1-й кредит
500 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
200 до 9000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
50 до 30000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
100 до 15000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 50000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
3000 до 20000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 5000 ₴
0.01 % на перший кредит

Отримати гроші

1-й кредит
500 до 30000 ₴

Отримати гроші

Як оформити кредит без паспорта?

Мікрофінансова компанія КвікМані для зручності користувачів розробила сервіс, що дозволяє видавати позички з мінімальним набором документів. Тепер у людей виникає питання «А чи можливо поправити своє фінансове становище, одержавши кредит без паспорта?» Звичайно, ні – це, як покупка без грошей. Але все-таки МФО Qmoney – одна з деяких організацій, що надають позику грошей онлайн, не вимагаючи додаткових документів, щоб оформити угоду.

Які вимоги пред'являються до претендентів 

Процедура оформлення грошової мікропозики максимально проста й зрозуміла. По-перше, усі операції виконуються в режимі онлайн, що дозволяє не просто вирішити грошові питання, а зробити це з комфортом дому. Ви можете подати заявку в будь-який час доби й без перерви на вихідні, при цьому з вас не зажадають ні довідок з місця роботи, ні застави, ні поручителів. На жаль, поки технології не дозволяють видавати кредит онлайн без паспорта.

Але немає абсолютно не розв'язуваних питань, а надання позик через сервіс інтернету має свою особливість – при первинному зверненні не потрібен оригінал, що засвідчує особистість, документа із зображенням фотографії, а тільки копія. Якщо в претендента на грошову суму є записані або відскановані точні зафіксовані дані, то можна, образно говорячи, взяти кредит без паспорта на карту банку, оформлену на ім'я подавця анкети-заявки. Так само можна одержати гроші в борг без ІПН. 

От і виходить, що стати власником необхідної фінансової допомоги онлайн набагато простіше, і при цьому з комфортом, а вираз «позика на карту без паспорта» не так і далека від істини. 

Що буде потрібно для успішного завершення переказу коштів 

Усі грошові суми від МФО КвікМані, після схвалення запиту на мікрокредит, перекладом відправляються на зазначену клієнтом, платіжну карту. Оповіщення про підтвердження заявки за умовами процедури приходить по СМС і на електронну пошту. Із цього випливає, що для одержання позики без документів, при собі потрібно мати: 

  • паспортні дані та ІПН; 
  • доступ до сайту компанії Qmoney для заповнення форми анкети;
  • мобільний телефон з постійним доступом;
  • активовану діючу карту банку – усі переклади здійснюються на банківський продукт.

У чому вигода взаємодії з Qmoney: 

  • компанія установила найбільш вигідну відсоткову ставку – усього 1,75 у день, а акційна пропозиція дозволяє суттєво знизити й цей показник; 
  • швидке рішення розгляд подаваних заявок і моментальний переказ коштів після їхнього схвалення;
  • вам не доведеться зустрічатися з бюрократичним підходом у вирішенні проблем;
  • користувачі сайту можуть бути впевнені в повній прозорості надаваних послуг – ніяких «підводних каменів» і схованих комісій;
  • можливість терміново поправити фінансове становище з будь-якої точки України в онлайн режимі.

Сума і період кредиту. На нашому сайті розташований кредитний онлайн-калькулятор, за допомогою якого ви зможете самостійно вибрати суму позики і період кредитування, а система самостійно вважатиме відсоток. При першому кредиті максимальна сума становить 3000 гривень терміном на 65 днів, а при повторному зверненні сума збільшується до 10 000 гривень.

Наскільки зручно повертати борги 

Мікрофінансова організація подбала про те, що погашення заборгованості було таким же доступним, як і надання позики. Найпростіший спосіб – через особистий кабінет за допомогою банківської карти, хоча можливо для когось переважніше платіжні термінала із введенням наявних купюр. Для більш консервативної частини своєї аудиторії компанія забезпечила можливість оплати безпосередньо в касі будь-якого банку України. 

Із кредитною організацією Квікмані кожний має високий шанс на схвалення поданої заявки, за умови сумлінного заповнення анкетних даних і відсутності занадто більших боргових зобов'язань перед іншими позичальниками. 

Як уже було описано вище, є навіть шанс одержати гроші в кредит без паспорта, без ІПН, хоча це й умовний факт, а також без фото й без скана документів – оперативно, надійно та на основі взаємної довіри.

Яка сума вам потрібна?
грн
50 10000
Рейтинг 4 / 5
від 2 голосів.
ТОВ "КВІК МАНІ", Код ЄДРПОУ 40849234
Р/р 26003052651689 в ПАТ "ПРИВАТБАНК", МФО 320649
Документи і звітність
093 564 0101
095 564 0101
097 564 0101