1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит на ремонт квартири

Для більшості українців будинок - це справжня фортеця. Тут ми проводимо вільний час, відпочиваємо від робочих завдань, насолоджуємося спілкуванням з сім'єю. Тому не дивно, що кожен хоче облаштувати свій будинок на свій смак, зробити кожну кімнату ідеальною. Якщо кожна деталь була підібрана її власниками, перебування в такому будинку буде приносити задоволення. Дрібниці відіграють велику роль в створенні затишної атмосфери. Тому до ремонту варто підійти дуже відповідально і прискіпливо, купити якісні будматеріали, найняти перевірених майстрів, які якісно виконають свою роботу. Тоді результат перевершить всі очікування. Але крім того, що ремонт сам по собі вимагає значних витрат, в процесі часто додаються нові. Замість того, щоб відстрочити закінчення ремонтних робіт або заощадити на матеріалах, краще взяти кредит на ремонт і швидше розібратися з цим питанням. Якщо відповідально підійти до вибору фінансової установи, повернення боргу пройде практично непомітно. Це дуже зручно, коли гроші потрібні терміново.

Де взяти кредит на ремонт житла в Україні?

Як правило, ремонт задовго планується. На відміну від раптово поламаної побутової техніки, це трата, для якої своєчасно починають відкладати гроші. Але дуже рідко в процесі все йде також гладко як задумано, і багато хто потрапляє в ситуацію, коли терміново потрібна хоча б невелика сума грошей, але і її на даний момент немає в наявності, адже весь бюджет розписаний.

В такому випадку виручить кредит на ремонт квартири. Ви відразу одержуєте необхідну суму, закінчуєте всі заплановані роботи, а потім поступово, протягом декількох місяців повертаєте позику. Невелика переплата буде розбита на кілька місяців, що чи не позначиться на бюджеті.

Настільки вдало вирішити питання можна, якщо знайти перевірену кредитну організацію. Кредит на ремонт в Києві можна взяти:

  • в банках - знадобиться час, щоб зібрати документи, відстояти черзі, довести свою платоспроможність і порядність менеджерам;
  • у приватних осіб - як правило, не викликають довіри, тому що не мають офіційної реєстрації, а отже їх діяльність незаконна. У разі шахрайства, складно буде відстояти свої права і уникнути суттєвої переплати за надану послугу;
  • в мікрофінансових організаціях - оптимальний вибір, якщо грамотно підійти до вибору конкретної МФО. Вивчивши актуальні пропозиції і відгуки тих, хто вже скористався послугою кредит на ремонт будинку, можна зробити певні висновки.
Компанія Quickmoney пропонує швидко оформити позику до 10 тисяч гривень. Як правило, саме такої суми не вистачає при форс-мажорів з ремонтом, а родичі і друзі і так вже добре допомогли на всіх його етапах. Оформивши мікропозик, через 65 днів ви зможете повернути борг і більше не переживати через фінансових питань.

Гроші в період пандемії.

В період епідемії і виник через її наслідків фінансової кризи ми продовжуємо тримати свої позиції і схвалюємо більшу частину отриманих заявок по кредитах. Ваше фінансове становище не має для нас ніякого значення, так як ми впевнені в порядності своїх клієнтів і завжди попередньо перевіряємо це зв'язуючись з вами по телефону. І навіть в період тотального безробіття ми готові видати вам гроші, а завдяки онлайн-сервісу, ми оформляли і будемо оформляти кредити навіть при повному локдауне.

Чому Quickmoney?

Звернутися в Quickmoney можна незалежно від міста вашого проживання. Неважливо, робите ви ремонт в Києві, Харкові, або невеликому селищі, для оформлення кредиту навіть не потрібно нікуди їхати. Досить оформити заявку на сайті, вказавши свої паспортні дані і номер карти будь-якого українського банку. Якщо у вас немає прострочень в мікрофінансових організаціях, швидше за все по заявці буде прийнято позитивне рішення. Причому за кілька хвилин, а не днів і вже тим більше тижнів, як це буває в банках. Умови договору максимально прозорі, ніяких прихованих платежів. Відразу при отриманні позики буде відомо, яка сума підлягає поверненню.

З Quickmoney ваш ремонт пройде без додаткових клопотів і нервів, а оновлене житло ще довго буде радувати затишною атмосферою!

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 5 / 5
від 1 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101