1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит вночі

В яких ситуаціях може знадобитись кредит уночі? Звісно, в найбільш екстрених і невідкладних! Апендицит, серцевий напад, високий тиск, отруєння — ці захворювання вимагають негайної медичної допомоги, яка, на жаль, надається тільки на платній основі. Гроші можуть знадобитися і в інших випадках, але в нічний час не завжди зручно турбувати своїх знайомих. Зате можна без жодних проблем оформити кредит на карту вночі, оскільки мікрофінансові організації, що працюють в режимі онлайн, обслуговують клієнтів цілодобово.

Найголовніше, що гроші на карту можна отримати буквально через кілька хвилин після подачі заявки — саме ця якість мікрокредитування більш за все цінується позичальниками. Така висока швидкість обслуговування пов'язана, перш за все, з використанням скорингових систем, які перевіряють усі відомості про клієнта в автоматичному режимі. Крім того, клієнтові не потрібно витрачати час на пошук і збір всіляких документів, оскільки для отримання мікропозики достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код.

Процес оформлення кредиту

Якщо вам терміново знадобилися гроші, слід звернутися в одну з мікрофінансових організацій, наприклад, у QuickMoney. На сайті цієї організації Ви одразу зможете ознайомитися з умовами кредитування та зрозуміти, наскільки вони вам підходять. Якщо Ви звертаєтеся вперше, вас може зацікавити можливість взяти кошти під 0%, однак будьте уважні — безвідсоткова позика доступна лише для сум, що не перевищують 500 гривень. Якщо таких коштів недостатньо, можете позичити до 3000 гривень, але процентна ставка тоді складе 1,75% на день.

Така ж ставка збережеться й надалі, але якщо Ви знову вирішите позичати гроші в цій компанії, ваш кредитний ліміт буде збільшуватися аж до 10 тисяч грн. Оформити позику вночі нескладно — зареєструйтеся на сайті, заповніть невелику анкету і дочекайтеся відповіді. За умови схвального рішення Ви отримаєте СМС-ку з кодом, який замінить ваш підпис під електронним договором. Відразу після цього на вашу карту будуть надіслані гроші. Як бачите, оформляти нічні кредити зовсім нескладно, і навіть у термінової ситуації Ви цілком впораєтеся з цією простою процедурою.

Процедура погашення заборгованості

Регулювати процес повернення кредитних коштів ви можете безпосередньо через особистий кабінет на сайті нашої компанії. У ньому вказується і загальна сума боргу і відсоток по кредиту і к-ть днів до нарахування штрафної комісії. Гроші можна повернути:

  1. безготівковим розрахунком через персональний кабінет; 
  2. через платіжний термінал;
  3. готівкою в касі банківської організації;
  4. скориставшись онлайн-банкінгом.

Як збільшити шанси на схвалення

Багато хто вважає, що МФО України безпідставно відмовляють їм у позиці грошей. Але зазвичай причина відмови ховається в самих клієнтах, які допустили помилки під час складання заявки. Роботизована система перевірки відхиляє анкети, в яких зазначена неправдива інформація, саме тому стороння особа ніколи не зможе оформити мікропозику вночі на іншу людину. Але точно так само система реагує на будь-яке невідоме чи незрозуміле слово. Щоб вас не запідозрили в шахрайстві, слід відповідати на питання анкети не лише чесно, а й грамотно.

У компанії QuickMoney лояльно ставляться до своїх клієнтів, тому й відсоток схвалення заявок тут дуже високий, і довідок ніяких не потрібно. Щоб не потрапити у «чорний список», позичальник повинен відповідально відноситись до своїх фінансових зобов'язань і своєчасно сплачувати борги. Максимальний термін кредиту в цій МФО становить 65 днів, тому у вас буде час для збору необхідної суми. Але якщо повернути борг до зазначеної дати не вдається, можна перенести це на будь-яке інше число, попередньо сплативши вже нараховані відсотки.

Позика грошей вночі — одна з найбільш популярних послуг мікрокредитування, якою Ви зможете скористатися з вигодою для себе, адже QuickMoney пропонує ощадливі умови отримання швидких грошей.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101