoney пропонує комфортні умови співпраці, гарантує збереження вашої інформації, ніяких прихованих платежів і комісій. Оформлення та повернення позик займають мінімум часу.

Quickmoney завжди готові допомогти!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101