Кредит без застави

Ще не так давно кредит без застави та поручителів було в принципі неможливо оформити. До того ж, цей процес завжди супроводжувався тривалим очікуванням, збором величезної кількості документів і т.д. Це створювало велику кількість незручностей і додаткових проблем, адже часто кредит потрібно терміново. Мало хто звертається до фінансових установ просто так, більшу частину людей змушують обставини. І якщо крім повсякденних турбот їм ще доводиться думати про те, де знайти заставу і поручителів, задоволення весь цей процес приносить мало.

Незважаючи на те, що банки та інші установи сьогодні мають багато різноманітних програм для клієнтів, ніж раніше, позику без застави отримати все ще не просто. Та й поручителів знайти не так легко. Люди стали більш відповідально підходити до цього кроку, знаючи про кількість несплат за позиками, діях колекторських агентств, судових процесів по повернень боргу.

Особливості кредитів без застави

 • як правило, кредити без застави - споживчі. Вони можуть бути як цільовими, так і нецільовими. У будь-якому випадку, це дуже зручний варіант, коли гроші потрібні терміново. Наприклад, у вас зламалася дорога техніка, похитнулося здоров'я. Причина може бути і більш приємною - вигідна акція в магазині на потрібні товари, що не буде чекати, поки ви знайдете для отримання дозволу заставу;
 • кредит без застави можна отримати на карту або готівкою, в залежності від того, в якій установі ви його отримуєте;
 • зазвичай процентна ставка по беззалоговому кредиту вище, ніж за програмами, де позичальник готовий надати майно в заставу. Але це однозначно вартий економії часу і зусиль. Головне, уважно вивчити умови кредитування і переконатися, що договір не передбачає будь-яких прихованих платежів; сума кредиту буде залежати від вашої кредитної історії, ваших потреб, а також терміну, на який ви хочете оформити позику.

Де можна взяти гроші без застави?

  Кредит без застави можна взяти в банках, у приватних інвесторів, а також в мікрофінансової організації.

  У першому випадку вам швидше за все знадобиться поручитель, тобто банк попросить надати контакти родичів, друзів, колег. З ними зв'яжуться, щоб підтвердити вашу особу, дізнатися про вас більше інформації. Також може знадобитися їхня особиста присутність в офісі банку і підпис на договорі.

  Інвестори пропонують приватний позику без застави з більш високою ставкою ніж в банку, але без бюрократичних зволікань. Щоб укласти таку угоду, знадобиться підписати розписку, а значить зустрітися з кредитором. Позичальник в даному випадку ніяк не захищений, адже він звертається не в офіційно зареєстрована установа, а до приватної особи.

  Мікрофінансові організації останнім часом набули широкої популярності, так як сьогодні це найзручніший варіант отримати кредит швидко і без зайвих складнощів. Тут вас не попросять надати заставу, контакти поручителів, довідку про працевлаштування і доході. У більшості випадків достатньо лише паспорта.

  МФО Quickmoney пішла ще далі. Для того, щоб отримати у нас позику, навіть не обов'язково приїжджати в офіс. Адже сучасні технології зробили все, для того, щоб можна було користуватися їхніми досягненнями онлайн. І тепер це стосується і кредитів.

  Кредит без застави під 0,01% 

   Ми завжди на крок попереду своїх конкурентів, тому пропонуємо вам оформити свій перший кредит без застави під 0,01%. Така щедрість діє спеціально для новоспечених користувачів. Максимальна сума першого кредиту складає 500 гривень з мінімальним терміном 65 днів. За цей період ви переплатите лише 3,25 грн комісії. Клієнти Quickmoney завжди в плюсі!

   Чому Quickmoney?

   Онлайн-оформлення позики дуже зручно. Адже наскільки б не були для сучасної людини звичні кредити, питання їх отримання завжди пов'язаний з незручністю. Спілкуючись з менеджером в банку, ви ділитеся з чужою людиною своїми фінансовими негараздами, що не може не зіпсувати настрою. До того ж, коли терміново потрібні гроші, додаткові витрати сил на дорогу до фінансової установи, черги і т.д. тільки вимотують.

   У Quickmoney ви не зіткнетеся ні з чим з цього. Щоб подати заявку, досить зайти на сайт, вказати потрібну суму і основні дані про себе. Вона відразу ж буде розглянута і при позитивному рішенні, кошти надійдуть на карту. Для цього не потрібно ніяких довідок, застав, поручителів. Умови договору завжди прозорі, без прихованих комісій. Отримання кредиту онлайн на карту ще ніколи не було таким простим!

   Яка сума вам потрібна?
   грн
   50 10000
   Рейтинг 4 / 5
   від 1 голосів.
   ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
   Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
   093 564 0101
   095 564 0101
   097 564 0101