Кредит на відпочинок

Дорослі канікули люблять не менше, чим діти. От тільки час на розваги з'являється всього лише один раз у рік і не завжди в самий момент, що походить, у тому числі фінансовий. Щоб не втратити дорогоцінні дні, можна взяти кредит на відпочинок і втілити свою мрію про морське узбережжя навіть у морози або сльоту.

Просте рішення для ваших канікул від Квікмані 

Якщо новина про робочу перерву на одну-два тижні застигла зненацька, не варто занадто засмучуватися – ви можете одержати кредит на банківську картку від компанії Qmoney. При цьому взяти кошти так само просто, як і знайти палаючу путівку в турагентствах Києва.  

На всю процедуру у вас піде до 40 хвилин, при цьому не знадобляться довідки, поручителі й навіть дзвінки на роботу або родичці для перевірки даних. Завдяки простий і продуманій процедурі ви можете організувати свою відпустку в кредит у будь-який час.

Чи складно отримати гроші й що для цього потрібно? 

Ця позичка відрізняється гранично доступними умовами, які дозволяють одержати її громадянам України, що мають паспорт, що й досяглися 18-літнього віку. Для перекладу коштів необхідно мати банківську карту будь-якого вітчизняного банку, а для підписання електронного договору – мобільний телефон, на який надішлють спеціальний Смс-Ключ.  

Перш, ніж переходити до подачі заявки, доведеться зареєструватися. Це проста процедура, під час якої ви надасте системі мінімальні паспортні дані й створююте свій обліковий запис. Зробити це достатньо тільки один раз, тому, коли ви ще раз вирішите брати кредит на відпустку, часу на це піде в рази менше.

При оформленні заявки вам доведеться пройти процедуру верифікації вашої банківської картки. Для цього на ній заблокують довільну суму. Якщо на карті грошей нема, її попередньо потрібно поповнити хоча б на одну гривню. Коли всі перевірки будуть успішно завершені, вам залишиться тільки дочекатися схвалення й підписати договір.

 Для підписання вам на номер мобільного, зазначеного в документах, прийде СМС ключ, який виконує функції цифрового підпису. Це додатковий метод підтвердження вашій особи як позичальника й закріплення угоди. От і все, залишається тільки дочекатися, поки кошти прийдуть на карту й одержати в найближчому банкоматі на руки свій кредит готівкою на відпустку.

Як дізнатися суму кредиту, відсотки й строки погашення? 

При першому зверненні у КвікМані, ви можете розраховувати на позику до 3,0 тисяч грн. Згодом, при повторних зверненнях, сума буде збільшуватися аж до 10 000. Строк - до 30 днів, але важливо пам'ятати, що вам завжди доступна можливість продовження у випадку труднощів з фінансами. За невелику плату ви можете активувати послугу й вирішити свої проблеми без штрафів. 

Більш докладно всі умови, у тому числі ставка, розписані в самому електронному договорі. Уважно прочитайте його умови перед підписанням. Там же ви отримаєте точні дані по відсотках, вартості й строкам погашення.

Переваги роботи 

Незважаючи на те, що по такому принципу працює безліч МФО, позика на відпочинок, від КвікМані має чимало додаткових переваг: 

  • Доступний цілодобово з будь-якого куточка країни. Ви можете оформити його в режимі 24/7 з будь-якого регіону, де є Інтернет;
  • Немає необхідності в додаткових гарантіях. Вам не доведеться підтверджувати свої доходи, шукати поручителів, залишати щось у заставу. Усе видається без додаткових дзвінків або перевірок;
  • Дуже швидко. Гроші на карту можуть бути перераховані вже через 15-20 хвилин. Іноді ця цифра може бути більше через особливості роботи банку;
  • Чесні кращі умови. Ще до підписання згоди з порядком надання послуги ви будете знати не тільки обсяг позички, але й кінцеву суму, яку ви повинні будете повернути вже з відсотками. При дотриманні пунктів договору вона гарантовано не міняється;
  • Безпечно. Дотримується принцип конфіденційності, а дані надійно шифруються.

Якщо ви вирішили взяти кредит на відпочинок, то найкраще це робити саме в Qmoney. Це кращий вибір, який дозволяє моментально вирішити проблему із грошима й відправитися в незабутній тур.


Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101