1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.02 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Як взяти кредит з пільговим періодом?

Багато громадян України, що користуються послугами банків і мікрофінансових організацій, знають про таку вигідну «фішку», як кредит з пільговим періодом. Безпроцентна позика можлива сьогодні тільки, при наявності в клієнта кредитної карти – ні видача готівки, ні побутові розстрочки не передбачають відсутність комісії за використання банківських грошей.

Банківські установи, намагаючись залучити більше клієнтів, сталі робити цікаві пропозиції по тарифних планах, зокрема – з максимальним пільговим періодом до 60 днів, коли можна оплачувати покупки за рахунок ліміту й не платити відсоток. По закінченню цього строку вступають у дію правила передбаченого тарифу, якщо витрачені гроші не повернуті в повному обсязі. Щоб уникнути нарахування комісійних, можна, не виходячи з дому, одержати кредит онлайн на банківську карту у МФО КвікМані. Так ви відновите свій ліміт по рахунку й одержите можливість знову використовувати кредит на пільгових умовах.  

Чим вигідні швидкі позики від компанії Qmoney 

Послуги мікрофінансових організацій унікальні тим, що дозволяють, фактично кожному бажаючому, у лічені хвилини вирішити свої грошові проблеми, завдяки переказу на «пластик» запитаної суми позики. Квікмані видає позички своїм клієнтам на різні цілі (на відпочинок, на побутову техніку, на рефінансування іншого боргу та ін.). 

Тих, хто вперше вирішив звернутися в Qmoney, теж чекає приємний сюрприз – за умовами компанії новачкам призначене одержання пільгового кредиту. Це значить, що відсоткова ставка, на отриману суму в 500 грн, буде чисто символічною – усього 0,01% на 30 днів. При цьому навіть не буде потрібно паспорт і ІПН – взаємодія будується на повній довірі між партнерами. 

Такий пільговий кредит дає можливість вигідно погасити, наприклад, борг по тій же платіжній карті протягом грейс-періоду, придбати зненацька покупку, дотягти до зарплати і так далі. Відсутність вимоги до документів стане справжньою знахідкою для тих, у кого на теперішній момент за якимись причинами немає на руках паспорта. Наприклад, людина, відправляючись у гості, забув його в дому, іноді розпачливі люди залишають документ у заставу, щоб взяти кредит з пільговим періодом у приватної особи. 

Регламент оформлення моментального перекладу на карту 

Одержати гроші від Квікмані можна в будь-якому регіоні України. Для цього буде потрібно лише вихід в інтернет, особистий мобільний телефон і діюча платіжна карта будь-якої банківської установи. Кращим варіантом важається продукт Приватбанку, тому що зарахування відбуваються моментально. 

Претендентові на грошовий переказ буде потрібно: 

  • зайти на офіційний сайт Qmoney;
  • указавши потрібну суму, перейти по кнопці «Одержати»;
  • коректно заповнити поля анкети-заявки, користуючись підказками форми;
  • дочекавшись схвалення запиту, одержати жадану позичку на свою карту.

Оформити й отримати грошову позичку можуть лише українські громадяни, що досяглися 18-літнього віку, що мають постійну прописку. 

Чому перевагу віддають моментальним позикам компанії Квікмані 

Згадана організація офіційно зареєстрована, що виключає ймовірність шахрайських дій. Колектив зацікавлений у продуктивних партнерських відносин, що підтримують імідж і приваблюючих нових здобувачів. 

Не потрібно збирати нескінченний пакет паперів, забезпечувати заставу або шукати поручителів – все буде виконано протягом 10 хвилин в онлайн режимі. 

Відсутні сховані платежі й комісії, є можливість пролонгувати договір, при неможливості внести повну суму на дату погашення боргу. 

Здійснити оплату по заборгованості можна будь-яким зручним способом (перекладом з карти, у терміналах або у відділенні банку). 

Надається унікальний кредит з пільговим періодом для нових користувачів з неймовірно низькою комісією. 

Термінові позики від Qmoney – реальна допомога для людей, що бідують у короткострокових надходженнях, про що свідчать постійні запити на послугу й відгуки вдячних клієнтів. 


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101