1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит під заставу

Іноді можна зіштовхнутися з думкою, що брати кредит під заставу або розписку від приватної особи, закладати майно в ломбарді – це нормальна практика. Однак метод цей уже морально застарів, оскільки йому на зміну прийшли більш нові й досконалі способи, у тому числі й можливість терміново отримати кредит на карту у Києві або іншому місті без додаткових турбот і операцій.

Чому Квікмані не вимагають зайвих гарантій? 

Насправді, у цьому взагалі немає необхідності. Для того, щоб пояснити це, розглянемо особливості механізму одержання й виплати такої позички: 

 • Ви надаєте докладну інформацію про себе та точні контактні дані. Банк завжди може знайти спосіб зв'язатися з вами;
 • Уся інформація, яку збирає система, проходить швидку процедуру перевірки, дозволяє відразу відітнути підозрілих клієнтів і підвищити рівень лояльності до позичальника;
 • Гроші видаються на невеликий термін і під щадні відсотки;
 • Ви можете повертати кошти зручними способами, включаючи дистанційні.

На відміну від банку, ломбарду або приватного позичальника, де видають кредит під заставу майна, у Квік Мані можна взяти мікрокредит тільки при наявності паспорта й банківської картки. Не потрібно збирати довідки, приводити поручителів або підписувати заставну – ви відразу одержуєте готівку, яка доступна для зняття в будь-якому банкоматі України.

Це найпростіше й швидке вирішення фінансових проблем для будь-якого повнолітнього громадянина. Воно служить підтвердженням того, що споживчі кредити й гроші під заставу – це минуле століття ускладнене форма, що безнадійно застаріла і ускладнена форма надання подібних послуг.

Якщо потрібно все оформити швидко й цивілізовано – краще скористатися послугами компанії КвікМані. Тут вам доступна можливість зайняти невелику суму ( до 10 000 грн) на нетривалий час. При необхідності, ви можете продляти термін, вносячи невеликий платіж як плату за продовження.

Порядок і переваги оформлення простої позички 

Якщо ви більше не прагнете витрачати час на оформлення кредиту із заставою, то для цього є вже готове рішення. Qmoney подбали про те, щоб уся процедура проходила максимально швидко й без перешкод. Усе укладається в кілька кроків: 

 • Перейти на сайт компанії;
 • Зареєструватися;
 • Указати необхідна кількість фінансів і термін;
 • Подати заявку;
 • Дочекатися схвалення;
 • Підписати договір;
 • Чекати гроші на свою карту.

При цьому ви одержуєте не позику під заставу, а мікрокредит, який зараз вважається самим популярним фінансовим продуктом і ефективним засобом вирішення раптових матеріальних проблем.

Чому варто вибирати співробітництво із Квікмані? 

Кращою відповіддю на це питання будуть головні переваги роботи: 

 • Швидкість оформлення. Ви можете дістати кошти на карту вже через півгодини після входу на сайт. Так швидко взяти кредит під заставу просто неможливо;
 • Прозорість і чесні відсотки. Ще до підписання договору ви бачите, скільки доведеться повернути всього організації. При дотриманні умов, ця сума не збільшиться ні на копійку;
 • Без довідки про доходи, поручництва, перевірок за телефоном, і не під заставу паспорта. Це нова лояльна система, яка здатна допомогти людям навіть із проблемами в КІ;
 • Мінімальний пакет документів. Все, що вам потрібно – це паспорт і діюча банківська карта будь-якого банку України;
 • Можливість оформити позичку онлайн, не залишаючи вдома або робочого місця;
 • Програми лояльності, акції й подарунки для нових і постійних клієнтів.

 Завдяки цьому щодня послугами компанії Qmoney користуються десятки громадян і вирішують свої проблеми без ризиків і складних процедур. Вони вже змогли переконатися на своєму досвіді, що гроші під заставу –, це изживший себе метод, якому є сучасна альтернатива, що перевершує його по швидкості, простоті, комфорту й безпеки.


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101