1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.02 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 7000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 10000 ₴
0.00 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
1000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

Як оформити кредит з чорним списком?

Від фінансової нестабільності в наші дні не застрахований ніхто. Що робити, якщо вам відмовляють усі банки, тому що у вас є борги з відкритими простроченнями? Відповідь є в компанії Qmoney, які дадуть позику із чорним списком, навіть якщо банк відмовив. Більше не потрібно ризикувати із приватними позиками. Ви можете оформити кредит онлайн в Україні навіть якщо у вас кілька років значиться відкритим кредит в іншій організації.

Як можна оформити позику готівкою, маючи погану КІ? 

Тепер вас не повинен засмучувати той факт, що ви – боржник і за вами «висить» незакритий кредит. Ми працюємо із чорним списком і готові допомогти тим, кому відмовили інші. Для одержання фінансової допомоги, коштів, коли вони терміново потрібні, просто виконайте кілька простих кроків: 

 • Перейдіть на наш сайт;
 • Зручним калькулятором визначите суму, яка вам потрібна;
 • Тисніть «Отримати гроші»;
 • Заповнюйте анкету профілю;
 • Переходите до оформлення онлайн заявки;
 • Дочекайтеся схвалення;
 • Підпишіть електронний договір;
 • Отримайте гроші на карту, які можна перевести або зняти готівкою.

 При цьому від вас буде потрібно мінімум документів – тільки паспорт, ІПН і діюча банківська карта, на якій на рахунку знаходиться не менш 1 грн. Кредит із чорним списком без предоплат і застави може взяти будь-який громадянин, який досягся 18-літнього віку й перебуває на території України (Харків, Київ, Одеса – місто значення не має)

Чим Квікмані допоможе тим, у кого є борги перед банком? 

Коли в критичній ситуації терміново необхідні фінанси, кожна відмова – це трагедія. Більшість банків не прагнуть зв'язуватися з боржниками, і донора для фінансів знайти здається нереальним. У такий момент легко вдатися у відчай. Але є вирішення, яке може все виправити, причому максимально швидко.  

У період, коли проблемні кредити в Україні не рідкість, допомога МФО Qmoney – це реальний вихід майже з будь-якої ситуації. Ви можете взяти мікрокредит на покупку техніки, терміновий ремонт, лікування або виплату прострочень по інших заборгованостях. При цьому часі на все оформлення ви витратите не більш 30-40 хвилин. Ви можете розраховувати на позичку в розмірі до 10 000 гривень на невеликий строк, які можуть стати вирішенням ваших проблем.

З яких причин можуть відмовити у видачі коштів? 

Рідко, але таке теж трапляється. Найпоширеніша причина – це помилки при заповненні анкети й заявки. Система порівнює їх з наданими документами й при виявленні розбіжностей (навіть якщо це просто друкарська помилка) автоматично відхиляє заявку.  

Ще один привід для відмови – надання свідомо неправильних даних. Це стосується тих випадків, коли несумлінний клієнт указує дані іншої людину, але свою картку. Саме тому так важливо перевірити, щоб карта була оформлена саме на вас.

Також імовірність схвалення помітно падає, якщо ваші проблемні кредити численні. У цьому випадку рейтинг у БКІ може опинитися катастрофічно низьким, але таке трапляється досить рідко.

Як повертати або продовжувати позику? 

Для максимального комфорту клієнтів передбачено три варіанти: 

 • Через сайт МФО в особистому кабінеті. При цьому гроші буду списувати з банківської карти, яку ви вкажете для проведення платежу;
 • У терміналі самообслуговування наших партнерів. Просто знайдіть найближчий, і внесіть необхідну суму;
 • У касі будь-якого банку. Для цього потрібно знати реквізити. Одержати їх можна у своєму особистому кабінеті на цьому сайті.

В останніх двох випадках можуть стягуватися додаткові комісійні збори. Враховуйте це, щоб ваш платіж не виявився менше, чим потрібно.

Більше не потрібно шукати тих, хто позичить під величезні відсотки, заставу або з поручителями. Із КвікМані одержати кредит онлайн чорний список не перешкодить! Заповнюйте заявку й вирішуйте свої фінансові проблеми вже зараз – ми працюємо з тими, кому відмовили банки! 


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 2.57 / 5
від 7 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101