1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит на весілля

Свята завжди займали особливе місце в житті кожної людини. Адже це можливість відволіктися від повсякденних турбот, по-справжньому відпочити, провести час з близькими друзями і родичами. Це день народження, новий рік, різні знаменні події, значимі лише для конкретних людей. І особливе місце серед них займає весілля. Це те свято, яке визначається не волею календаря, а свідомо. Пара приймає рішення провести все життя разом, розділити між собою радісні й сумні моменти, піклуватися один про одного, створити міцну сім'ю. Така подія дійсно заслуговує красивого свята, незалежно від того, буде він організований тільки для двох, або для великої кількості гостей.

Незалежно від масштабу весілля і її концепції, для організації цього заходу знадобиться велика кількість фінансів. У випадку з торжеством, необхідно забезпечити гостям ресторан, ведучого, розваги. Що вже говорити про такі обов'язкові витрати, як фотограф, плаття і костюм, кільця. Якщо ж пара вирішує провести невеличкий пам'ятний вечір для двох, швидше за все за ним послідує романтичну подорож, яка теж обійдеться недешево.

Весілля - точно не та подія, на якому потрібно економити. Не обов'язково, щоб усе було дорогим і розкішним, головне, щоб молодята запам'ятали цей день як щасливий початок їхнього сімейного життя.

У такій ситуації дуже виручає весільний кредит. Замість того, щоб відмовляти собі в радощах при підготовці, економити на всьому, шукати найдешевші варіанти і т.д., можна просто оформити кредит на весілля зі зручними термінами погашення і комфортною процентною ставкою. Це обійдеться набагато простіше і дешевше, ніж витрачений час і нерви.

Де взяти кредит на весілля?

Якщо ви вже зіткнулися з питанням де взяти гроші на весілля, варто знайти найбільш комфортне рішення. Адже свято закінчиться, а кошти потрібно буде повертати, і починати спільну сімейне життя з цілодобової роботи на повернення боргу, явно ніхто не хоче. Тому варто знайти фінансову установу з комфортними умовами кредитування. Тоді позика ніяк не позначиться на вашій звичного життя, при цьому серйозно виручить в хвилину, коли гроші дійсно потрібні.

В першу чергу на думку спадають банки. Серед інших послуг вони пропонують і кредитування. Варто розуміти, що вони рідко бувають зацікавлені у видачі невеликих сум. Куди вигідніше їм обходяться кредити на машини, житлове майно, бізнес. При цьому, незалежно від суми бажаного позики, вас чекають черги, численні перевірки документів, необхідність надати контакти родичів, готових виступити поручителями. Напередодні весільного дня, мало хто готовий виділяти час на всю цю метушню, клопоту і так вистачає. Тому, щоб отримати кредит готівкою на весілля, варто спробувати знайти інший вихід.

Відмінною альтернативою в даній ситуації буде звернутися в МФО. Мікрофінансові організації в останні роки дуже популярні, так як люди почали більше цінувати швидкість, економію свого часу, хороший сервіс. На відміну від банків, тут ви не зіткнетеся з чергами, бюрократією, незручними питаннями менеджерів. Більш того, сьогодні є можливість отримати необхідну суму грошей навіть не виходячи з дому.

Процес оформлення заявки:

Ми суттєво спростили процедуру подачі заявки на кредит, тому впоратися з цим зможе навіть початківець користувач комп'ютера. 

  1. Зареєструйте персональний кабінет на сайті КвікМані. 
  2. За допомогою онлайн-калькулятора вкажіть суму і термін кредиту і натисніть кнопку "Отримати гроші".
  3. У виникли на екрані рядка, внесіть ваші персональні дані.
  4. Дочекайтеся дзвінка менеджера і підтвердіть заявку.
  5. Отримайте гроші на вашу банківську карту.

Кредит на весілля в Quickmoney

Вибираючи мікрофінансову організацію, варто відповідально підійти до цього питання. Багато з них ще не так давно працюють, як банки, а тому не завоювали міцної репутації на фінансовому ринку. Тому зручність оформлення позики та інші переваги не виключають необхідності уважно читати умови договору, ознайомитися з відгуками, упевнитися, що сума до оплати не буде перевищувати тієї, яка була обговорена спочатку.

Максимально прозорі та чесні умови пропонує мікрофінансових організація Quickmoney. Основна особливість полягає в тому, що Quickmoney працює онлайн. Це дуже зручно при підготовці до весілля, адже зустрічі з організатором, фотографом, відеографом, кондитером і т.д. забирають дуже мало часу. Деякі питання хочеться вирішувати просто вдома, у вільний час. Подати заявку на позику можна на сайті Quickmoney, вказавши необхідну суму, термін, на який ви хочете її взяти. Знадобиться вказати основні дані про себе, а також номер банківської картки будь-якого українського банку. Після того, як за вашою заявкою буде прийнято позитивне рішення, гроші відразу надійдуть як раз на цю карту. Для вас буде створено особистий кабінет з можливістю відслідковувати стан позики, регулярно вносити платежі, користуватися акціями від компанії.

З Quickmoney ваше весілля пройде на вищому рівні і запам'ятається назавжди!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101