1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит на електронний гаманець

Одного разу з фінансовими труднощами зіштовхуються навіть заможні люди, але не всі мають досить інформації про те, де можна попросити необхідну позичку терміново, безпечно й вигідно. Бюрократична банківська система привчила людей шукати рішення дійсний народним методом – взяти позику у приватника. Але зустрічаються й шахраї, які можуть скористатися розпискою або залишеною заставою на свій розсуд. Більш «просунуті» користувачі звикли до грошових операцій через фінансовий сервіс-ресурс і віддають перевагу кредиту онлайн на електронний гаманець.

Але навіщо все ускладнювати, якщо можна звернутися до послуг МФО КвікМані, що дозволяють у максимально короткий термін оформити кредит через інтернет на картку у будь-якому регіоні України. На відміну від програми, що вимагає наступного виводу грошей на пластиковий банківський інструмент із оплатою комісії за послугу, мікрофінансова компанія миттєво переводить замовлену суму на банківський інструмент. Quickmoney працює офіційно, при цьому досить лояльна до своїх клієнтів. 

До того ж ми не боїмося карантину і продовжуємо працювати в повну силу не дивлячись на урядові обмеження. Виниклий фінансова криза ніяк не вплинула на нашу лояльність до клієнтів, тому ми схвалюємо більше 90% отриманих заявок. І так як ми працюємо онлайн і висилаємо гроші на карту, ви навіть в разі повного локдауна зможете отримати від нас необхідну суму.

Переваги інвестора Qmoney 

КвікМані здійснює мікроінвестиції населенню відповідно до державного законодавства й несе відповідальність перед своїми клієнтами, як за вірогідність надаваної інформації з регламенту роботи, так і за схоронність персональних даних, при цьому ніякій комісії за переклад коштів не стягує. Якщо ж мікрокредит на електронний гаманець надходить, то якась частина від нього буде списана за поповнення, а потім вам доведеться платити ще комісію й за вивід коштів. Крім того, умови надання позички Квікмані виглядають набагато привабливіше: 

 • гроші по позиці видаються без застави й предоплат протягом 10 хвилин усім українським громадянам, що досягли повноліття; 
 • не буде потрібно, традиційний для банків, пакет документів і поручителі й винагороди за виконані операції;
 • • подавати заявки онлайн і одержувати схвалені кредити на платіжну карту можна, у будь-якому населеному пункті цілодобово, без необхідності конвертації для переведення на картку, як у випадку з мікропозикою на електронний гаманець, без пошуку рішень безкоштовної оплати товарів і послуг або погашення заборгованостей перед організаціями й приватними особами;
 • безпроцентна позичка при первинному зверненні – символічна відсоткова ставка становить усього 0,01%, при сумі до 500 грн.;
 • ні яких «підводних каменів» – усі операції повністю прозорі, інтерфейс сайту Quickmoney простий і зрозумілий, у відмінність складних програм інтернет-гаманців;
 • наявність персонального кабінету дозволяє боржникові контролювати стан боргу, при внесенні платежів частинами, виконувати їх тут же, використовуючи інструмент банку-емітента в режимі онлайн;
 • закрити заборгованість можна декількома способами на власний розсуд, але погашати позику на електронному гаманці сервісом Qmoney не передбачене.

Послідовність дій, при подачі запиту на мікропозику 

 • на головній сторінці веб-ресурсу Квікмані вказати бажану суму в секторі з бігунком і кликнути «Одержати»; 
 • у вікні, що відкрилося, коректно внести дані, дотримуючись підказок;
 • після повідомлення про підтвердження поданого запиту на зареєстровану особисту картку надійде необхідна позичка, яку можна витратити на будь-які потреби.

Уся процедура проходить в онлайн-режимі без необхідності пред'являти оригінали документів, оформляти заставу або конвертувати отримані фінанси. Все, що знадобиться претендентові на мікрокредит: 

 • доступ до мережі Інтернет для перекладу електронних грошей у борг на банківський інструмент;
 • паспортні дані й номер ІПН;
 • мобільний телефон;
 • активована платіжна карта з незначною сумою на рахунку ( від однієї гривні);

Без карти надання кредитних коштів Квікмані не передбачене. Так сьогодні, напевно, уже й не існує людей, які б не користувалися банківським продуктом, що відкривають широкі можливості своєму власникові. 

Можливі способи погашення боргу  

Для зручності своїх клієнтів і можливості в будь-який момент здійснити оплату по взятому кредиту, компанія пропонує на вибір кілька варіантів оплати: 

 • с особистої карти банку на рахунок організації через персональний кабінет; 
 • скориставшись банкінгом;
 • через платіжні термінали готівкою;
 • у касі будь-якого банку.

Виходячи з вище сказаного, стає зрозуміло, що гроші в борг на електронний гаманець переводити нераціонально, тому що банківський інструмент забезпечує широкі можливості використання коштів – оплата інтернет-покупок, «комуналки», різного роду переведення, включаючи й віртуальне портмоне, шопінг по магазинах. При цьому більшість «пластику» обслуговується безкоштовно й комісія за поповнення мінімальна, а в кредиток і зовсім відсутня. 

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101