1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Кредит без вихідних

Розраховувати потрібно перш за все на свої кошти. Це твердження не позбавлене логіки, але додержуватися його виходить не завжди і не у всіх. Чимало мешканців нашої країни, живучи від однієї зарплати до іншої, шукають можливість взяти кредит через Інтернет, щоб не страждати від нестачі грошей в конкретний момент або вирішити раптову фінансову проблему.

Оскільки грошові складнощі можуть виникнути несподівано, кредитори повинні пропонувати позики онлайн на карту без вихідних і цілодобово. Адже форс-мажор може статися в будь-який день, зокрема в суботу або неділю, тому кредит без вихідних — це не привілей, а об'єктивна необхідність.

Звісно, таку фінансову допомогу пропонує досить велика кількість сучасних українських мікрофінансових компаній, але більшість з них «компенсує» це недоліками: низьким відсотком схвалення заявок, високою процентною ставкою і так далі. Однак МФО Quickmoney виглядає більш вигідно.

Мінімум вимог та бюрократії

Очевидно, що людина, яка потрапила в складну фінансову ситуацію, не може витрачати дорогоцінний час на збір документів та на інше «бюрократичне пекло», з яким йому доведеться зіткнутись, наприклад, у банку. Оперативність та елементарність отримання кредитних коштів — одна з головних якостей, за які позичальники цінують МФО. Але й тут умови можуть бути різними: якийсь кредитор вимагає більше документів, інший — надання застави, а третій просто зволікає з рішенням за заявкою.

Компанія Quickmoney, в свою чергу, гарантує високий відсоток схвалення і швидке прийняття рішень, що досягається завдяки опрацюванню запитів у автоматичному режимі. Іншими словами, клієнт не зіткнеться з відмовою через суб'єктивність працівника чи з іншого суб'єктивного приводу.

Перелік необхідної інформації до надання зведено до мінімуму. Від позичальника потрібно:

  • бути повнолітнім громадянином України і мати український паспорт, що підтверджує це;
  • мати картку будь-якого банку України;
  • зазначити мобільний телефон та адресу електронної пошти.

Швидкий розрахунок терміну і ставки по кредиту. Завдяки кредитному онлайн-калькулятору, що встановлений на нашому сайті, ви можете за 1 хвилину розрахувати процентну ставку і загальну суму, яку необхідно буде повернути під кінець терміну кредитування. Вам достатньо просто ввести необхідну суму, ввести через скільки днів ви хочете погасити заборгованість, а система розрахує і виведе на екран всі умови на вашу займу.

Таким чином, позику онлайн без вихідних може отримати практично будь-хто. Виникає підозра, що така лояльність «зрівноважується», наприклад, високою переплатою, але ні.

Процентна ставка

Мабуть, найбільш важлива умова. Який сенс в оперативності, відсутності бюрократії та інших перевагах, якщо позичальник розплачується за все це своїми власними грошима? У «Квік Мані» розуміють це, тому запровадили процентну ставку, яка дорівнює 1,75% на день і розраховується від початкового «тіла» позики.

Пролонгація та дострокова оплата

У «Квікмані» готові йти назустріч клієнтам та їхнім потребам. Якщо позичальник не може розрахуватися вчасно, він може продовжити термін дії договору після сплати відсотків, нарахованих за дні фактичного користування кредитними коштами. Якщо є бажання погасити заборгованість раніше зазначеного терміну, клієнт також має таку можливість. Крім того, кредит від МФО, що працює без вихідних, можна сплачувати частинами.

Завдяки Quickmoney практично будь-який повнолітній громадянин нашої країни може оформити кредит онлайн на карту без вихідних. Водночас він відчує всі переваги співпраці з цією організацією — від адекватної процентної ставки і оперативної роботи до можливості пролонгації та дострокової сплати. 

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 0 / 5
від 0 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101