1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит на відпочинок

Дорослі канікули люблять не менше, чим діти. От тільки час на розваги з'являється всього лише один раз у рік і не завжди в самий момент, що походить, у тому числі фінансовий. Щоб не втратити дорогоцінні дні, можна взяти кредит на відпочинок і втілити свою мрію про морське узбережжя навіть у морози або сльоту.

Просте рішення для ваших канікул від Квікмані 

Якщо новина про робочу перерву на одну-два тижні застигла зненацька, не варто занадто засмучуватися – ви можете одержати кредит на банківську картку від компанії Qmoney. При цьому взяти кошти так само просто, як і знайти палаючу путівку в турагентствах Києва.  

На всю процедуру у вас піде до 40 хвилин, при цьому не знадобляться довідки, поручителі й навіть дзвінки на роботу або родичці для перевірки даних. Завдяки простий і продуманій процедурі ви можете організувати свою відпустку в кредит у будь-який час.

Чи складно отримати гроші й що для цього потрібно? 

Ця позичка відрізняється гранично доступними умовами, які дозволяють одержати її громадянам України, що мають паспорт, що й досяглися 18-літнього віку. Для перекладу коштів необхідно мати банківську карту будь-якого вітчизняного банку, а для підписання електронного договору – мобільний телефон, на який надішлють спеціальний Смс-Ключ.  

Перш, ніж переходити до подачі заявки, доведеться зареєструватися. Це проста процедура, під час якої ви надасте системі мінімальні паспортні дані й створююте свій обліковий запис. Зробити це достатньо тільки один раз, тому, коли ви ще раз вирішите брати кредит на відпустку, часу на це піде в рази менше.

При оформленні заявки вам доведеться пройти процедуру верифікації вашої банківської картки. Для цього на ній заблокують довільну суму. Якщо на карті грошей нема, її попередньо потрібно поповнити хоча б на одну гривню. Коли всі перевірки будуть успішно завершені, вам залишиться тільки дочекатися схвалення й підписати договір.

 Для підписання вам на номер мобільного, зазначеного в документах, прийде СМС ключ, який виконує функції цифрового підпису. Це додатковий метод підтвердження вашій особи як позичальника й закріплення угоди. От і все, залишається тільки дочекатися, поки кошти прийдуть на карту й одержати в найближчому банкоматі на руки свій кредит готівкою на відпустку.

Як дізнатися суму кредиту, відсотки й строки погашення? 

При першому зверненні у КвікМані, ви можете розраховувати на позику до 3,0 тисяч грн. Згодом, при повторних зверненнях, сума буде збільшуватися аж до 10 000. Строк - до 30 днів, але важливо пам'ятати, що вам завжди доступна можливість продовження у випадку труднощів з фінансами. За невелику плату ви можете активувати послугу й вирішити свої проблеми без штрафів. 

Більш докладно всі умови, у тому числі ставка, розписані в самому електронному договорі. Уважно прочитайте його умови перед підписанням. Там же ви отримаєте точні дані по відсотках, вартості й строкам погашення.

Кредит під 0,01%

Ми завжди намагаємося йти назустріч своїм клієнтам, так як задоволений позичальник підвищує репутацію нашої компанії. Саме тому при першому зверненні ми пропонуємо клієнту взяти 500 грн терміном на 65 днів під мінімальний відсоток 0,01%. З такою ставкою ви нічого не втрачаєте, оскільки за місяць необхідно буде переплатити лише 3,25 гривні, тому можете прямо зараз брати і сміливо оформляти кредит!

Переваги роботи 

Незважаючи на те, що по такому принципу працює безліч МФО, позика на відпочинок, від КвікМані має чимало додаткових переваг: 

  • Доступний цілодобово з будь-якого куточка країни. Ви можете оформити його в режимі 24/7 з будь-якого регіону, де є Інтернет;
  • Немає необхідності в додаткових гарантіях. Вам не доведеться підтверджувати свої доходи, шукати поручителів, залишати щось у заставу. Усе видається без додаткових дзвінків або перевірок;
  • Дуже швидко. Гроші на карту можуть бути перераховані вже через 15-20 хвилин. Іноді ця цифра може бути більше через особливості роботи банку;
  • Чесні кращі умови. Ще до підписання згоди з порядком надання послуги ви будете знати не тільки обсяг позички, але й кінцеву суму, яку ви повинні будете повернути вже з відсотками. При дотриманні пунктів договору вона гарантовано не міняється;
  • Безпечно. Дотримується принцип конфіденційності, а дані надійно шифруються.

Якщо ви вирішили взяти кредит на відпочинок, то найкраще це робити саме в Qmoney. Це кращий вибір, який дозволяє моментально вирішити проблему із грошима й відправитися в незабутній тур.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101