1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит онлайн цілодобово 24/7

Сьогодні в Україні технології розвиваються дуже активно і кожен з нас може скористатися величезним переліком послуг, які були недоступні ще нашим батькам. Тепер можна замовити продукти з доставкою додому, оплатити комуналку, не встаючи з офісного стільця, і навіть оформити кредит онлайн на карту цілодобово .

Ким би людина не працювала, і скільки б не заробляла, хоча б раз в житті вона стикається з ситуацією, коли гроші потрібні терміново. Це може бути як невелика сума, так і більш серйозна - на покупку побутової техніки, лікування і т.д. Звичайно, можна звернутися в офіційні банківські установи, але це потягне за собою безліч бюрократичних процедур, не кажучи вже про те, що жоден банк не видає позики терміново і цілодобово.

Плюс до всього, щоб оформити кредит в банку ви повинні особисто бути присутнім під час обговорення умов договору та його підписання. Але іноді просто-напросто не вистачає і пари годин, щоб витрачати їх на довгі розмови з банківським співробітником. А для людей, які живуть в області, взагалі, поїздка в банк - це ціле подорож. Але є можливість позичити гроші перебуваючи в будь-якій точці України.

Кредит онлайн цілодобово 24/7  можна отримати в мікрофінансовій компанії Quickmoney. Якщо вам є 18, ви громадянин України, володієте картою будь-якого українського банку і не схильні до прострочень по кредитах - у нас ви отримаєте потрібну суму без відмови.

Як отримати позику?


Quickmoney цінує час своїх клієнтів і розуміє, що іноді гроші потрібні дійсно терміново. Тому для отримання кредиту, ви не маєте нікуди їхати, де б ви не знаходилися - ви можете отримати кредит на карту цілодобово. Для цього достатньо оформити заявку на нашому сайті, вказавши бажану суму і основні дані про себе.
Звичайно, те, що ми не збираємо папки документів з інформацією про кожного з позичальників, не означає, що ми не перевіряємо ваші дані. Саме тому головною умовою отримання кредиту є наявність особистої банківської картки будь-якого з українських банків.
Оформити заявку можна навіть вночі, з будь-якого пристрою з доступом в Інтернет. Вже через кілька хвилин гроші будуть на вашій карті!

Сума та строки


У Quickmoney ви можете взяти як невелику суму, до 500 грн., якщо до зарплати залишилося кілька днів, так і кілька тисяч, якщо планується серйозна покупка. Мінімальний термін позики - 65 днів, максимальний залежить від умов договору. За необхідності його можна продовжити, сплативши користування кредитом за ці дні.

Ми завжди йдемо назустріч і готові переглянути договір і продовжити його на взаємовигідних умовах. Головне - не допускати прострочень, які негативно позначаться на вашій кредитній історії.

Способи повернення


Повернути позику Quickmoney можна так само легко, як і оформити її. Для вашої зручності ми пропонуємо кілька способів. Найкомфортніше - не виходячи з дому, погасити позику з банківської карти в особистому кабінеті.
Якщо ж ви хочете внести платіж готівкою, це можна зробити в будь-якому відділенні банку, сплативши за реквізитами, або ж за допомогою терміналів самообслуговування.

Чому Quickmoney?


Сьогодні на українському ринку представлена ​​велика кількість мікрофінансових організацій. А також, поширена думка про те, що їм не можна довіряти. Це пов'язано з високими відсотками і відсутністю офіційної інформації про діяльність таких компаній.
Quickmoney - новий сервіс, зареєстрований офіційно і діючий на законних підставах. Ми пропонуємо низьку процентну ставку, а також комфортні умови співпраці. У нас немає прихованих платежів або комісії, і ви завжди точно знаєте за що платите.

Тільки в Quickmoney ви можете отримати кредит цілодобово , не докладаючи до цього жодних зусиль. Вам не потрібно кудись їхати, з кимсь спілкуватися, пояснювати на які потреби вам потрібна позика і питати у родичів їх згоди виступити поручителем. Наш сервіс завжди під рукою в потрібний момент.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 3.73 / 5
від 11 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101