1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит на техніку

Кредит на покупку техніки сьогодні дуже популярна і затребувана послуга, якою можна скористатися в банках і інших кредитних організаціях. Це дуже зручно, адже при вигідній пропозиції в магазині можна відразу купити потрібний девайс, що не збираючи грошову суму протягом декількох місяців. Можна відразу придбати і користуватися технікою, а виплати здійснювати поступово.

На ринку кредитування сьогодні велика кількість пропозицій. Незалежно від того, що вам потрібно - холодильник, телевізор, ноутбук, відеокамера, можна знайти вигідні для себе умови. У різних фінансових установах оформлення кредитів займає різний час, вимагає різну кількість зусиль, і кожне з них знаходить своїх клієнтів. Перш ніж взяти кредит на техніку, важливо уважно ознайомитися з умовами та прийняти зважене рішення. Деякі установи пропонують завищену процентну ставку, а прочитавши договір, можна дізнатися про приховані комісії.

Де оформити позику на техніку?

Одним із дуже поширених видів кредитів сьогодні є банківська кредитна картка. Якщо оформити її в надійному банку, у вас завжди під рукою буде надійна сума, якою можна скористатися при необхідності. Це дуже зручно, якщо зарплату несподівано затримали. Та у кредитної картки є і свої мінуси, головний з яких - спокуса. Коли на картці завжди є певна сума грошей, складно витрачати її на дійсно потрібні речі і розумно. Багато користувачів кредиток обзаводяться боргами, на повернення яких йде багато часу.

Кредит на техніку можна оформити в банківській установі, як безпосередньо, так і в торговій точці, де ви знайшли вигідну пропозицію. Цей процес супроводжується певними труднощами - банки відкриті в стандартне робочий час, там нерідкі черги. Щоб оформити позику, знадобиться зібрати велику кількість документів, в тому числі довідку про доходи. Якщо вам потрібна дорога техніка, в банку можуть попросити надати заставу, а також в будь-якому випадку попросять надати контакти родичів, начальства, друзів. Їм дозволять співробітники банку, щоб підтвердити вашу особистість і дізнатися, чи готові вони виступити вашими поручителями. Більше шансів отримати позитивне рішення, якщо у вас в цьому банку зарплатна картка, або ви вже оформляли тут кредити і справно повертали позку.

Останнім часом особливою популярністю користуються мікрофінансові організації. Вони часто розташовані в різних частинах міста, біля метро. Але також можна оформити кредит на техніку онлайн. Таку можливість пропонує МФО Quickmoney. Тут прозорі і комфортні умови, доступна процентна ставка і дуже зручний процес оформлення позики.

Переваги Quickmoney

Завдяки онлайн кредитами на техніку, в Quickmoney можна отримати до 10 тисяч гривень на термін від 65 днів. І це оптимальний варіант, якщо вам терміново потрібно придбати побутову техніку. Адже годі й збирати документи, не виділяти час в обідню перерву і не їхати з ними на інший кінець міста, не спілкуватися з менеджерами установи. Можна обійтися без застави та поручителів, досить підключення до Інтернету і наявності карти будь-якого українського банку.

Весь процес займе у вас не більше 10 хвилин. досить:

  • заповнити анкету, вказавши основні дані про себе;
  • дочекатися рішення сервісу, яке приймається дуже швидко, незалежно від часу доби;
  • підтвердити згоду і отримати кошти на зазначену карту.

Вимоги до позичальника і необхідні документи:

  • Платіжна карта будь-якого українського банку з позитивним балансом (від 1 грн); 
  • Мобільний телефон для підтвердження заявки;
  • Громадянство України і вік від 18 років;
  • Особисті дані - паспорт та Іпн (ідентифікаційний код).

Кредит на техніку з 18 років від Quickmoney виручить в ситуації, коли терміново потрібні гроші, при цьому не хочеться витрачати час і нерви на їх отримання в іншому місці. Головне, уважно вивчити умови угоди і вчасно погасити позику. Будь-яка кредитна організація хоча б поверхово цікавиться кредитною історією позичальників, і якщо всі платежі вносилися справно, це позитивно позначиться на вашій репутації.

В сучасних українських реаліях, додаткові гроші періодично потрібні всім людям. При грамотному плануванні бюджету і відповідальний підхід до позик, можна користуватися послугами Quickmoney, а значить мати надійного партнера, готового виручити в будь-якій ситуації.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3 / 5
від 2 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101